Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Kolekcja by Hugo
Autor Wiadomość
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-08-2009, 11:20   Kolekcja by Hugo








Ilość figurek(w przybliżeniu): 96
Rok rozpoczęcia kolekcjonowania(można podać też miesiąc, a nawet dzień): 2006 lato
Ulubiona figurka: Zidane black
Pieniądze "wpompowane" w kolekcję: Oj nie znam dokladnej kwoty, moze to bylo 1000 zł, może 1500... coś takiego.
Najdroższa figurka: Zidane - 26 funtów z wysyłką
Jaka drużyna "dominuje": Juventus
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 23-08-2009, 11:55   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-08-2009, 11:55   

Baardzo fajna kolekcja, Zidane, platyny Juventusu i Del Piero Select 500 wręcz zajebiści. Dobrze, że nie zbierasz na zasadzie "byle więcej" - masz mniej figurek niż "czołówka" forumowiczów, ale za to same figurki, za które trzeba trochę zapłacić. Szlifuj dalej tę kolekcję i pozdro.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-05-2010, 19:33   

Ciekawi mnie jedynie, w jakisposób wyjmujesz kasety zza figurek ;)
Hugol jest świetnym przykładem kolekcjonera który nie wyrzuca pieniędzy w błoto. Bardzo fajne figurki, zwłaszcza niedostępne praktycznie nigdzie headlinersy Juventusu. Efekt pozytywny :)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 08-05-2010, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-05-2010, 19:36   

Del Piero i Boksic nie są tacy nigdzie niedostępni, da się zdobyć i to w zadowalającej cenie.
Co innego trzeci z tych Headliners - Zidane, który wart jest całkiem sporo pieniędzy. Znacznie większe wrażenie robi na mnie kolekcja MicroStars i platynowych ProStars, bo wśród nich jest sporo rarytasów, które są trudne do zdobycia.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-05-2010, 19:44   

Na eBayu jest taka aukcja gdzie ktoś sprzedaje 4-pack Juve Del Piero, Di Livio, Torricelli, Boksic. Cena takiego zestawu wynosi 42 zł + przesyłka, razem 74 zł. Mimo to, że Del Piero jest figurką często spotykaną, chciałbym ją mieć u siebie. Na bazie tej figurki powstało kilka następnych, aż do którejś tam, mieszczącej się w pierwszej dziesiątce, serii ProStars.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-07-2010, 20:40   

Kilka pytań związanych z kolekcją:
- Ile zapłaciłeś za te figurki z serii Ballon D'Or?
- Ile kosztował cię ten platynowy Boniek?
- Czy ten Buffon to jest ten "wadliwy" blister z za wysoko przyklejoną plastikową częścią, o którym swego czasu mi pisałeś(a nawet chciałeś go z tego powodu sprzedac :D )?
- Ilu MicroS z Juventusu brakuje ci do skompletowania ich wszystkich(oczywiście pomijając fakt, że wychodzą na 7 kolorach podstawek i oprócz figurek, które wychodziły kilka razy w takim samym stroju)?
- Najbardziej poszukiwana figurka to... ?
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-08-2010, 10:39   

Super kolekcja. Fajne figurki z Baloon D'or, super Ranieri, fajne platyny... Po prostu gratulacje.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2010, 17:11   

Maciex1995 napisał/a:
- Ile zapłaciłeś za te figurki z serii Ballon D'Or?


Z tego co pamiętam, kupiłem taki "zestaw": Rossi, Nedved oraz Papin. Łącznie zapłaciłem podajże 50 złotych.

Maciex1995 napisał/a:
- Ile kosztował cię ten platynowy Boniek?


50 złotych.

Maciex1995 napisał/a:
- Czy ten Buffon to jest ten "wadliwy" blister z za wysoko przyklejoną plastikową częścią, o którym swego czasu mi pisałeś(a nawet chciałeś go z tego powodu sprzedac :D )?


Tak, to wciąż ta sama figurka. W sumie chętnie bym się jej pozbył, ale perpektywa, że "normalny" Buffon kosztuje ponad 40 złotych mnie zniechęca.

Maciex1995 napisał/a:
- Ilu MicroS z Juventusu brakuje ci do skompletowania ich wszystkich(oczywiście pomijając fakt, że wychodzą na 7 kolorach podstawek i oprócz figurek, które wychodziły kilka razy w takim samym stroju)?


Szczerze, kupuje to, czego nie mam. Czasem nawet przymykam oko na figurki których nie wiedzieć czemu jakoś nie chcę mieć. Takim przypadkiem jest Platini w żółtej koszulce. Okazji do kupienia go miałem setki, ale zawsze co innego było na pierwszym planie. Z pewnością jednak w najbliższej przyszłości postaram się go kupić. Nie dzielę także figurek na serię. Tzn szczerze ja nie widzę większej różnicy pomiędzy Del Piero z serii 14 szwedzkiej, a tym z serii polskiej. Dlatego nie dubluję takich pozycji, staram się bardziej kupować figurki według koszulek/sezonów. Jeśli chodzi o piłkarzy których mi brakuje z micro są to Mutu, Chiellini, Amauri. Chyba nikogo nie pominąłem. Brakuje mi też kilku zawodników, których już mam, na goldach bądź alternatywnych strojach. Wspomniany Platini, ibra (w niebieskiej), Baggio (domowa), Cannavaro kicker, Buffon z niemieckiej w białej bluzie oraz Nedved w czarnej (cudo). Wymieniając nazwiska odnoszę wrażenie, że jest ich trochę mało i musiałem pominąć jakichś zawodników.

Maciex1995 napisał/a:
- Najbardziej poszukiwana figurka to... ?


Hm, ciężko wybrać tą jedną. Zawsze chciałem mieć Davidsa z Prostars oczywiście w stroju Juve. Nedved w czarnej koszulce jest genialną figurką MicroStars , ale wbrew pozorom nie tak ciężko dostępną jak się wydaje. Po prostu jest droga... Co innego Mutu, jest potwornie rzadki. Chiellini i Amauri na goldzie również. Taka jest moja czwóreczka: Mutu, Chiellini, Amauri oraz wspomniany Nedved. Davids owszem, fajna figurka, ale prędzej czy później go dorwę.

Dziękuję również za słowa uznania.
_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 10-08-2010, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-08-2010, 19:43   

HugoL3 napisał/a:
Davids owszem, fajna figurka, ale prędzej czy później go dorwę.


Ciężko będzie. Najbardziej rarytasowa figurka w serii 2(oczywiście oprócz Nakaty wydanego w Japonii), a cena jest wyższa od ceny przeciętnej figurki z tamtych serii(choc te do tanich nie należą). Mimo to, nie zamierzam cię zniechęcać, bo to piękna figurka.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-11-2010, 18:11   

kozacka kolekcja platynek Juventusu...robi wrażenie! Buffon i Iaqunita dwie figurki które musze zdobyć...a ta kolekcja jest dowodem ze nie trzeba miec 500 figurek zeby robila wrażenie pozdro
_________________

 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2010, 23:09   






_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 23-11-2010, 23:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 24-11-2010, 15:02   

Jedno słowo:

Szacunek ! :)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2010, 16:31   

To jeszcze nie koniec w tym roku. Serie A box, Nedved i Thuram platyny, Zoff z Boxu platyna, a także Ravanelli z World Greats - takie produkty Corinthian powinny do mnie trafić w grudniu.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 24-11-2010, 20:54   

HugoL3 napisał/a:
...- takie produkty Corinthian powinny do mnie trafić w grudniu.


Czyli nie tylko ja wracam do świata figurek. Nic tylko pogratulować ;)
_________________
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 28-11-2010, 15:01   

Wyjątkowe platyny, w ogóle super figurki!
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-05-2011, 20:51   

Najnowsze:





W czerwcu spodziewajcie się zdjęcia całej mojej kolekcji. Specjalnie na tą okazję pożyczę od przyjaciela porządny aparat.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-05-2011, 21:17   

Wrzucaj zdjęcia na serwisy oferujące hosting zdjęć razem ze zmniejszaniem, jak np. TinyPic albo zmniejszaj je na dysku, bo inaczej to się długo ładuje, rozciąga itd.
Nareszcie Buffon z S500 :piwo: Zdjęcia całości na pewno się przydadzą, bo powrót do zbierania wychodzi ci na dobre.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-05-2011, 22:09   

Jaki rozmiar zdjęć proponujesz?

W najbliższym czasie dodam też kilka zdjęć najnowszych MicroStars , na które czekam. Tak jak już wspomniałem w poprzednim poście, wielka aktualizacja (o ile ją tak można nazwać) nastąpi w czerwcu.

Nie wierzyłem w to, że tak "prędko" dorwę tego Buffona. W sumie nie żałuje pieniędzy, które na niego wydałem, bo prezentuje się on znakomicie!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: