Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
07-06-2011, 16:51
ISS z playstation + Polska Ekstraklasa 2011 ONLINE!
Autor Wiadomość
Artox
Zielona podstawka

Ulubiona drużyna: Barcelona
Zbierasz od: od 2 lat
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Łódź
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 07-06-2011, 16:35   ISS z playstation + Polska Ekstraklasa 2011 ONLINE!

Witam wszystkich! :)

Jestem fanem pewnej gry, która od dłuższego czasu robi furorę na scenie gier piłkarskich online i nie tylko!grywalności i realizmu trybu Online mogą pozazdrościć jej takie tytuły jak najnowszy PES, czy FIFA. W temacie celowo napisałem "ISS" , bo każdy szanujący się posiadacz, lub też były posiadacz konsoli grę skojarzy właśnie po tym tytule. Jeżeli ktoś z Was grał kiedyś w International Superstar Soccer 98 na konsoli PlayStation i był fanem tej piłki to już jesteśmy w ogródku i witamy się z gąską. Docelowo chciałbym przedstawić tutaj grę o nazwie Winning Eleven 2002, czyli legendarny wypust Konami na Play'a w Japonii (odpowiednik europejskiego ISS PRO 2) Różnice między ISSem, a przedstawianym tutaj WE2002 są niewielkie, poza dopracowaniem licznych błędów starszego ISSa.

W tym momencie na Polskiej scenie jedyną prężnie działającą i nadal rozwijającą się stroną jest http://www.weol.org . Redakcja owej strony spełnia w 100% oczekiwania graczy i prowadzi różnorodne rozgrywki. Mowa tu o rankingu gdzie każdy może zagrać z każdym o każdej porze dnia i nocy, turniejach o różnorodnej formie i najbardziej prestiżowej formie rozgrywki dedykowanej najlepszym graczom czyli lidze. Najlepszą sprawą jest fakt, iż wspomniana już redakcja ciągle pracuje nad uaktualnieniem gry! Chodzi tu oczywiście o rotację w puli zespołów czy aktualizację składów. Strona powstała 4 lata temu i od czasu prężnie się rozwija.
Gra dzieli się na dwie części, National Team- gdzie możemy znaleźć 83 reprezentacje z całego świata, oraz Club Team gdzie znajdziemy pełną Polską Ekstraklasę oraz inne kluby zarówno europejskie jak i światowe.
Oczywiście aktualne składy, stroje i statystyki wszystkich drużyn! Dla polskich graczy to chyba największy smaczek, gdyż mogą grać, rywalizować ze sobą swoimi miejscowymi klubami!


Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie WEOL.pl i ściągnięsz za darmo! :)



Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.


BONUS:
Filmik przedstawiający patcha Winning Eleven 2002 Online by WEOL:
http://www.youtube.com/wa...feature=related

na koniec coś co mam nadzieje zachęci was jeszcze mocniej. Filmik z golami nominowanymi w konkursie na bramkę Grudnia 2010:
http://www.youtube.com/wa...ns&feature=fvsr

Do zobaczenia na serverach! :)

Pozdrawiam!
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Barcelona
Zbierasz od: od 2 lat
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 07-06-2011, 16:50   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-06-2011, 16:50   

Cieszę się, że MyCorinthian nadal jest na tyle popularnym forum, że spamerzy liczą na pozyskanie tu nowych przyjaciół do gry, klientów, naiwniaków do naciągnięcia albo ludzi dobrej woli, którzy klikną w ich link.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: