Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Prostars XL
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-05-2009, 14:08   

Wyszedł Vialli z czasów, gdy był managerem Chelsea . Innych szkoleniowców na razie nie widziałem.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 31-05-2009, 18:53   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 31-05-2009, 18:53   

Najlepszą figurką XL moim zdaniem jest Maradona
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-06-2009, 19:44   

Wielka szkoda, że Corinthian nie udostępnia zdjęć na oficjalnych stronach firmy i ProStars. Skoro znalazły się prawie wszystkie zdjęcia Headliners oprócz tych amerykańskich sportów oraz prawie wszystkie zdjęcia ProStars z tych głównych serii to i ProStars XL i Fans Favourites na oficjalnej by się przydały.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-08-2009, 11:46   

maciex1995 napisał/a:
Wielka szkoda, że Corinthian nie udostępnia zdjęć na oficjalnych stronach firmy i ProStars.

Pojedyńcze sztuki możesz znaleźć na stronach kolekcjonerów z poza Polski
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-08-2009, 12:17   

Mogę znaleźć pojedyncze sztuki, ale szukam fotek wszystkich figurek, więc te pojedyncze zdjęcia mnie nie zbawią.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-09-2011, 07:56   

http://cgi.ebay.pl/Bobby-...=item5d305b7811

O rany za taką figurkę oddał bym wszystkie moje platyny
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-09-2011, 09:03   

Muszę ci powiedzieć słówko prawdy o tych platynach, bo masz chyba za duże wyobrażenie.

Wiesz, czemu kosztowały cię tak mało? Wiesz, czemu Bluedave po raz kolejny wystawił je jako duży zestaw? Bo ja wiem.
Te 12 platyn, które kupiłeś w wakacje to jedne z najłatwiejszych do zdobycia i najtańszych platyn Corinthian. Podobnie jest z Rosickym i innymi, które swego czasu Dave sprzedawał w zestawach po 6. Zobacz na jego aukcjach, że te figurki są wystawione regularnie co tydzień i prawie zawsze chodzą po niskich cenach. Co tydzień wystawionych jest tam wiele figurek, ale np. Maradona X'mas Special zawsze osiąga godną cenę, podobnie figurki ProStars Elite. Trezeguet i Gallagher z Convention dobijają średnio do przeciętnej ceny 20 zł. Kilka figurek World Greats, jak Maradona lub Zubizarreta, chodzą zwykle od 5 funtów wzwyż, podczas gdy na niektóre czasem nie ma kupca.
O czym to świadczy? Że platyny rzeczywiście wyglądają atrakcyjnie, ale ty masz 13 z powiedzmy 35-40 najłatwiejszych do zdobycia platyn. Żeby nie było kontry, że sam też nie kupuję samych rarytasów - moi Garcia, Kuyt, Bellamy, Ljungberg(ten z WHU, bo Arsenal to dużo cenniejsza figurka) to też łatwo dostępne figurki, ale zwykle chwalę się innymi zdobyczami, jak figurki z Convention, Elite, kilka najrzadszych francuskich Headliners, platyny z dużo cenniejszych serii itd. :)
Na koniec dodam jeszcze: To nie jest przypadek, że w tak tanim zestawie 12 platyn miałeś akurat te figurki.

Ja od czasu do czasu widuję figurkę Robbiego Fowlera w koszulce Liverpoolu i czasem zastanawiam się, czy nie kupić sobie takiej figurki XL. Marzą mi się Moore, Pele, Platini, Maradona itd., ale z realnych do zdobycia figurek, bardzo chciałbym mieć też Verona, Gullita, Owena, Ronaldo, Zizou i właśnie Fowlera.
To ostatni gatunek ważnych piłkarskich figurek Corinthian, którego nie mam u siebie, bo Headliners, ProStars, MicroStars, Phone Charms, i KeyStars już dawno osiągnąłem :D
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-09-2011, 12:55   

Ja wiem że te platyny są łatwe do zdobycia dlatego oddał bym za niego wszystkie ;) .Ostatnio ta figurka poszła na aukcji za bodajże 250 zł
 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 24-09-2011, 12:55   

Ostatnio tez myslalem nad kupnem figurki XL.Jak juz bym sie zdecydowal to na Zizou albo Ronaldo.Mysle ze urozmaiciło by to moja kolekcje.Maciek jak sie zdecydujesz na kupno jakiejs XL daj znac to moze razem cos wezmiemy i cena wysylki bedzie tansza.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2011, 22:22   

Ja też często myślę nad kupnem takiej figurki, ale ceny mnie odstraszają :/ Wyszło dużo fajnych figurek - Owen, Batistuta, Gullit, , Ronaldo, wiele innych legend - ale trzeba się natrudzić, żeby znaleźć to w korzystnej cenie.

To będzie jeden z celów na 2012 :D
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 08-12-2011, 20:18   

Te figurki XL są świetne. Autor ma większe pole manewru przy wykonywaniu figurki i to widać, bo niektóre są piękne. Ile kosztuje przeciętna taka figurka? Dużo więcej od zwykłej?
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-12-2011, 21:21   

A widziałeś Ronaldo albo Fowlera :D ? Niektóre z tych figurek są świetne, ale było sporo nieudanych modeli. Chciałbym zdobyć którąś z figurek, ale nie jest tak, że zależy mi na którejkolwiek.


Kosztują zazwyczaj ok. 50 zł za sztukę, ale oczywiście wysyłka jest droższa niż przy zakupie zwykłej figurki. Za taką cenę nie kupisz jednak najcenniejszych XL, jak np. Moore z pucharem świata, Pele, Baggio, Maradona, Best.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 12-12-2011, 14:05   

Doszedłem do wniosku,że w końcu muszę zaopatrzyć się w figurkę XL.Od razu z grubej rury mam na oku Pele i o dziwo jak na razie nie jest drogo bo cena nie przekracza 40 zł z wysyłką!Za 4 dni kończy się aukcja wiem , że zazwyczaj figurki tego piłkarza kończą się na wyjątkowo dużych kwotach,ale jeśli tak będzie i tym razem to na pewno zaopatrzę się w jakąś inną z tej serii.Może Ronaldo....
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-01-2012, 11:57   

Za 40 zł z wliczoną wysyłką możesz kupić jakąś najtańszą figurkę XL i to pod warunkiem, że będziesz miał szczęście, ale na pewno nie Pelego. Obecnie najtańsze po eBay chodzą po 11 funtów z wliczoną wysyłką na Kup Teraz. Jest jakaś szansa, że taniej dostaniesz na aukcjach, ale to nadal drogie figurki.

Oczywiście to nie zmienia faktu, że kiedyś muszę kupić jakąś figurkę XL :) Przypuszczalnie rozejrzę się za nimi jakoś w wakacje, bo wtedy mam najwięcej kasy na takie rzeczy.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: