Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
02-03-2012, 15:03
Nowy dział? Zapraszam

Czy warto jest założyć temat pt. "Nasze sportowe pokoje"
Tak
50%
 50%  [ 2 ]
Nie
50%
 50%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 4

Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-07-2010, 15:47   Nowy dział? Zapraszam

Jak sądzicie - warto byłoby założyć nowy dział pt. "Nasze sportowe pokoje"? Nie wiem czy nazywam rzeczy po imieniu - chodzi mi o założenie takiego czegoś jak np. "Nasze kolekcje", "Repaint", "Bank wymiany" itp. Utworzylibyśmy tam galerię, każdy mógłby pochwalić się swoimi 4 kątami.

Maciex prosiłbym Ciebie abyś nie brał udziału w ankiecie, chciałbym żeby zagłosowali tam tylko użytkownicy, których zdania na ten temat nie znam ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 12-07-2010, 18:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 12-07-2010, 16:47   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 12-07-2010, 18:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-07-2010, 16:47   

Głosujecie przez 10 dni. Ja jestem przeciw(na GG mogę przedstawic powody, żeby tu nie robił się wiec wyborczy), ale niech będzie, nie zabieram głosu w ankiecie. Oczywiście w takim razie tego samego oczekuję od ciebie.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-07-2010, 18:12   

I tak już powiedziałeś że jesteś na nie :P W przeciwieństwie do Ciebie ja jestem na tak. Daj dłuższy termin nawet o 5 dni, bo z tego co mi wiadomo niektórzy są na wakacjach.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-07-2010, 18:37   

OK, przedłużyłem do końca lipca. Nie zarzucicie mi przynajmniej, że dałem za mało czasu na podjęcie decyzji.
Na razie wygrywasz 1:0, ale nie obiecuję, że będę się kierował głosem większości - gdyby demokracja panowała w każdej sprawie, mielibyśmy niezły burdel. Sprawdzę jeszcze, kto głosował na którą opcję, żeby nie okazało się, że którąś opcję przeforsowali ci, którzy są tu tylko przelotem i za miesiąc już nie będą wchodzili :evil:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 12-07-2010, 19:50   

Maciex1995 napisał/a:
Sprawdzę jeszcze, kto głosował na którą opcję, żeby nie okazało się, że którąś opcję przeforsowali ci, którzy są tu tylko przelotem i za miesiąc już nie będą wchodzili :evil:


Rozwaliłeś mnie. Powiem Ci szczerze, że nie leży w mojej naturze proszenie znajomych o zarejestrowanie się na forum i zagłosowanie w ankiecie...
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-07-2010, 20:16   

Nie to miałem na myśli. Chodziło mi o użytkowników, którzy przychodzą, piszą głupoty przez miesiąc i tyle ich widzimy. Takie pokemony pewnie zagłosują na tę samą opcję, bo w moim odczuciu dzieci Neostrady są identyczne.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-08-2010, 12:19   

Dziwiło mnie, że nie odzywasz się w swoim temacie, ale skoro ty zapomniałeś o tej ankiecie, to ja obwieszczę wyniki.
Wynik ankiety - 2:2 - jest tak naprawdę rozczarowujący i dla ciebie(nie masz większości), i dla mnie(użytkownicy pokazali, jak im zależy na forum).
Może ktoś chce oddać głos po czasie - niech zrobi to przez napisanie posta w tym temacie, najlepiej razem z uzasadnieniem decyzji.
_________________

 
 
 
MasterOfDisasta 
Srebrna podstawka

Ulubiona drużyna: Liverpool
Zbierasz od: 2008r.
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 201
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-08-2010, 13:05   

Ja np jestem przeciw bo moim zdaniem jest to tylko ukazywanie i chwalenie sie tym czym sie ma i lepiej jest zeby byly tylko zdjecia kolekcji a nie jeszcze to do tego. Kolekcja jest majstersztykiem pokoju wiec poprostu lepiej jest miec ukazane tylko kolekcje
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-08-2010, 19:09   

Wrzucanie zdjęć kolekcji figurek też jest pokazywaniem tego co się ma, jest w tym coś złego? Nie każdy z użytkowników zajmuje się swoim pokojem, żeby upiększać go na sportowo - chyba każdy to rozumie. Ale z drugiej strony taka osoba wcale nie musi dodawać fotek pokoju. Do tego działu wstęp miałby każdy, ale zdjęcia mogliby dodawać użytkownicy tylko ci którzy chcą. Przyciągnęłoby to uwagę innych kolekcjonerów - niekoniecznie figurek. Ale gdyby zobaczyli że figurki także są gadżetami piłkarskimi, może by zaczęli je kolekcjonować. Wpiszcie sobie w google "pokój kibica" i zobaczcie ile for kibicowskich ma taki dział (może nie koniecznie cały dział, ale wszędzie znajdziecie przynajmniej tego typu temat. Dzięki działowi wszystko byłoby uporządkowane i każdy mógłby zaprezentować swoje zbiory w oddzielnych tematach)

I weź tu człowieku rozruszaj forum :roll:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-08-2010, 21:57   

Mazi napisał/a:
może nie koniecznie cały dział, ale wszędzie znajdziecie przynajmniej tego typu temat.


A czy my takiego tematu nie mamy?

Od wielu innych for kolekcjonerskich różnimy się właśnie tym, że my skupiamy się na figurkach. Forum powstało z myślą o Corinthian - działa tak od początku i będzie działać do końca. Jeżeli chcesz zaprezentować swój pokój - zapraszam do odpowiedniego tematu.

MasterOfDisasta napisał/a:
bo moim zdaniem jest to tylko ukazywanie i chwalenie sie tym czym sie ma i lepiej jest zeby byly tylko zdjecia kolekcji a nie jeszcze to do tego.


Pokazując swoje kolekcje figurek, też chwalimy się tym, co mamy, prawda? Argument nietrafiony, ale działasz w dobrej sprawie ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 04-08-2010, 23:11   

Nie rozumiemy się. Istnieją fora na których myślą przewodnią jest kibicowanie, dany klub, lekkoatletyka itp. Jednak ludzie zakładają tam tematy pt. pokój kibica albo coś w tym stylu. Gdybyśmy poszli w tym kierunku to w niedługim czasie na naszym forum mogłoby zagościć kilku nowych użytkowników którzy pasjonują się zbieraniem gadżetów do swojego pokoju i może zaczęliby przygodę z figurkami. Nikomu nie nakazuję zmiany tematu forum, lecz pozakładania nowych działów/tematów aby dyskusja się rozwinęła. Każdy z naszego grona wie że figurki nie są już takie interesujące jak np. w 2006r. Gdybyśmy założyli dział "Mój kibicowski pokój", pewnie zyskalibyśmy 2-3 nowych kolekcjonerów bo tak naprawdę te figurki świetnie komponują się w "kibicowskich domowych muzeach". A dlaczego dział, a nie temat? Gdybyśmy założyli temat to każdy wrzucałby zdjęcia jak do wora, co za tym idzie (gdyby wszystko wypaliło) mielibyśmy z 15 stron do przeglądania z różnymi zdjęciami. Dział byłby podzielony na tematy, które każdy chętny mógłby założyć i zaprezentować w nim swój pokój.
Mimo wszystko sam dochodzę do wniosku że nie warto zakładać nowych rzeczy na forum. Po co tu się wysilać? Nikt przecież nie ma ochoty na napisanie 2-3 postów w ciągu dnia. A i wzięcie udziału w ankiecie tych 4 osób (pomijając Maćka i mnie) pewnie kosztowało bardzo dużo wysiłku aby kliknąć w lewy przycisk myszy.
Zastanawiam się czy w ogóle jest sens pokazywania wam nowych zdjęć kolekcji, skoro i tak nikomu nie chce się komentować nowych zdjęć poza adminem który nie może dopuścić do upadku forum.

PS. Czemu Maciex ciągle cytujesz moje wypowiedzi? Skoro piszesz nowego posta zaraz po moim, każdy jeden zobaczy że odpowiadasz właśnie na to co jest napisane wyżej.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 04-08-2010, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 05-08-2010, 09:42   

Ja jestem za utworzeniem tego działu
Ostatnio zmieniony przez 19tomek98 05-08-2010, 09:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-08-2010, 12:30   

http://mycorinthian.jun.pl/viewtopic.php?t=385
http://mycorinthian.jun.pl/viewtopic.php?t=218
http://mycorinthian.jun.pl/viewforum.php?f=38

Do Maziego:
Powiem ci szczerze, że jeżeli temat będzie miał 10-15 stron i będzie najeżony zdjęciami, to może być atrakcyjny dla nowych użytkowników. Ewentualnie możemy umówić się tak, że w dziale "Pozostałe Kolekcje" każdy może założyć temat ze swoją "galerią".
Re:PS. : Cytuję, żeby nie było nieporozumień - żeby od razu było widać, na które zdanie odpowiadam.

Tomek:
Super, ale ty już głosowałeś w ankiecie. Dalej 3:2.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-02-2012, 19:31   

Usuwam dział "wywiady, felietony", bo od wielu miesięcy nie pojawiło się tam nic nowego, a ten dział jako subforum do Hyde Parku mocno utrudniał poruszanie się w większym dziale. Wszystkie tematy przesuwam na razie do "Poważnych tematów", ale może zmienię to na coś innego.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: