|
Polskie Forum Corinthian Forum kolekcjonerów figurek Corinthian. |
|
Liga Typerów - Typer
Adrianby - 06-06-2011, 19:57 Temat postu: Typer Kolejną grą forumowa będzie typowanie wyników. Zajmę się to grą i będę wystawiał mecze do typowania, oraz przyznawał wam punkty i robił tabelę typerów
1 kolejka typerów:
Polska- Francja ( 9 czerwca)
Kuba- Meksyk ( 10 czerwca)
Kostaryka- Salvador ( 10 czerwca)
Spartak Moskwa- Rubin Kazań (10 czerwca)
GKS Katowice- Pogoń Szczecin (11 czerwca )
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście (11 czerwca )
Ruch Radzionków- Podbeskidze Bielsko- Biała (11 czerwca )
Moje Typy:
Polska- Francja 1:1
Kuba- Meksyk 0:2
Kostaryka- Salvador 3:1
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 1:0
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 2:3
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 2:1
Ruch radzionków- Podbeskiedzie Bielsko- Biała 0:1
Za poprawnie wytypowany wynik (np. 3-0 ) otrzymuje się 3 punkty, a za poprawnie wytypowany rezultat (1, X, 2) otrzymuje się 1 punkt. Zapraszam do zabawy
PrzemkoXVI - 07-06-2011, 05:41
Polska- Francja 0:4
Kuba- Meksyk 0:3
Kostaryka- Salvador 5:0
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 2:0
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 0:0
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 1:1
Ruch Radzionków- Podbeskidze Bielsko- Biała 0:3
Gracjan - 07-06-2011, 11:56
Polska- Francja 1:2
Kuba- Meksyk 0:1
Kostaryka- Salvador 2:0
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 1:1
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 1:0
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 1:1
Ruch radzionków- Podbeskiedzie Bielsko- Biała 0:1
19tomek98 - 07-06-2011, 14:03
Polska- Francja 1:3
Kuba- Meksyk 1:1
Kostaryka- Salvador 2:2
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 1:1
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 2:2
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 1:1
Ruch radzionków- Podbeskiedzie Bielsko- Biała 0:1
Maciex1995 - 07-06-2011, 15:30
Może na nowy sezon zorganizuję wam porządnego typera z ciekawszą "fabułą"; HugoL3 być może pamięta, co mam na myśli, np. z nieistniejącego już forum Swiatpilki, gdzie zajmowałem się typerem. Oczywiście byłaby też odpowiednia nagroda dla zwycięzcy. Na razie jednak niech wystarczy taki typer, jakiego mamy
Polska- Francja 1:2
Kuba- Meksyk 0:4
Kostaryka- Salvador 4:0
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 1:0
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 1:1
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 2:0
Ruch Radzionków- Podbeskidze Bielsko- Biała 1:2
Adrianby - 12-06-2011, 18:44
Za nami 1 kolejka typerów. Typy oddało 5 osób. Mam nadzieję, że następnym razem frekwencja będzie większa. Od 2 kolejki będzie również obowiązywała nowa zasada, iż typy będzie można oddawać najpóźniej 20 minut przed rozpoczęciem pierwszego spotkania.
Wyniki meczów 1 kolejki:
Polska- Francja 0-1 (Mazi, Gracjan, 19tomek98, Maciex1995 po 1 pkt)
Kuba- Meksyk 0-5 (Bubul, Mazi, Gracjan, Maciex1995 po 1 pkt)
Kostaryka- Salvador 1-1 ( 19tomek98 po 1 pkt)
Spartak Moskwa- Rubin Kazań 0-0 ( Gracjan, 19tomek98 po 1 pkt)
GKS Katowice- Pogoń Szczecin 1-2 (Bubul po 1 pkt)
ŁKS Łódź- Flota Świnioujście 1-5 (WTF ?? )
Ruch Radzionków- Podbeskiedzie Bielsko- Biała 3-0
Tabela:
1. 19tomek98 3 pkt
1. Gracjan 3 pkt
3. Maciex1995 2 pkt
3. Mazi 2 pkt
3. Bubul 2 pkt
2 kolejka typerów:
Honduras- Jamajka (14 czerwca)
Tom Tomsk- Spartak Moskwa (14 czerwca)
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik (14 czerwca)
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov (14 czerwca)
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa (14 czerwca)
Kanada- Panama (15 czerwca)
Gwadelupa- USA (15 czerwca)
Moje typy:
Honduras- Jamajka 2-0
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 0-2
Lokomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 1-0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 2-1
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 0-0
Kanada- Panama (15 czerwca) 1-0
Gwadelupa- USA (15 czerwca) 0-3
Maciex1995 - 13-06-2011, 16:21
Honduras- Jamajka 1:0
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 0:2
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 2:0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 3:1
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 2:0
Kanada- Panama 3:0
Gwadelupa- USA 0:4
Maciex1995 - 13-06-2011, 16:24
Honduras- Jamajka 1:0
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 0:2
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 2:0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 3:1
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 2:0
Kanada- Panama 3:0
Gwadelupa- USA 0:4
19tomek98 - 13-06-2011, 21:56
Honduras- Jamajka 1:0
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 1:2
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 3:0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 3-0
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 2:1
Kanada- Panama 3:1
Gwadelupa- USA 2:4
PrzemkoXVI - 14-06-2011, 05:47
Honduras- Jamajka 3:1
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 1:1
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 3:0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 1:2
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 1:1
Kanada- Panama 3:1
Gwadelupa- USA 1:4
Gracjan - 14-06-2011, 12:07
Honduras- Jamajka 1:1
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 1:2
LOkomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 1:0
Zennit Sankt Petersburg- FK Rostov 2:1
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 1:0
Kanada- Panama 1:1
Gwadelupa- USA 0:2
Adrianby - 15-06-2011, 16:04 Temat postu: Typer Podsumowanie 2 kolejki typerów:
Typy oddało: 5 osób
Najlepszy typer kolejki: Gracjan (7 pkt)
Wyniki meczów 2 kolejki:
Honduras- Jamajka 0-1
Tom Tomsk- Spartak Moskwa 1-1 (Mazi 3 pkt )
Lokomotiv Moskwa- Spartak Nalchik 3-1 (Bubul, Maciex1995, 19tomek98, Mazi, Gracjan po 1 pkt )
Zenit Sankt Petersburg- FK Rostov 4-0 ( Bubul, Maciex1995, 19tomek98, Gracjan po 1 pkt )
Rubin Kazań- Dinamo Moskwa 3-0 (Maciex1995, 19tomek98, Gracjan po 1 pkt )
Kanada- Panama 1-1 (Gracjan 3 pkt)
Gwadelupa- USA 0-1 (Bubul, Maciex1995, 19tomek98, Mazi, Gracjan po 1 pkt )
Tabela 2 kolejki typerów:
1. Gracjan 7 pkt
2. Mazi 5 pkt
3. Maciex1995 4 pkt
3. 19tomek98 4 pkt
5. Bubul 3 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 10 pkt
2. Mazi 7 pkt
2. 19tomek98 7 pkt
4. Maciex1995 6 pkt
5. Bubul 5 pkt
3 KOLEJKA TYPERÓW:
Kostaryka- Honduras (18 czerwca)
Nalchik- CSKA Moskwa (18 czerwca)
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg (18 czerwca)
FK Rostov- Rubin Kazań (18 czerwca)
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa (18 czerwca)
Meksyk- Gwatemala (19 czerwca)
Jamajka- USA (19 czerwca)
Flamengo- Botafogo (19 czerwca)
Panama- Slavador (20 czerwca)
Zachęcam do typowania Swoje typy wystawię niedługo
Maciex1995 - 15-06-2011, 18:03
Kostaryka- Honduras 2:1
Nalchik- CSKA Moskwa 0:3
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg 0:2
FK Rostov- Rubin Kazań 0:2
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa 1:3
Meksyk- Gwatemala 4:0
Jamajka- USA 0:4
Flamengo- Botafogo 2:1
Panama- Salvador 3:1
PrzemkoXVI - 16-06-2011, 09:50
Kostaryka- Honduras 2:0
Nalchik- CSKA Moskwa 0:2
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg 1:2
FK Rostov- Rubin Kazań 0:3
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa 2:1
Meksyk- Gwatemala 3:0
Jamajka- USA 0:2
Flamengo- Botafogo 3;0
Panama- Slavador 0:1
Gracjan - 16-06-2011, 11:57
Kostaryka- Honduras 1:2
Nalchik- CSKA Moskwa 1:3
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg 0:2
FK Rostov- Rubin Kazań 0:1
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa 1:2
Meksyk- Gwatemala 2:0
Jamajka- USA 1:2
Flamengo- Botafogo 3:1
Panama- Salvador 2:0
Adrianby - 16-06-2011, 17:48
Kostaryka- Honduras 2:1
Nalchik- CSKA Moskwa 0:2
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg 1:3
FK Rostov- Rubin Kazań 0:1
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa 2:1
Meksyk- Gwatemala 1:0
Jamajka- USA 0:2
Flamengo- Botafogo 1:1
Panama- Slavador 2:0
19tomek98 - 19-06-2011, 10:07
Meksyk- Gwatemala 1:0
Jamajka- USA 1:2
Flamengo- Botafogo 2:0
Panama- Slavador 2-2
Adrianby - 20-06-2011, 13:35 Temat postu: Typer Podsumowanie 3 kolejki typerów:
Typy oddało: 5 osób
Najlepszy typer kolejki: Bubul (10 pkt)
Wyniki meczów 3 kolejki:
Kostaryka- Honduras 1:1 (k.2-4)
Nalchik- CSKA Moskwa 0:2 (Mazi, Bubul po 3pkt, po 1 pkt)
Veliky Novgorod- Zenit Sankt Petersburg 0:2 (Gracjan, Maciex1995 po 3 pkt, Mazi, Bubul po 1 pkt)
FK Rostov- Rubin Kazań 1:3 (Mazi, Bubul, Maciex1995, Gracjan po 1 pkt)
Lokomotiv Moskwa- Spartak Moskwa 0-2 (Maciex1995, Gracjan po 1 pkt)
Meksyk- Gwatemala 2:1 * ( Mazi, Bubul, Maciex1995, Gracjan po 1 pkt)
Jamajka- USA 0:2 (Bubul,Mazi po 3 pkt, Maciex1995, Gracjan, 19tomek98 po 1 pkt)
Flamengo- Botafogo 0:0 (Bubul 1 pkt)
Panama- Slavador 1:1 (k.5:3) (19tomek98 1 pkt )
* W tym meczu 19tomek98 nie otrzymał 1 punktu, gdyż swój typ oddał kilka godzin po zakończeniu spotkania.
Tabela typerów 3 kolejki:
1. Bubul 10 pkt
2. Mazi 9 pkt
3. Gracjan 7 pkt
3. Maciex1995 7 pkt
5. 19tomek98 2 pkt (typował tylko 3 mecze)
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 17 pkt
2. Mazi 16 pkt
3. Bubul 15 pkt
4. Maciex1995 13 pkt
5. 19tomek98 9 pkt
4 KOLEJKA TYPERÓW:
USA-Panama (23 czerwca)
Honduras- Meksyk (23 czerwca)
Dinamo Mińsk- BATE Borysów (24 czerwca)
Urugwaj- Estonia (towarzyski) (24 czerwca)
Corinthians- Sao Paulo (26 czerwca)
Amkar Perm- CSKA Moskwa (26 czerwca)
Dinamo Moskwa- Lokomotiv Moskwa (26 czerwca)
Spartak Moskwa- FK Rostov (26 czerwca)
Zenit Sankt Petersburg- Terek Grozny (26 czerwca)
Zapraszam do typowania Na czele tabeli wciąż jest Gracjan, więc reszta powinna się ostro wziąć do roboty.
Gracjan - 20-06-2011, 14:54
USA-Panama 2:0
Honduras- Meksyk 2:1
Dinamo Mińsk- BATE Borysów 0:1
Urugwaj- Estonia 2:0
Corinthians- Sao Paulo 2:1
Amkar Perm- CSKA Moskwa 0:2
Dinamo Moskwa- Lokomotiv Moskwa 1:1
Spartak Moskwa- FK Rostov 2:1
Zenit Sankt Petersburg- Terek Grozny 2:1
19tomek98 - 20-06-2011, 15:47
USA-Panama 2-0
Honduras- Meksyk 1-2
Dinamo Mińsk- BATE Borysów 1-2
Urugwaj- Estonia 2-0
Corinthians- Sao Paulo 1-2
Amkar Perm- CSKA Moskwa 0-2
Dinamo Moskwa- Lokomotiv 2-1
Spartak Moskwa- FK Rostov
Zenit Sankt Petersburg- Terek Grozny 2-1
Maciex1995 - 21-06-2011, 12:15
USA-Panama 3:0
Honduras- Meksyk 0:2
Dinamo Mińsk- BATE Borysów 1:1
Urugwaj- Estonia 3:1
Corinthians- Sao Paulo 1:2
Amkar Perm- CSKA Moskwa 1:2
Dinamo Moskwa- Lokomotiv Moskwa 0:2
Spartak Moskwa- FK Rostov 3:1
Zenit Sankt Petersburg- Terek Grozny 2:0
Adrianby - 21-06-2011, 12:35
USA-Panama 2-1
Honduras- Meksyk 0-1
Dinamo Mińsk- BATE Borysów 0-2
Urugwaj- Estonia 1-0
Corinthians- Sao Paulo 1-2
Amkar Perm- CSKA Moskwa 0-2
Dinamo Moskwa- Lokomotiv Moskwa 1-0
Spartak Moskwa- FK Rostov 2-0
Zenit Sankt Petersburg- Terek Grozny 2-1
Adrianby - 29-06-2011, 20:03
Podsumowanie 4 kolejki typerów (już to szczegółowo podsumowałem, ale mi to wcieło, więc będzie krócej)
Najlepszy: Bubul (8 pkt)
Typowały: 4 osoby
Wyniki sprawdźcie w necie
4 KOLEJKA:
1. Bubul 8 pkt
2. Gracjan 7 pkt
2. Maciex1995 7 pkt
2. 19tomek98 7 pkt
(PS: ale przeliczcie sobie swoje punkty, gdybym miał się pomylić )
PEŁNA TABELA:
1. Gracjan 24 pkt
2. Bubul 23 pkt
3. Maciex1995 20 pkt
4. Mazi 16 pkt
4. 19tomek98 16 pkt
5 KOLEJKA:
1 lipca APOEL NIKOZJA- Sparta Praga
Argentyna- Boliwia
Kolumbia- Kostaryka
( 2 lipca)
Brazylia- Wenezuela
Paragwaj- Ekwador
( 3 lipca)
Urugwaj- Peru
Chile- Meksyk
( 5 lipca)
Zapraszam do typowania i przepraszam za to, iż ten news został tak "niechlujnie" napisany.
Maciex1995 - 29-06-2011, 20:56
Apoel 1:2 Sparta
Argentyna 4:0 Boliwia
Kolumbia 2:1 Kostaryka
Brazylia 3:0 Wenezuela
Paragwaj 2:0 Ekwador
Urugwaj 3:0 Peru
Chile 0:2 Meksyk
Gracjan - 29-06-2011, 22:35
Apoel : Sparta 1-1
Argentyna : Boliwia 2-0
Kolumbia : Kostaryka 2-1
Brazylia : Wenezuela 3-0
Paragwaj : Ekwador 2-1
Urugwaj : Peru 2-0
Chile : Meksyk 1-2
Adrianby - 30-06-2011, 22:01
APOEL- Sparta 1:0
Argentyna- Boliwia 3:1
Kolumbia- Kostaryka 1:1
Brazylia- Wenezuela 2:0
Paragwaj- Ekwador 2:0
Chile- Meksyk 1:1
19tomek98 - 30-06-2011, 22:14
Apoel : Sparta 1-1
Argentyna : Boliwia 3-0
Kolumbia : Kostaryka 2-0
Brazylia : Wenezuela 2-1
Paragwaj : Ekwador 3-1
Urugwaj : Peru 3-1
Chile : Meksyk 1-2
Adrianby - 05-07-2011, 15:13
Podsumowanie 5 kolejki typerów:
Typowały: 4 osoby (jak widać Mazi się wycofał)
Najlepszy typer kolejki:
Gracjan i 19tomek98 (po 4 pkt)
Wyniki:
APOEL- Sparta Praga 1-1 (Gracjan, 19tomek98 po 3 pkt)
Argentyna- Boliwia 1-1
Kolumbia- Kostaryka 1-0 (Gracjan, 19tomek98, Maciex1995 po 1 pkt)
Brazylia- Wenezuela 0-0
Paragwaj- Ekwador 0-0
Urugwaj- Peru 1-1
Chile- Meksyk 2-1
TABELA TYPERÓW 5 KOLEJKI:
1. Gracjan 4 pkt
1. 19tomek98 4 pkt
3. Maciex1995 1 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 28 pkt
2. Bubul 23 pkt
3. Maciex1995 21 pkt
4. 19tomek98 20 pkt
5. Mazi 16 pkt
6 KOLEJKA TYPERÓW:
Argentyna- Kolumbia (7 lipiec)
Boliwia- Kostaryka (8 lipiec)
Urugwaj- Chile
Peru- Meksyk
Brazylia- Paragwaj
Wenezuela- Ekwador
(wszystkie mecze 9 lipca)
PS: Co wy na to, żeby połączyć ten typer z forum ProFootball ? Więcej ludzi by wtedy typowało. Zakończylibyśmy tylko obecną rywalizację i zaczęli nową Ci którzy, nie chcieliby typować na ProFootball typowaliby tutaj, gdyż mecze do typowania byłyby wystawiane na obu forach ? Co o tym sądzicie ?
ZAPRASZAM DO TYPOWANIA
Moje typy:
Argentyna- Kolumbia 1:0
Boliwia- Kostaryka 0:0
Urugwaj- Chile 1:1
Peru- Meksyk 0:2
Brazylia- Paragwaj 1:0
Wenezuela- Ekwador 0:0
Gracjan - 05-07-2011, 15:49
Argentyna- Kolumbia 1:0
Boliwia- Kostaryka 1:2
Urugwaj- Chile 2:0
Peru- Meksyk 1:2
Brazylia- Paragwaj 2:0
Wenezuela- Ekwador 1:1
Maciex1995 - 05-07-2011, 21:28
Bubul - pociągnijmy jeszcze chwilę, a od sierpnia zorganizuję coś bardziej złożonego zamiast klasycznego typowania. Mam już pomysł, a jeżeli forum będzie jakoś trwało, to motywacji też raczej nie zabraknie.
Argentyna- Kolumbia 2:0
Boliwia- Kostaryka 0:1
Urugwaj- Chile 1:0
Peru- Meksyk 0:1
Brazylia- Paragwaj 1:0
Wenezuela- Ekwador 0:0
Wariant minimalistyczny
19tomek98 - 06-07-2011, 23:04
Argentyna- Kolumbia 2:1
Boliwia- Kostaryka 1:1
Urugwaj- Chile 2:0
Peru- Meksyk 1:3
Brazylia- Paragwaj 2:0
Wenezuela- Ekwador 0:0
Adrianby - 24-07-2011, 11:40 Temat postu: Typer Podsumowanie 6 kolejki typerów:
Typy oddały: 4 osoby
Najlepszy typer: Bubul (3 pkt)
Argentyna- Kolumbia 0:0
Boliwia- Kostaryka 0:2 (Gracjan, Maciex1995 po 1 pkt)
Urugwaj- Chile 1:1 (Bubul po 3 pkt)
Peru- Meksyk 1:0
Brazylia- Paragwaj 2:2
Wenezuela-Ekwador 1:0
Tabela 6 kolejki typerów:
1. Bubul 3 pkt
2. Gracjan 1 pkt
2. Maciex1995 1 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 29 pkt
2. Bubul 26 pkt
3. Maciex1995 22 pkt
4. 19tomek98 20 pkt
5. Mazi 16 pkt
7 KOLEJKA TYPERÓW:
- Nie mogę dać finału Copa America, bo zawsze daję wam czas na odpowiedź 2 lub 3 dni, a nie kilka godzin, jednak jeżeli ktoś pokusi się o poprawne wytypowanie wyniku dostanie gratisowo 2 pkt do tabeli.
Ekranas- BATE Borysów
Zestafoni- Sturm Graz
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława
Liteks Łowecz- Wisła Kraków
Dinamo Kijów- Rubin Kazań
Genk- Partizan Belgrad
Rangers Glasgow- FC Malmo
Twente Enschede- Vaslui
( WSZYSTKIE MECZE WE WTOREK 26 LIPCA )
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb
FC Kopenhaga- Shamrock
Odense- Panathinaicos Ateny
Maccabi Hajfa- Maribor
Standart Liege- Zurich
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu
Rosenborg- Plzen
( WSZYSTKIE MECZE W ŚRODĘ 27 LIPCA)
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia
Gaziantespor- Legia Warszawa
( WSZYSTKIE MECZE W CZWARTEK 28 LIPCA)
Zachęcam do typowania (nawet Maziego czy HugoL3, bo po tej kolejce tabela może się poprzewracać i z ostatniego miejsca można wskoczyć na pierwsze). To będzie taki pewnego rodzaju finał naszego typera ! Oj będzie się działo !!
Adrianby - 24-07-2011, 11:45
Urugwaj- Paragwaj 1:0
Ekranas- BATE Borysów 0:2
Zestafoni- Sturm Graz 0:1
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława 2:1
Liteks Łowecz- Wisła Kraków 1:2
Dinamo Kijów- Rubin Kazań 1:1
Genk- Partizan Belgrad 0:0
Rangers Glasgow- FC Malmo 2:0
Twente Enschede- Vaslui 1:0
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb 0:0
FC Kopenhaga- Shamrock 1:0
Odense- Panathinaicos Ateny 0:2
Maccabi Hajfa- Maribor 1:0
Standart Liege- Zurich 1:1
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu 1:0
Rosenborg- Plzen 1:0
Gracjan - 24-07-2011, 11:57
Ekranas- BATE Borysów 1:2
Zestafoni- Sturm Graz 0:2
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława 1:0
Liteks Łowecz- Wisła Kraków 0:1
Dinamo Kijów- Rubin Kazań 2:2
Genk- Partizan Belgrad 2:0
Rangers Glasgow- FC Malmo 2:0
Twente Enschede- Vaslui 2:0
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb 1:1
FC Kopenhaga- Shamrock 2:0
Odense- Panathinaicos Ateny 1:1
Maccabi Hajfa- Maribor 1:1
Standart Liege- Zurich 2:0
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu 2:0
Rosenborg- Plzen 1:1
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 1:1
Gaziantespor- Legia Warszawa 1:0
URUGWAJ - PARAGWAJ 2:0
Adrianby - 24-07-2011, 12:02
Byłbym zapomniał...
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 1:0
Gaziantespor- Legia Warszawa 0:0
19tomek98 - 24-07-2011, 13:15
Urugwaj- Paragwaj 1:1
Ekranas- BATE Borysów 0:3
Zestafoni- Sturm Graz 0:0
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława 2:1
Liteks Łowecz- Wisła Kraków 1:2
Dinamo Kijów- Rubin Kazań 2:2
Genk- Partizan Belgrad 1:2
Rangers Glasgow- FC Malmo 2:0
Twente Enschede- Vaslui 1:0
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb 0:0
FC Kopenhaga- Shamrock 1:0
Odense- Panathinaicos Ateny 1:2
Maccabi Hajfa- Maribor 1:0
Standart Liege- Zurich 1:1
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu 3:1
Rosenborg- Plzen 2:0
19tomek98 - 24-07-2011, 14:25
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 1:1
Gaziantespor- Legia Warszawa 1:0
Maciex1995 - 26-07-2011, 15:29
Ekranas- BATE Borysów 2:1
Zestafoni- Sturm Graz 0:1
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława 2:0
Liteks Łowecz- Wisła Kraków 1:1
Dinamo Kijów- Rubin Kazań 2:2
Genk- Partizan Belgrad 1:1
Rangers Glasgow- FC Malmo 3:0
Twente Enschede- Vaslui 2:0
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb 1:2
FC Kopenhaga- Shamrock 3:0
Odense- Panathinaicos Ateny 1:2
Maccabi Hajfa- Maribor 1:1
Standart Liege- Zurich 2:1
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu 2:0
Rosenborg- Plzen 2:1
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 1:1
Gaziantespor- Legia Warszawa 0:1
Mateusz200 - 28-07-2011, 15:15
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 2:1
Gaziantespor- Legia Warszawa 1:1
Adrianby - 29-07-2011, 21:53
Podsumowanie 7 kolejki typerów:
Typy oddało: 5 osób
Najlepszy typer kolejki: Maciex1998, 19tomek98 (po 14 pkt)
Wyniki meczów:
Ekranas- BATE Borysów 0:0
Zestafoni- Sturm Graz 1:1 (19tomek98 po 1 pkt)
APOEL Nikozja- Slovan Bratysława 0:0
Liteks Łowecz- Wisła Kraków 1:2 (Bubul, 19tomek98 po 3 pkt, Gracjan po 1 pkt)
Dinamo Kijów- Rubin Kazań 0:2
Genk- Partizan Belgrad 2:1 (Gracjan po 1 pkt)
Rangers Glasgow- FC Malmo 0:1
Twente Enschede- Vaslui 2:0 (Maciex1995, Gracjan po 3 pkt, Bubul, 19tomek98 po 1 pkt )
HJK Helsinki- Dinamo Zagrzeb 1:2 (Maciex1995 po 3 pkt)
FC Kopenhaga- Shamrock 1:0 (Bubul, 19tomek98 po 3pkt, Maciex1995, Gracjan po 1 pkt)
Odense- Panathinaicos Ateny 1:1 (Gracjan po 3 pkt)
Maccabi Hajfa- Maribor 2:1 (Bubul, 19tomek98 po 1 pkt)
Standart Liege- Zurich 1:1 (Bubul, 19tomek98 po 3 pkt)
Benfica Lizbona- Trabzonspor Kulubu 2:0 (Gracjan, Maciex1995 po 3 pkt, Bubul, 19tomek98 po 1 pkt)
Rosenborg- Plzen 0:1
Śląsk Wrocław- Lokomotiv Sofia 0:0 (Maciex1995, 19tomek98, Gracjan po 1 pkt)
Gaziantespor- Legia Warszawa 0:1 (Maciex1995 po 3 pkt)
ALE TO BYŁA KOLEJKA (WOW)
Tabela 7 kolejki typerów:
1. Maciex1995 14 pkt
1. 19tomek98 14 pkt
3. Gracjan 13 pkt
4. Bubul 12 pkt
5. Mateusz200 0 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 42 pkt
2. Bubul 38 pkt
3. Maciex1995 36 pkt
4. 19tomek98 34 pkt
5. Mazi 16 pkt
6. Mateusz200 0 pkt
Gracjan umacnia się na prowadzeniu. Czy jest jeszcze szansa by go dogonić ??
Przy okazji Lech Poznań ograł właśnie ŁKS Łódź 5-0.
8 Kolejka typerów:
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok (1 sierpnia)
PS: W pierwszej kolejce typerów typowaliśmy mecz Podbeskidzia jako 1-ligowca, w ósmej typujemy go już jako Ekstraklasowy zespół)
BATE Borysów- Ekranas
Panathinaicos- Odense
Shamrock- FC Kopenhaga
( wszystkie mecze 2 sierpnia)
Rubin Kazań- Dynamo Kijów
Malmo- Rangers Glasgow
Plzen- Rosenborg
Wisła Kraków- Liteks Łowecz
Trabzonspor- Benfica Lizbona
( wszystkie mecze 3 sierpnia)
Legia Warszawa - Gaziantespor
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław
( wszystkie mecze 4 sierpnia)
Maciex1995 - 29-07-2011, 22:28
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok 1:2
BATE Borysów- Ekranas 1:0
Panathinaicos- Odense 2:0
Shamrock- FC Kopenhaga 0:1
Rubin Kazań- Dynamo Kijów 3:0
Malmo- Rangers Glasgow 0:2
Plzen- Rosenborg 0:1
Wisła Kraków- Liteks Łowecz 2:0
Trabzonspor- Benfica Lizbona 1:1
Legia Warszawa- Gaziantespor 2:0
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław 0:1
Gracjan - 30-07-2011, 00:47
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok 0:1
BATE Borysów- Ekranas 2:1
Panathinaicos- Odense 1:0
Shamrock- FC Kopenhaga 1:3
Rubin Kazań- Dynamo Kijów 1:2
Malmo- Rangers Glasgow 0:2
Plzen- Rosenborg 2:2
Wisła Kraków- Liteks Łowecz 1:2
Trabzonspor- Benfica Lizbona 1:1
Legia Warszawa - Gaziantespor 1:1
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław 1:2
Adrianby - 30-07-2011, 18:39
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok 0:1
BATE Borysów- Ekranas 2:1
Panathinaicos- Odense 2:0
Shamrock- FC Kopenhaga 0:1
Rubin Kazań- Dynamo Kijów 1:0
Malmo- Rangers Glasgow 0:1
Plzen- Rosenborg 0:0
Wisła Kraków- Liteks Łowecz 2:1
Trabzonspor- Benfica Lizbona 1:1
Legia Warszawa - Gaziantespor 1:0
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław 1:1
19tomek98 - 01-08-2011, 18:15
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok 1:2
BATE Borysów- Ekranas 2:1
Panathinaicos- Odense 2:0
Shamrock- FC Kopenhaga 1:3
Rubin Kazań- Dynamo Kijów 1:3
Malmo- Rangers Glasgow 1:2
Plzen- Rosenborg 2:2
Wisła Kraków- Liteks Łowecz 1:1
Trabzonspor- Benfica Lizbona 1:2
Legia Warszawa - Gaziantespor 1:0
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław 1:2
Adrianby - 05-08-2011, 10:58
Podsumowanie 8 kolejki typerów:
Typowały: 4 osoby
Najlepszy typer kolejki: Bubul (8pkt)
Wyniki meczów:
Podbeskidzie- Jagiellonia Białystok 2:2
BATE Borysów- Ekranas 3:1 (Maciex1995, 19tomek98, Gracjan, Bubul po 1 pkt)
Panathinaicos- Odense 3:4
Shamrock- FC Kopenhaga 0:2 (Maciex1995, 19tomek98, Gracjan, Bubul po 1 pkt)
Rubin Kazań- Dynamo Kijów 2:1 (Maciex1995, Bubul po 1 pkt)
Malmo- Rangers Glasgow 1:1
Plzen- Rosenborg 3:2
Wisła Kraków- Liteks Łowecz 3:1 (Maciex1995, Bubul po 1 pkt)
Trabzonspor- Benfica Lizbona 1:1 (Maciex1995, Gracjan, Bubul po 3 pkt)
Legia Warszawa - Gaziantespor 0:0 (Gracjan po 1 pkt)
Lokomotiv Sofia- Śląsk Wrocław 0:0 (Bubul po 1 pkt)
Tabela typerów 8 kolejki:
1. Bubul 8 pkt
2. Maciex1995 7 pkt
3. Gracjan 6 pkt
4. 19tomek98 2 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Gracjan 48 pkt
2. Bubul 46 pkt
3. Maciex1995 43 pkt
4. 19tomek98 36 pkt
5. Mazi 16 pkt
6. Mateusz200 0 pkt
Do końca 1 edycji typerów pozostały 2 kolejki (razem 10).
9 Kolejka typerów:
Korona Kielce- Ruch Chorzów (8 sierpnia)
Irlandia Północna- Wyspy Owcze (10 sierpnia)
Na razie możecie typować te 2 spotkania (Ekstraklasa i EL.Euro 2012), resztę meczów kolejki podam po dzisiejszym losowaniu
Gracjan - 05-08-2011, 12:08
Korona Kielce- Ruch Chorzów 2:1
Irlandia Północna- Wyspy Owcze 3:0
Maciex1995 - 05-08-2011, 15:42
Korona Kielce- Ruch Chorzów 1:1
Irlandia Północna- Wyspy Owcze 3:0
19tomek98 - 06-08-2011, 14:21
Korona Kielce- Ruch Chorzów 1-1
Irlandia Północna- Wyspy Owcze 3-1
Adrianby - 06-08-2011, 15:17
Korona Kielce- Ruch Chorzów 1:0
Irlandia Północna- Wyspy Owcze 3:0
Adrianby - 12-08-2011, 22:53
Kontynuacja 9 kolejki typerów:
GKS Bełchatów- Lech Poznań (15 sierpnia)
Arsenal- Udinese
BATE- Sturm Graz
FC Kopenhaga- Plzen
Lyon- Rubin kazań
Twente- Benfica Lizbona
(wszystkie mecze 16 sierpnia)
Bayern- Zurich
Dinamo Zagrzeb- Malmo
Maccabi Hajfa- Genk
Odense- Villareal
Wisła Kraków- APOEL Nikozja
FC Barcelona - Real Madryt
(wszystkie mecze 17 sierpnia)
Maciex1995 - 12-08-2011, 23:14
GKS Bełchatów- Lech Poznań 1:2
Arsenal- Udinese 3:0
BATE- Sturm Graz 1:2
FC Kopenhaga- Plzen 1:0
Lyon- Rubin kazań 2:0
Twente- Benfica Lizbona 1:1
Bayern- Zurich 2:0
Dinamo Zagrzeb- Malmo 0:1
Maccabi Hajfa- Genk 1:1
Odense- Villareal 1:1
Wisła Kraków- APOEL Nikozja 2:0
FC Barcelona - Real Madryt 1:0
Adrianby - 12-08-2011, 23:20
GKS Bełchatów- Lech Poznań 1:1
Arsenal- Udinese 2:0
BATE- Sturm Graz 1:1
FC Kopenhaga- Plzen 2:0
Lyon- Rubin Kazań 2:1
Twente- Benfica Lizbona 1:1
Bayern- Zurich 2:0
Dinamo Zagrzeb- Malmo 0:0
Maccabi Hajfa- Genk 1:0
Odense- Villareal 0:1
Wisła Kraków- APOEL Nikozja 3:1
FC Barcelona - Real Madryt 2:1
Gracjan - 13-08-2011, 00:58
GKS Bełchatów- Lech Poznań 1:2
Arsenal- Udinese 2:0
BATE- Sturm Graz 2:1
FC Kopenhaga- Plzen 2:0
Lyon- Rubin kazań 1:1
Twente- Benfica Lizbona 2:2
Bayern- Zurich 3:0
Dinamo Zagrzeb- Malmo 1:1
Maccabi Hajfa- Genk 1:2
Odense- Villareal 1:3
Wisła Kraków- APOEL Nikozja 1:0
FC Barcelona - Real Madryt 1:3
19tomek98 - 13-08-2011, 10:16
GKS Bełchatów- Lech Poznań 1:2
Arsenal- Udinese 3:0
BATE- Sturm Graz 3:1
FC Kopenhaga- Plzen 2:0
Lyon- Rubin kazań 2:1
Twente- Benfica Lizbona 2:2
Bayern- Zurich 3:0
Dinamo Zagrzeb- Malmo 1:1
Maccabi Hajfa- Genk 2:1
Odense- Villareal 2:3
Wisła Kraków- APOEL Nikozja 1:0
FC Barcelona - Real Madryt 2:1
Adrianby - 22-08-2011, 18:03
Podsumowanie 9 kolejki typerów:
Typowały: 4 osoby
Najlepszy typer kolejki: 19tomek98 (14 pkt)
Wyniki meczów:
Korona Kielce- Ruch Chorzów 2:2 (maciex1995, 19tomek98 po 1 pkt)
Irlandia Północna- Wyspy Owcze 4:0 (maciex1995, 19tomek98, Bubul, Gracjan po 1 pkt)
GKS Bełchatów- Lech Poznań 0:3 (maciex1995, 19tomek98, Gracjan po 1 pkt)
Arsenal- Udinese 1:0 (maciex1995, 19tomek98, Bubul, Gracjan po 1 pkt)
BATE- Sturm Graz 1:1 (Bubul po 3 pkt)
FC Kopenhaga- Plzen 1:3
Lyon- Rubin Kazań 3:1 (maciex1995, 19tomek98, Bubul po 1 pkt)
Twente- Benfica Lizbona 2:2 (19tomek98, Gracjan po 3 pkt, Bubul, maciex1995 po 1 pkt)
Bayern- Zurich 2:0 (maciex1995, Bubul po 3 pkt, 19tomek98, Gracjan po 1 pkt)
Dinamo Zagrzeb- Malmo 4:1
Maccabi Hajfa- Genk 2:1 (19tomek98 po 3 pkt, Bubul po 1 pkt)
Odense- Villareal 1:0
Wisła Kraków- APOEL Nikozja 1:0 (19tomek98, Gracjan po 3 pkt, Bubul, maciex1995 po 1 pkt)
FC Barcelona - Real Madryt 3:2 (maciex1995, 19tomek98, Bubul po 1 pkt)
Tabela typerów 9 kolejki:
1. 19tomek98 14 pkt
2. Bubul 13 pkt
3. maciex1995 11 pkt
4. Gracjan 10 pkt
PEŁNA TABELA TYPERÓW:
1. Bubul 59 pkt
2. Gracjan 58 pkt
3. Maciex1995 54 pkt
4. 19tomek98 50 pkt
5. Mazi 16 pkt
6. Mateusz200 0 pkt
W 9 kolejce niespodziewanie Gracjan zajmuje ostatnie miejsce i przed ostatnia, finałową kolejką spada na drugie miejsce. Finał będzie o tyle emocjonujący, gdyż wciąż aż 4 osoby mogą go wygrać. Różnica między mną a Gracjanem wynosi 1 pkt i tutaj wszystko może się zdarzyć. Warto wspomnieć, że choćby Tomkowi, który zajmuje miejsce poza podium, brakuje 9 pkt do lidera ! Przed nami FINAŁ wakacyjnego typera.
FINAŁ WAKACYJNEGO TYPERA:
Spartak Moskwa- Legia Warszawa
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław
Schalke 04- HJK Helsinki
Alkmaar- Aalesund
AS Roma - Slovan Bratysława
Salzburg- Omonia Nikozja
Sevilla- Hannover
Trabzonspor- Athletic Bilbao
Rangers Glasgow- Maribor
Anderlecht- Bursaspor
(wszystkie mecze 25 sierpnia)
FC Barcelona - FC Porto
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków
(wszystkie mecze 26 sierpnia)
Maciex1995 - 22-08-2011, 20:39
Spartak Moskwa- Legia Warszawa 2:0
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz 2:0
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław 1:0
Schalke 04- HJK Helsinki 3:1
Alkmaar- Aalesund 2:0
AS Roma - Slovan Bratysława 2:0
Salzburg- Omonia Nikozja 1:0
Sevilla- Hannover 3:1
Trabzonspor- Athletic Bilbao 1:1
Rangers Glasgow- Maribor 2:1
Anderlecht- Bursaspor 1:0
FC Barcelona - FC Porto 3:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:3
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków 1:0
19tomek98 - 22-08-2011, 21:46
Spartak Moskwa- Legia Warszawa 2:1
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz 3:1
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław 2:0
Schalke 04- HJK Helsinki 3:1
Alkmaar- Aalesund 2:0
AS Roma - Slovan Bratysława 2:0
Salzburg- Omonia Nikozja 2:1
Sevilla- Hannover 2-3
Trabzonspor- Athletic Bilbao 1:1
Rangers Glasgow- Maribor 2:1
Anderlecht- Bursaspor 1:1
FC Barcelona - FC Porto 3:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:3
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków 1:0
Gracjan - 22-08-2011, 22:07
Spartak Moskwa- Legia Warszawa 2:2
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz 2:0
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław 1:2
Schalke 04- HJK Helsinki 3:1
Alkmaar- Aalesund 3:0
AS Roma - Slovan Bratysława 2:0
Salzburg- Omonia Nikozja 1:1
Sevilla- Hannover 2:1
Trabzonspor- Athletic Bilbao 2:2
Rangers Glasgow- Maribor 1:0
Anderlecht- Bursaspor 2:1
FC Barcelona - FC Porto 2:2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków 1:1
Adrianby - 25-08-2011, 13:10
Spartak Moskwa- Legia Warszawa 1:1
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz 2:1
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław 1:1
Schalke 04- HJK Helsinki 2:0
Alkmaar- Aalesund 1:0
AS Roma - Slovan Bratysława 2:0
Salzburg- Omonia Nikozja 1:1
Sevilla- Hannover 2:0
Trabzonspor- Athletic Bilbao (mecz odwołany)
Rangers Glasgow- Maribor 1:0
Anderlecht- Bursaspor 1:1
FC Barcelona - FC Porto 2:0
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków 1:0
Adrianby - 27-08-2011, 00:39
Podsumowanie 10 kolejki typerów:
Typowały: 4 osoby
Najlepszy typer: Bubul (10 pkt)
Wyniki meczów:
Spartak Moskwa- Legia Warszawa 2:3
Dynamo Kijów- Liteks Łowecz 1:0 (Bubul, Gracjan, maciex1995, 19tomek98 po 1 pkt)
Rapid Bukareszt- Śląsk Wrocław 1:1 (Bubul po 3 pkt)
Schalke 04- HJK Helsinki 6:1 (Bubul, Gracjan, maciex1995, 19tomek98 po 1 pkt)
Alkmaar- Aalesund 6:0 (Bubul, Gracjan, maciex1995, 19tomek98 po 1 pkt)
AS Roma - Slovan Bratysława 1:1
Salzburg- Omonia Nikozja 1:0 (maciex1995 po 3pkt, 19tomek98 po 1 pkt)
Sevilla- Hannover 1:1
Trabzonspor- Athletic Bilbao (mecz odwołany)
Rangers Glasgow- Maribor 1:1
Anderlecht- Bursaspor 2:2 (Bubul, 19tomek98 po 1 pkt)
FC Barcelona - FC Porto 2:0 (Bubul po 3 pkt, maciex1995, 19tomek98 po 1 pkt)
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2:1
Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków 1:1 (Gracjan po 3 pkt)
Tabela typerów 10 kolejki:
1. Bubul 10 pkt
2. maciex1995 7 pkt
3. Gracjan 6 pkt
4. 19tomek98 6 pkt
KOŃCOWA TABELA 1 EDYCJI WAKACYJNEJ LIGI TYPERÓW 2011 MYCORINTHIAN:
1. Bubul 69 pkt
2. Gracjan 64 pkt
3. Maciex1995 61 pkt
4. 19tomek98 56 pkt
5. Mazi 16 pkt
6. Mateusz200 0 pkt
Ligę typerów wygrałem ja. Jednak prawie cały czas liderem był Gracjan, który został minięty dopiero w przedostatniej kolejce. Gratuluje Gracjanowi drugiego miejsca, jak i Maćkowi trzeciego. Tomkowi niestety nie udało się zająć miejsca na podium. Szkoda, że Mazi i Mateusz nie typowali. Na pewno liga byłaby wtedy bardziej emocjonująca. Niestety Mazi miał ważniejsze sprawy, jednak na początku był z nami i uzyskał 16 pkt. Jak wiemy Mateusz nie mógł pisać postów, więc nie mógł również zdobywać punktów. W tabeli jest, ponieważ raz oddał typy na dwa spotkania, niestety bez skutecznie. Dziękuję wszystkim za miły czas w tworzeniu Typera. Grę tą, przekazuję teraz w całości Adminowi i niech on, jeżeli chce zrobi 2 edycję typera.
Na koniec zamieszczę jeszcze garść ciekawych statystyk dotyczących typera, ale to nie teraz.
Gracjan - 27-08-2011, 01:29
Ja równiez dziekuje za gre gratuluje Bubul !
Czekam na kolejne edycje.
Maciex1995 - 27-08-2011, 13:19
Gratulacje dla obu kolegów, którzy znaleźli się nade mną.
We wrześniu spróbuję zorganizować nową, bardziej skomplikowaną ligę i jeżeli będzie wystarczająca ilość osób, będą też nagrody.
Gracjan - 26-09-2011, 14:38
Proponuje wznowic gre w "typera" ale tym razem edycja LM i LE na koniec w maju 2012 zobaczymy kto okazal sie najlepszym typerem.Oczywiscie bedziemy typowac wyniki tylko Ligi Mistrzow i Ligi Europy.Co wy na to ??? Decyzja musi zapasc jak najpredzej bo jutro pierwszy mecz zaczyna sie juz o 18:00 CSKA - Inter Mediolan
Maciex1995 - 26-09-2011, 15:57
Zaraz pojawi się stosowne ogłoszenie dotyczące typera. Zacznijmy od października z meczami najlepszych lig Europy.
Adrianby - 26-09-2011, 19:57
Ja proponuję do Typera dać pięć najlepszych lig świata (Anglia, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja) plus T-Mobile Ekstraklasę oraz Ligę Mistrzów, Ligę Europejską i eliminacje Euro 2012 wraz z turniejem głównym.
Gracjan - 26-09-2011, 20:02
Najpopularniejszych świata a nie najlepszych bo brazylijska bije francuską na głowe
Adrianby - 26-09-2011, 20:06
Czyżby ?? Wątpię, żeby brazylijski lider ( po 26 kolejkach) Vasco da Gama ograło Olympique Lyon lub Marsylię. W lidze brazylijskiej obecnie jednym z lepszych piłkarzy jest Ronaldinho, który owszem wymiatał w PSG - ale kiedy to było.
Gracjan - 26-09-2011, 20:11
Neymar,Ganso oboje z Santosu (do tego wiele gwiazd które kiedys grały w europie -Rivaldo Luis Fabiano Liedson i wielu innych) w brazyli gra wiele młodych talentów o ktorych uslyszymy za 2-3 lata kiedy jakis gigant z europy ich kupi.Ale kazdy ma swoje zdanie.Według mnie w brazylii jest wyrownany poziom jesli chodzi o druzyny co daje duzo interesujacych spotkan w tej lidze a francuska liga - 5 zespołów czołowych i na tym koniec.Dla mnie liga brazylijska jest o wiele atrakcyjniesza i silniejsza piłkarsko na tym koncze bo odbiegamy od tematu pozdro.
Maciex1995 - 26-09-2011, 22:28
Brazylia też może być, a czy wybierzesz mecze z tej ligi - twoja decyzja.
|
|