Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zarabianie przez Internet?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-10-2011, 22:30   Zarabianie przez Internet?

Po Internecie krąży mnóstwo ofert o zarobkach typu 10 tys. złotych "za samo siedzenie przy komputerze", jednak wszyscy wiemy, ile warte są takie ogłoszenia. Są jednak strony, gdzie za klikanie w reklamy dostaje się symboliczne kilka centów, jednak po zsumowaniu tego wszystkiego może nam wyjść kwota np. 50 zł na miesiąc, czyli nie dodatkowa pensja, ale to może być np. kilka dodatkowych figurek do kolekcji :)
Bawicie się w coś takiego? Znacie jakieś w 100% pewne strony, gdzie nie oszukają nas albo gdzie nie trzeba uzbierać kwoty w rodzaju 100 dolarów, żeby móc to wypłacić(a oczywiście za klikanie po kilka centów dziennie)? Jak myślicie, opłaca się
Zachęcam do dyskusji, bo temat jest chyba interesujący.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 11-10-2011, 21:48   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-10-2011, 21:48   

Dla mnie to się opłaca. Tylko nigdy nie znałem, żadnych z takich stron. A bardzo chciałbym. Jeżeli znacie coś w tym stylu to nie czekajcie i podzielcie się linkami ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-10-2011, 22:12   

Ja znalazłem kilka stronek, zarobek to ok. 40 centów dziennie, co daje 1,20-1,40 zł dziennie. Sami sobie policzcie kwotę na miesiąc, zależy od wasze sumienności. Trzeba mieć tam konto PayPal.
Jeżeli ktoś zarejestruje się z linku z twoim nickiem, to podobno masz jakieś profity, ale nie jestem pewien. Może to jakoś ogarnę i podrzucę linki "pracujące" na mnie :evil: Wtedy kto chce, ten skorzysta, a ja być może też coś będę miał(mam nadzieję, że nikogo to nie bulwersuje, tak działają tysiące różnych stron). Ale każdy może też werbować później swoich znajomych na swoje konto.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-11-2011, 19:46   

OK, nie wiem, jak inni, ale ja spróbuję. Da się zarobić w sam raz na kilka figurek w miesiącu, nie ma co liczyć na wielkie kwoty.
Jak ktoś też chce, to podrzucę kilka linków. Na razie mam dosyć niewiele stronek, ale pewnie będzie ich więcej.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 07-11-2011, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: