Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Inne serie
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-08-2011, 15:17   

Nigdy nie sądziłem, że posiadam Lamparda z meksykańskiej serii. Zawsze sądziłem, że to jakaś angielska ;)
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 08-08-2011, 15:28   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-08-2011, 15:28   

Myślę że ty masz z angielskiej... Po prostu firma wydała sporo takich samych/bardzo podobnych figurek w różnych seriach - ostatnio chociażby Babel czterokrotnie w seriach 16-19, a wcześniej w wielu seriach pojawiały się takie same figurki reprezentantów Anglii, np. Michael Owen wyszedł w Anglii, Niemczech, Meksyku, Japonii itd. Meksykańskiego Owena też będę miał :D
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-08-2011, 18:12   

Ale patrząc na tego z Meksyku- buty takie same, strój, fryzura i twarz również. I to mnie ciekawi ;) Ale prawdopodobnie mam z angielskiej ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-09-2011, 19:09   

W Meksyku do serii z piłkarzami dołączono także kilku reporterów telewizyjnych. Nie wiem, jak to możliwe, ale dopiero dzisiaj zorientowałem się, że w tych seriach 2 z 3 razy dodano... tych samych reporterów z tym samym kodem MC :)
W pierwszej edycji byli tacy reporterzy:


W drugiej serii dodano innych, a dokładniej - takich:


Przeglądałem broszurki z serii 2 oraz 4 i zauważyłem najpierw te same gęby. Sprawdziłem kod MC i... ten sam kod, w każdej z 4 figurek! Sami możecie to zobaczyć:
http://www.corinthiansell...rs-mexico-4.php

Czyli mamy przynajmniej mniej do kupowania, jeżeli chcemy mieć w kolekcji takie rarytasy :) W 1. serii było też takie cudo:

Nie ma co się jednak łudzić, jest praktycznie nie do zdobycia.


Oprócz wspomnianych Davidsa, Owena i Lamparda(jednak złoty, nie ma to jak drobne druczki...), mam też Luisa Garcię z meksykańskiej serii drugiej, ale wspominałem już o tym winnym temacie.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 04-09-2011, 21:26   

Dobry pomysł mieli meksykancy z tymi figurkami jak bym mial okazje od razu bym kupil jedna z nich bez zastanawiania.Swoja droga wyobrazcie sobie figurke Darka Szpakowskiego hehe to byla by kozacka figurka :p
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-10-2011, 21:50   

Ostatnio dostałem trochę figurek z polskich serii, bo kupiłem zestaw 24 figurek MicroStars i 23 z nich to figurki wydane w Polsce. Dwudziestą czwartą figurką jest Fernando Morientes w koszulce Liverpoolu. "Kolejna powtórka" pomyślałem, bo mam już 2 Morientesów na złotych podstawkach z różnych serii, a ten niczym się nie różnił. Na dodatek jeszcze jeden "Moro" stoi na półce przerobiony na koszulkę Hiszpanii, a niedawno kupiłem oryginał tego piłkarza w tym samym stroju reprezentacji. Okazało się jednak, że jest to figurka z serii... szwajcarsko-serbsko-chorwackiej 8) Nie spodziewałem się takiej sytuacji i sam teraz nie wiem, co zrobić z tą figurką - przecież poza spodem podstawki nie różni się niczym od pozostałych dwóch w czerwonej koszulce Liverpoolu...
Jak jestem już przy tych zagranicznych seriach, to wiecie już, że spodziewam się całego zestawu 30 figurek z 4. serii niemieckiej.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: