Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Włoska seria 3
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-02-2010, 18:50   Włoska seria 3

LIONEL MESSI BARCELONA
GIANFRANCO ZOLA CAGLIARI
DIDIER DROGBA CHELSEA
ALBERTO GILARDINO FIORENTINA
HERNAN CRESPO GENOA
DIEGO MILITO INTER Milan
SAMUEL ETO'O INTER Milan
JULIO CESAR INTER Milan
DIEGO JUVENTUS
GIORGIO CHIELLINI JUVENTUS
AMAURI JUVENTUS
DINO ZOFF JUVENTUS
TOMMASO ROCCHI LAZIO
STEVEN GERRARD LIVERPOOL
WAYNE ROONEY MANCHESTER United
RONALDINHO AC Milan
PATO AC Milan
FRANCO BARESI AC Milan
MAREK HAMSIK NAPOLI
PHILIPPE MEXES ROMA
FALCAO ROMA
ANTONIO CASSANO SAMPDORIA
GIANLUCA VIALLI SAMPDORIA
ZICO UDINESE

Tak prezentuje się trzecia włoska seria MicroStars . Włosi po dosyć długiej przerwie wracają do gry i to wracają mocnym uderzeniem! Będzie dużo nowych figurek i kilku odgrzewańców. Ta seria ucieszy fanów figurek legend oraz oczywiście fanów Serie A. Najbardziej zadowolony będzie chyba Mazi.
Nie interesuje mnie już nawet Gerrard. Mam dosyć kolejnych wydań tej samej figurki. Mimo to, moim zdaniem seria zapowiada się ciekawie.
Data wydania: połowa marca 2010.
Zdjęcia wkrótce.
Co o tym sądzicie? Dla mnie prawdziwa bomba!
_________________

Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 28-05-2012, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 04-02-2010, 19:29   

Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 28-05-2012, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-02-2010, 19:29   

Maciex1995 napisał/a:
RONALDINHO AC MILAN
PATO AC MILAN
FRANCO BARESI AC MILAN


Z tego jestem najbardziej zadowolony ;) Ciekawe czy będzie repaint Ronaldinho czy nowy, patrząc po innych figurkach.
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 04-02-2010, 19:54   

ta seria zapowiada się ciekawie,jest w niej kilka interesujących mnie modeli m.in. Marek Hamsik i Pato :)
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 04-02-2010, 20:03   

Z tego co widzę będzie kilka ciekawych modeli : Mexes , Zico , Zoff , Diego - dla mnie bomba ,ciekawe czy będzie można zakupić . ?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-02-2010, 20:13   

ketjow10 napisał/a:
ciekawe czy będzie można zakupić


A jak sądzisz? Chociażby:
Kod:
www.microstars.pl
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-02-2010, 20:19   

ketjow10 napisał/a:
ciekawe czy będzie można zakupić . ?


:lol:

Mazi1906 napisał/a:
ketjow10 napisał/a:
ciekawe czy będzie można zakupić


A jak sądzisz? Chociażby:
Kod:
www.microstars.pl


:lol: :lol:

Przeczytaj, co napisali o tej serii na blogu :D

Nie ma serii, której nie da się kupić, ale z tą będzie trudniej, niż chociażby z serią 19. Trzeba poszukać na eBay.
_________________________________________________________

Zdjęcia całej serii, 24 figurek:
http://img502.imageshack....sitaly3zola.jpg

No to komentujcie.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-02-2010, 20:22   

Cieszę się że odnowili starszy model Ronaldinho. Baresi moim zdaniem mało podobny, ale super że jest on w MicroStars . Pato - genialny. Będzie trzeba rozejrzeć się za tymi figurkami jak będą na rynku.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2010, 20:32   

Maciex1995 napisał/a:
Nie interesuje mnie już nawet Gerrard. Mam dosyć kolejnych wydań tej samej figurki. Mimo to, moim zdaniem seria zapowiada się ciekawie.


No biorąc pod uwagę jego cenę to również nie bardzo jest sens go kupować. Lepiej poczekać na serię angielską, przecież będą to takie same modele. Z tym, że to co ukaże się w angielskiej serii to też repaint...

ketjow10 napisał/a:
ciekawe czy będzie można zakupić . ?

Mazi napisał/a:
A jak sądzisz? Chociażby:
Kod:
www.microstars.pl


Nie byłbym tego taki pewien. Ja walczyłem o swoje figurki z drugiej serii i teraz są nie do upolowania. Teraz muszę od razu rzucić się do frontalnego ataku na figurki Juventusu na goldach, by potem nie mieć do siebie żalu, o to, że zaprzepaściłem mega okazje.

Amauri i Chiellini są ostro pojechani - obaj mają fajne ryje :) Chiellini przypomina mi bohatera "Flinstone'ów" - Barneya. Są super, musze ich mieć. Diego repaint z serii niemieckiej, ale mimo to muszę go dorwać. To samo Zoff. Łącznie 4 figurki. Jak uda mi się je kupić na goldach tak gdzieś za łączną kwotę 100 zł to będę z siebie niewiarygodnie dumny.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-02-2010, 21:35   

W pierwszym poście podałem informację o spisie i napisałem, co sądzę, patrząc na nazwiska. Za drugim razem zdążyłem tylko podać zdjęcia i już uciekałem od kompa. Teraz w końcu napiszę, co sądzę, kiedy patrzę na zdjęcia.
Świetny Pato. Milaniści doczekali się jego figurki i ten debiut jest w wielkim stylu! Amauri i Diego to wg mnie majstersztyk. Ten drugi to Repaint z serii niemieckiej, co nie sprawia jednak, że jest w czymś gorszy. Ten model nie był tak uporczywie lansowany przez Corinthian, jak niektóre gwiazdy Premiership, więc może się podobać.
Cieszą powroty Crespo, Zoli, Cassano, Gilardino, Rocchiego i niektórych legend - starsze modele Corinthian nie poszły na marne :D Dopóki nie będą wydawani w co drugiej serii, przyjemnie się będzie na nich patrzyło. O wydawanych po raz kolejny Gerrardzie, Drogbie, Messim czy Rooneyu nie wypowiadam się. Jest kilka ciekawych odnowień, nawet Ronaldinho jakoś ujdzie, ale niektórych figurek mam już dosyć. Nie będę polował na Gerrarda, bo będzie kosztował dużo, a mi wystarczy ten z serii polskiej. Zbyt wiele się nie różnią. Na razie to tyle, więcej może napiszę, jak poznam wasze opinie - jakoś się do nich ustosunkuję.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-03-2010, 16:02   

Właśnie doszedłem do wniosku, że choć przypuszczalnie nie będę zainteresowany tymi figurkami z Włoch, to bardzo dobrze, że taka seria zostaje wydana.
Będzie chyba 8(w paru przypadkach nie jestem pewien) nowych modeli. Na podstawie tych modeli firma będzie mogła produkować kolejne ciekawe figurki w seriach angielskich. Wprawdzie legend, jak np. Baresi albo Falcao możemy ponownie nie ujrzeć, ale np. Pato jest piłkarzem, który za kilka lat może rządzić futbolowym światem. Wtedy może ujrzymy więcej jego figurek. Gdyby ta seria nie powstała, nie byłoby Master Modelu. Wtedy szefowie Corinthian wahaliby się, czy ową figurkę Pato wydać, czy też nie. Teraz już mają model, więc wystarczy go odmalować i gotowe. Podobnie może być w przypadku kilku innych figurek/piłkarzy.
We włoskiej serii te figurki będą pewnie dosyć drogie, ale jeżeli ktoś z "góry" postanowi wydać je w seriach angielskich, to może więcej osób pokusi się o ich zakup.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-03-2010, 14:41   

Trzecia włoska seria od dzisiaj jest dostępna w sklepach we Włoszech, jeżeli Mazi postanowi szastać gotówką, to może załatwić jakoś Baresiego na czarnej, który obecnie jest w posiadaniu znajomego kolekcjonera z Włoch. Interista, więc czarny Baresi raczej nie jest dla niego priorytetem i chyba pójdzie na sprzedaż.
Zainteresowani mogą śledzić tę stronę eBay:
http://shop.ebay.co.uk/in...=1&_from=&_ipg=
Ale najlepiej skontaktować się z tym sprzedawcą, bo trafią tu tylko niektóre figurki z tej serii, które facet ma/będzie miał na sprzedaż.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 01-05-2010, 19:10   

Bardzo fajna seria, chociaż jeszcze nawet na corinthianseller.co.uk niedostępna (Not Yet Available-Out in Italy. We hope to have stock in early May). Dużo nowych figurek jak Pato, Hamsik, czy Julio Cesar :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 12-05-2010, 14:48   



właśnie znalazłem coś takiego :) nawet ciekawa reklama.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-08-2010, 22:43   

Od znajomego kolekcjonera z Italii wiem, że seria sprzedała się w świetnym tempie. Figurki były wielką atrakcją dla kolekcjonerów we Włoszech, a wiele figurek cieszyło się(i wciąż cieszy) sporą popularności w innych krajach. Od dawna figurek nie można już dostać we włoskich sklepach i kioskach - to, co było, szybko się sprzedało(możliwe, że w nielicznych prowincjonalnych sklepikach coś jeszcze zostało, ale jeśli tak, to pewnie jakieś ochłapy).
Wiecie, nie chciałbym prorokować(z Corinthian nigdy nic nie wiadomo, idioci z dyrekcji firmy są nieobliczalni), ale z reguły, przy takiej popularności produktów, powinno się myśleć o kolejnych edycjach, z których firma mogłaby czerpać kolejne zyski...
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-08-2010, 13:18   

Niestety Maćku, dla mnie ta informacja raczej nie jest zbyt dobra, bo wciąż poluję na Amauriego i Chielliniego... Na złość zostały mi najrzadsze figurki na sam koniec. Ale miejmy nadzieję, że jakiś szczęśliwy właściciel będzie gotowy mi je kiedyś sprzedać.

Również jestem za tym, by w przyszłości pojawiła się następna seria z włoskimi piłkarzami.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-08-2010, 14:09   

Figurek już nie ma w sklepach, czyli wszystkie znalazły nabywców. Co to oznacza? Że w rękach kolekcjonerów jest więcej Chiellinich i Amaurich, więc jest większa szansa, że ktoś go wystawi na aukcji. Im więcej tych figurek we Włoszech sprzedano, tym lepiej dla ciebie, bo jest większa szansa, że wreszcie będzie ktoś, kto przypadkiem trafił jedną z tych dwóch figurek i będzie je sprzedawał.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: