Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
04-04-2011, 15:51
Ferie 2011
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 21-01-2011, 16:02   Ferie 2011

Dyskusja o tegorocznych feriach, naszych planach odnośnie wypoczynku itp.
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 21-01-2011, 18:33   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-01-2011, 18:33   

Nie potrafię przespać całej nocy od dłuższego czasu, do dupy z takimi feriami, jeśli nawet się nie wyśpię...
Wczoraj miałem jakiś taki trochę psychodeliczny, kontrastowy sen - jak film oglądany na YouTube, składał się z paru części, bo jak zwykle się budziłem co jakiś czas. Kontrast snu polegał na tym, że w parę minut przechodziłem od bicia po mordzie swojego kumpla(swoją drogą nie wiem, skąd się tam wziął; byliśmy w szkole, a do jednej szkoły przestaliśmy chodzić prawie 3 lata temu) do przytulania się z dziewczyną i w parę minut znowu waliłem pięścią prosto w łeb kolejnego kolegi z którym spotkałem się w szkole z niewyjaśnionych przyczyn. Pamiętam, że działy się same rzeczy, których wytłumaczyć nie umiem i wstałem cholernie zdołowany, cały wczorajszy dzień chodziłem ze spuszczoną głową.
Miałem nadzieję, że to sobie odbiję i następnej nocy nie będzie tak psychodelicznie, ale zasnąłem o 4. w nocy i do tej godziny męczyłem się niemiłosiernie. Ale przynajmniej nie śniło mi się kolejne obijanie kumpli, bo od razu jak wstałem to pomyślałem "k...a, wczoraj takie jaskrawe sny, a teraz wstaję niewiele przed dwunastą i nic...".
Ale sennik może napiszę innym razem. Temat jest nie o tym. W każdym razie wczoraj na fali negatywnych myśli przyszła jakaś nieco bardziej rzeczowa - tym razem nie przepierdolę całego wolnego na spanie, jedzenie, sranie i od czasu do czasu kompa lub telewizor. Czym się zajmę? Pieron wie, ale na pewno czymś konkretniejszym niż zwykle.

EDIT: Uprzedzając tych, którzy czytając takie teksty myślą podobnie do mnie: nie piję i nie ćpam, więc to co opisałem to żadne haluny.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 21-01-2011, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-02-2011, 18:35   

No i moje ferie dobiegają końca. Teraz czas na inne województwa ;) . .
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 06-02-2011, 18:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-02-2011, 19:17   

Moje ferie będą trwały jeszcze tydzień :evil:

Pierwszy tydzień przeznaczyłem na jakiś wyjazd,i udało się.W sobotę wróciłem z Krynicy(tej w górach).Pojeździłem trochę na nartach.Przez ten tydzień korzystając z w miarę normalnej pogody porobić coś na świeżym powietrzu(gra w piłkę,jazda na BMX itd.)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: