Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory forumowych Oscarów 2010
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-12-2010, 11:59   Wybory forumowych Oscarów 2010

Zaczynamy głosowanie w forumowych Oscarach za rok 2010. W tym roku wybieramy następujące kategorie:

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji:
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian:
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej:
4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum:
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian:
6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja:
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach:
8. Najlepiej przedstawiona kolekcja:
9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły:
10. Najbardziej pomocny użytkownik:
11. Najlepszy forumowy kolega:
12. Najsympatyczniejszy użytkownik:

Czas na oddanie głosów macie do końca roku. W każdej kategorii wybieramy 1 osobę, można siebie. Głosujemy w postach, żadnej ankiety. Zwycięzca w największej ilości kategorii o numerach 1-10 zdobędzie nagrodę rzeczową, którą oczywiście będzie figurka/zestaw figurek Corinthian!
Zapraszam do zabawy.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Wysłany: 12-12-2010, 12:54   

_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 12-12-2010, 12:54   

1.HugoL3
2.Maciex1995
3.-
4.Maciex1995
5.-
6.Maciex1995
7.19tomek98
8.ketjow10
9.-
10.-
11.Piotrek
12.Mazi
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2010, 17:52   

1. Gracjan
2. Maciex
3. Masterofdisasta
4. Maciex
5. Maciex
6. Gracjan
7. Masterofdisasta i Maciex
8. Mazi
9. Maciex
10. Maciex
11. Masterofdisasta
12. Mazi
_________________

 
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-12-2010, 17:55   

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji: HugoL
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: HugoL
4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum: Maciex
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex
6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Gracjan
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: HugoL
8. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Hugol
9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Maciex
10. Najbardziej pomocny użytkownik: Hugol
11. Najlepszy forumowy kolega: Hugol
12. Najsympatyczniejszy użytkownik: Hugol ^^
 
 
Gracjan 
Platyna


Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 13-12-2010, 11:36   

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji: HugoL
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: Gracjan :D
4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum: Maciex
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex
6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Gracjan :D
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex
8. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Hugol
9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Maciex
10. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex
11. Najlepszy forumowy kolega: Maciex
12. Najsympatyczniejszy użytkownik: 19tomek98
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-12-2010, 13:50   

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji: Gracjan Zastanawiałem się pomiędzy Gracjanem a HugoL3, ale głos na tego pierwszego, bo niby wiem, że wiele figurek, które ma Kamil, to wielkie rarytasy, ale te figurki Gracjana to takie, które każdy z nas z większą chęcią by "przygarnął".
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995. Nie muszę chyba tłumaczyć?
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: HugoL3. Bo nie jara się piłkarzami będącymi chwilowo na fali i potrafi obiektywnie spojrzeć na wiele spraw.
4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum: Maciex1995. Podobnie jak w punkcie drugim.
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995. Bo uratowałem międzynarodową społeczność przed utratą kontaktu ze sobą 8)
6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Gracjan. Bo na własne oczy widziałem, jak kolekcja się rozrasta i większość tych jego nowych figurek miałem w rękach. Powiem wam szczerze - było co podziwiać.
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Gracjan. Po raz pierwszy od lat zmiana, ale odkąd przestałem korzystać z pomocy Kamila, kupując coś z Anglii, nasze interesy się "urwały". A zaczęło się handlowanie z Gracjanem, przy okazji ładnie zapełniło się archiwum GG, co ma wpływ na punkt nr 11.
8. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Mazi. Wybór pomiędzy Mazim a Ketjow10. Padło na Przemka.
9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Mazi. Zwykle te jego pomysły dotyczące forum torpeduję i odrzucam, ale trzeba mu oddać, że stale próbuje coś wymyślić i czasem nieźle kombinuje.
10. Najbardziej pomocny użytkownik: HugoL3. W miarę rzadko proszę o pomoc forumowiczów bo nie chcę zawracać innym dupy i zaczynam od Google, ale parę razy potrzebowałem pomocy typu "z jakim numerem w Juve grał X?" i z reguły otrzymywałem odpowiedź.
11. Najlepszy forumowy kolega: Gracjan. Tę kategorię "obsadzam", kierując się archiwum GG - ilością rozmów i ich treściwością. Biorąc pod uwagę ilość rozmów, do wyboru mam Gracjana i Tomka. Tomek sam się dyskwalifikuje zadawaniem tysięcy głupich pytań.
12. Najsympatyczniejszy użytkownik: Mazi. Bo nie odgryza się kiedy piszę coś w swoim sarkastycznym stylu :evil:
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 13-12-2010, 16:57   

1. Gracjan
2. Maciex
3. 19tomek98
4. Maciex
5. Maciex
6. Gracjan
7.-
8. Maciex
9. Maciex
10. Maciex
11. Mateusz
12.19tomek98
_________________
 
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-12-2010, 19:01   

19tomek98 napisał/a:
1. Gracjan

3. 19tomek98
12.19tomek98
_________________


Najwieksza wiedza pilkarska?:O A to dobre <rotfl2>
A najsympatyczniejszy nie jestes tak mi dupy trułeś ze masz najlepsze okazje i ze tanio...

A kto spośród forumowiczów ma największą kolekcję BravoSport i najszybsze łącze z Google i Wikipedią?
No właśnie, więc nie zaśmiecaj.
~Szefuncio
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 14-12-2010, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-12-2010, 12:38   

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji: Moim zdaniem najpiękniejszą kolekcję ma Kamil (HugoL3). Chyba każdy przyznałby mi racje w tym punkcie. Inne kolekcje np. Gracjana czy Maćka również są bardzo ciekawe, jednak sugerowałem się w tej kategorii ilością figurek z ulubionej drużyny.

2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex. Ostatnio zajął się na dobre sprawami Corinthian. Nie wiem skąd nawet wytrzasnął komunikat ws. przyszłości MicroStars . Widać, że koledze ze śląska na figurkach a raczej na ich przyszłości zależy najbardziej.

3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: HugoL3. Rzadko bo rzadko, ale lubię sobie z nim porozmawiać o piłce nożnej nie tylko na naszym forum.

4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum: Maciex. Chyba komentować nie muszę.

5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Gracjan. Widać że gdy tylko zauważy figurkę która go interesuje, zaraz staje się jej posiadaczem.

6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Chyba moja (szykuję nawet dla was małe boom na święta). Jednak nie jestem samolubem i nie będę głosował na siebie. Z naszego grona do tej kategorii wybiorę Gracjana

7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Nie przeprowadzam zbyt wiele transakcji z osobami z forum MyCornthian. Jednak kilka dobrych miesięcy wstecz udało mi się dobić targu, z czego jestem bardzo zadowolony dlatego głosuję na Piotrka

8. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Również moja (ostatnio sporo czasu wkładam w wygląd kolekcji czego niestety nie możecie zobaczyć na forum, ale mam nadzieję że to się wkrótce zmieni), jednak najciekawiej wyeksponowaną kolekcją może pochwalić się w/g mnie Kejtow

9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Pytanie tylko czy te pomysły zawsze są spoko ;) . Wybieram Maciexa

10. Najbardziej pomocny użytkownik: krótko i bez komentarza - Hugol.

11. Najlepszy forumowy kolega: Nieaktywny kolega znany Starej Gwardii jako Chelsea_fan, na tym forum jego nick to najprawdopodobniej railwayman. Gadamy do dnia dzisiejszego, mimo że Czarek nie ma nic wspólnego z figurkami ;) .

12. Najsympatyczniejszy użytkownik: wszyscy ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 14-12-2010, 19:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 14-12-2010, 18:10   

1. HugoL3
2. Maciek
3. Mazi
4. Maciek
5. Gracjan
6. Gracjan
7. Mateusz200
8. Kejtow
9. Mateusz200
10. Maciex
11. Mateusz200
12. Mazi
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2011, 12:54   

Głosowanie zakończone, oto wyniki:

1. Użytkownik o najciekawszej kolekcji: HugoL3 - 5 głosów
2. Użytkownik o największej wiedzy o Corinthian: Maciex1995 - 8 głosów
3. Użytkownik o największej wiedzy piłkarskiej: HugoL3 - 3 głosy
4. Użytkownik, który najbardziej przyczynił się do rozwoju forum: Maciex1995 - 8 głosów
5. Użytkownik - największy fanatyk Corinthian: Maciex1995 - 5 głosów
6. Najszybciej rozwijająca się kolekcja: Gracjan - 7 głosów
7. Użytkownik - najlepszy partner w interesach: Maciex1995 - 2 głosy
8. Najlepiej przedstawiona kolekcja: Ketjow10 - 3 głosy
9. Użytkownik posiadający najlepsze pomysły: Maciex1995 - 5 głosów
10. Najbardziej pomocny użytkownik: Maciex1995 - 4 głosy
11. Najlepszy forumowy kolega: Mateusz200 - 2 głosy
12. Najsympatyczniejszy użytkownik: Mazi - 4 głosy

Maciex1995 - 6 Oscarów 8)
HugoL3 - 2 Oscary
Gracjan, Ketjow10, Mateusz200, Mazi - 1 Oscar

Dla wszystkich zwycięzców gratulacje, a każdemu użytkownikowi życzę powodzenia w przyszłym roku.
Za największą ilość "statuetek" w kategoriach 1-10 miała być nagroda, ale szczęśliwie dla mnie, to ja zebrałem najwięcej głosów w tych kategoriach. Kupowanie nagrody samemu sobie nie ma sensu, więc znowu mam spokój w tej kwestii.

Wy naprawde tak uważacie czy tylko się przylizujecie :lol: ?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-2011, 15:07   

Maciex1995 napisał/a:
Wy naprawde tak uważacie czy tylko się przylizujecie :lol: ?


Maćku, na forum AKTYWNYCH userów jest 4-5. Kategorii jest 12. Dla mnie to 100% pewność, że pewne nicki powtórzą się wielokrotnie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2011, 20:50   

Oczywiście, że zwycięzcy muszą się powtarzać, ale po raz drugi wygrywam zestawienie zwycięzców poszczególnych kategorii z dosyć "bezpieczną" różnicą nad drugą osobą w takim rankingu. Stąd podejrzenie, że tu się pojawia wazelina :)

PS: Dzisiaj miałem wam rozesłać pytania do II etapu konkursu, ale forum ładuje mi się tak masakrycznie powoli(muszę po 4 razy odświeżać żeby dostać się do każdej strony), że zanim otworzę skrzynkę z PW, potem włączę okienko do wysyłania wiadomości - 3 razy, bo każdemu uczestnikowi - a potem wyślę, to ominie mnie 30 minut życia. Dostaniecie je jutro. Sorry za OffTopic, ale nie wiem, czy zdołałbym w miarę szybko dostać się do odpowiedniego tematu i wysłać w nim posta, zanim dzisiaj zasnę.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: