Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Prostars Club Specific Blisters
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-11-2010, 18:10   Prostars Club Specific Blisters

Prostars Club Specific Blisters to figurki robione specjalnie dla klubu jako oficjalne gadżety zespołu. Przykładowy zestaw figurek: Manchester United Club Blisters 2009


Macie jakieś figurki z takich serii? Podobają się wam? Zapraszam do rozmowy.
_________________
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Wysłany: 13-11-2010, 18:15   

_________________

 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 13-11-2010, 18:15   

Narazie żadnych figurek z tej serii nie mam,ale myślę że jeszcze przed końcem tego roku będę miał coś z Arsenalu.Figurki fajne,przede wszystkim fajne blistry w barwach klubowych.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-11-2010, 18:17   

Ja w swojej kolekcji posiadam takiego samego Ronney'a jak w poście pierwszym. Mimo że nie jestem kibicem ManU, przyznam że warto jest mieć taką figurkę u siebie.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-11-2010, 22:09   

Wszystkie figurki Corinthian były oficjalnymi gadżetami! Tutaj ciekawostka: swego czasu Tottenham jeszcze przed premierą jednej z serii Corinthian, zamówił do siebie transport figurek Teddy'ego Sheringhama. To normalne, ale chyba rekordem jest ilość zamówionych figurek: półtora tysiąca blistrów! Sheringham był wtedy gwiazdą Spurs i figurki szybko znalazły nabywców wśród kibiców "Kogutów", ale to i tak wydarzenie bez precedensu. Figurka była oczywiście trudna do zdobycia w innych miejscach... Dla porównania: W serii 40 wyszło poniżej 1500 sztuk figurek np. Tomasza Kuszczaka czy Steve Finnana.
Skoro były sprzedawane w oficjalnych sklepach, to chyba wszystkie były oficjalnymi gadżetami, prawda?

Ja myślę nad Reiną i Keanem z serii z Liverpoolu z 2009, może kiedyś kupię. W specjalnych, "klubowych" blistrach wychodziły też figurki z 4-packów z 2002 roku; mam wszystkie 4 figurki Liverpoolu, ale niestety żadna nie pochodzi z takiego "Liverpoolowego blistra.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 29-11-2010, 23:32   

Ja aktualnie posiadam w swojej kolekcji 2 figurki z tej serii a trzecia jest w drodze do mnie(i tu pozdrawiam Maćka ;) )co do dwóch które posiadam to przedstawiaja one bramkarzy mianowicie Pepe Jose Reine (Liverpool) i jedna z moich ulubionych figurek w kolekcji z która wygralem nawet konkurs na figurke miesiąca i jest to jak dla mnie jedna z najlepiej zrobionych figurek w histori Corinthian a jest to figurka przedstawiająca Petra Cecha (Chelsea).Dorzucam foto modeli które posiadam i polecam każdemu ta serie na prawde firma Corinthian sie do niej przyłożyła a oto foto figurek wyżej wymienionych :


_________________

 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-12-2010, 18:13   

Mam do Was pytanie: czy Florent Malouda jest z tej serii?
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-12-2010, 18:25   

http://www.corinthiansell...ub-specific.php
Nie, a jaki to jest Malouda?
Ten w niebieskim domowym komplecie jest ze zwykłej serii, a ten w żółto-czarnym to Convention Pick N'Mix 2008. Te Pick N'Mix nie są zbyt drogie, oczywiście oprócz Torresa, na którym zależy mi najbardziej.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: