Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
KOLEKCJA GRACJANA
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-09-2011, 19:26   

Motywujecie mnie, żeby ruszyć się i zapierdalać w aukcjach z ciekawymi figurkami, serio :)
Ostatnio Mateusz, teraz ty, ciągle ktoś mi przypomina o ciekawych figurkach do zdobycia. Wymyśl coś, żeby móc zaprezentować je razem jako duża całość, a nie wiele mniejszych zdjęć, z pewnością zrobisz większe wrażenie! Wiem, że wiele blistrów to kłopot, bo sam powoli odczuwam ten problem, ale dasz jakoś radę. Czekamy na drugą część!
Miałem na oku takiego Davidsa w koszulce Holandii i to wiele razy, ale skończyło się na razie tylko na tym zwykłym MicroStars (wolałbym Kickera) i ostatnio na figurce bez okularów ze starej serii. Mam też 2xMicroStars w koszulce Spurs i jednego platynowego z Tottenhamu, ale w kadrze dalej nie mam tego, czego szukam :)
Wiele tych blistrów przeszło przez moje półki, ale nadal ci mogę ich pozazdrościć - np. Collina, Gerrard, Valderrama, a w planach kolejny WB i Elite Pack :)
Fajnie, że osoby, które poznałem już w epoce MyC, również się starają o powiększanie swojej kolekcji, choć ostatnio znowu jestem zdecydowanie najaktywniejszy :)
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Wysłany: 30-09-2011, 20:10   

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 30-09-2011, 20:10   

Twoje zdjęcia długo się ładują :-D Ale za to potem można obejrzeć fajne figurki. Ile kosztowali Van Der Saar i Ferguson bo być może też chciałbym ich mieć (jeżeli nie kosztuję zbyt dużo)? I Beckham, Ronaldinho, Messi, Eto'o i Puyol też fajne figurki.
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 30-09-2011, 20:58   

Za Fergusona dalem w sklepie prostars.pl kiedy jeszcze istniał 18 zł plus 6 wysyłka a Van Der Sara kupilem w pakiecie z Torresem Liverpool w bialej koszulce za 70 lub 75 zł juz z wysylka wliczona.Jezeli zalezy Ci na tych figurkach szukaj ich na ebay.com jak bedziesz mial problem z kupnem to podbij do naszego admina Macka moze jak bedzie mial czas i chec to Ci pomoze.pozdro ;)
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 31-01-2012, 15:04   

Dobrze by było, gdybyś niektóre z figurek pootwierał. Lepiej by się oglądało figurki na trybunie, a niżeli każde oddzielnie opakowane w kartonik.
_________________
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 31-01-2012, 17:27   

Na chwilę obecną nie myślę o otwieraniu, bo taka figurka dużo traci na wartości.Blistry też można ładnie porozwieszać.Oczywiście jak będę miał kozacką trybunę to pootwieram te mniej cenne sztuki.
_________________

 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 31-01-2012, 18:01   

kolekcja kozacka :) Graty, a co do samych figurek, to ja osobiście od razu je otwieram, bo nie podobają mi isę one w opakowniach :) a że tracą na wartości, to trudno i tak większości nie zamierzam sprzedawać ;]
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 31-01-2012, 18:13   

MówiąC wartość miałem na myśli, że za 10 lat lepiej mieć figurkę np.Nedveda ballon d'dor w blistrze niż luzem ;)
_________________

 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 31-01-2012, 18:17   

wiem wiem o co Ci chodzi, jednak mi osobiście na tym nie zależy, żeby moja figurka w przyszłości była bardizej wartościowa, wolę, aby ładnie się prezentowała na pułce ;)
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-01-2012, 18:47   

Nie otwieraj ich! Nawet nie wyobrażacie sobie, jak imponująco może wyglądać dobrze ułożona kolekcja figurek w blistrach! Jakbyś chciał sprzedać jakieś figurki - może nie tak, że odechce ci się zbierać, ale po prostu część odrzucisz i kupisz coś ciekawszego - to łatwiej ci będzie znaleźć chętnych. Trybuna na figurki luzem i tak kiedyś się zapełni, o to się nie martw :)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 06-02-2012, 17:26   

Figurek luzem mam około 160 sztuk więc jest luz, trybuna się zapełni (jak powstanie).Blistrów mam około 80 i zastanawiam się jak to powiesić na ścianie.Myślę o drewnianej tablicy tylko będzie musiała mieć z 2x2 metry :D
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: