Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
07-08-2012, 16:34
EURO 2012
Autor Wiadomość
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-06-2010, 11:56   EURO 2012

Tutaj rozmawiamy o przygotowaniach do EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.Na początek dam informacje o stadionach i foty jak mają wyglądać:
Polska:
Stadion Narodowy w Warszawie:
ilość osób:55 000
planowany termin zakończenia budowy:połowa 2011 roku
zdjęcia:




Stadion Miejski w Poznaniu:
ilość osób:46 000
planowany termin zakończenia budowy:połowa 2010
zdjęcia:




Stadion Miejski we Wrocławiu:
ilość osób:43 000
planowany termin zakończenia budowy:połowa 2011
zdjęcia:








PGE Arena Gdańsk:
ilość osób:42 000
planowany termin zakończenia budowy:styczeń 2011
zdjęcia:




Stadion Miejski Wisła Kraków im. Henryka Reymana:
ilość osób:33 000
planowany termin zakończenia budowy:połowa 2010
zdjęcia:




Stadion Śląski w Chorzowie:
ilość osób:55 000
planowany termin zakończenia budowy:1 połowa 2011
zdjęcia:



Ukraina:
Stadion Olimpijski w Kijowie:
ilość osób:73 000
planowany termin ukończenia budowy:połowa 2011
zdjęcie:


Stadion Dnipro w Dniepropietrowsku:
ilość osób:31 000
budowa tego stadionu została ukończona
zdjęcie:


Stadion we Lwowie:
ilość osób:33 000
planowany termin ukończenia budowy:koniec 2010
zdjęcie:


Stadion Szachtar w Doniecku:
ilość osób:53 000
budowa tego stadionu została ukończona
zdjęcie:


Stadion Metalist w Charkowie:
ilość osób:42 000
planowany termin ukończenia budowy:połowa 2010
zdjęcie:


Stadion Czornomorec w Odessie:
ilość osób:36 000
planowany termin ukończenia budowy:2010
zdjęcie:



www.2012.org.pl to strona gdzie wszystko jest dokładnie opisane włącznie z drogami itd.Są tam również kamery(tylko w Polsce),dzięki którym można zobaczyć aktualny postęp danego obiektu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mateusz200 06-06-2010, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 06-06-2010, 13:10   

_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 06-06-2010, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-06-2010, 13:10   

Mateusz200 napisał/a:
planowany termin zakończenia budowy:połowa 2010


Czyli teraz. Stadion chyba nie jest jeszcze ukończony...

Cytat:
planowany termin zakończenia budowy:styczeń 2011


To także odpada

Twoje błędne informacje dodatkowo potwierdza fakt, że podałeś tu dwa miasta, które nie wchodzą w skład organizacji Euro w Polsce. Oczywiście chodzi tu o Kraków i Chorzów, które będą musiały poczekać na renowację.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-06-2010, 13:16   

HugoL3 napisał/a:
Oczywiście chodzi tu o Kraków i Chorzów, które będą musiały poczekać na renowację.


Nie będą musiały czekać, bo oba już są remontowane. Nie wiem, jak tam idzie w Krakowie, ale Stadion Śląski został całkowicie zburzony i od dłuższego czasu trwa jego odbudowa.
Stadion w Poznaniu jest już chyba prawie gotowy, a więc budowlańcy nie mają opóźnień.
Wydaje mi się za to, że sporo opóźnić się może termin ukończenia budowy stadionu we Wrocławiu, gdzie zmieniono nawet wykonawcę robót, co trwało naprawdę długo.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
  Wysłany: 06-06-2010, 14:18   

[quote="HugoL3]
Twoje błędne informacje dodatkowo potwierdza fakt, że podałeś tu dwa miasta, które nie wchodzą w skład organizacji Euro w Polsce. [/quote]

Kraków i Chorzów są to miasta rezerwowe więc gdyby któryś stadion nie wywiązał by się z realizacji,to automatycznie na jego miejsce wchodzi któreś z tych dwóch.Pozatym pisałem to ze strony 2012.org.pl,a tak tam jest napisane a pisałem z tamtąd więc nie do końca jest to błąd :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-06-2010, 15:37   

Mateusz200 napisał/a:
PGE Arena Gdańsk:

To już nie jest "Baltic Arena" ?

Fajny pomysł na Stadion Narodowy, podświetlany kolorami naszej narodowej flagi.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 06-06-2010, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-06-2010, 16:16   

Mateusz200 napisał/a:
Pozatym pisałem to ze strony 2012.org.pl,a tak tam jest napisane a pisałem z tamtąd więc nie do końca jest to błąd :)


1. Co masz na myśli, pisząc "pisałem to z ..."? Skopiowałeś i wkleiłeś, czy zobaczyłeś tam, a potem na forum napisałeś tego typu tekst? Jeżeli prawdziwa jest ta druga opcja, to to jest twój błąd, a że oni mają napisane źle, to inna sprawa. Jeżeli skopiowałeś i wkleiłeś, to mogłeś chociaż pofatygować się, by sprawdzić, czy nie wprowadzasz w ten sposób kolegów w błąd.
2. Czy to drugie foto Stadionu Śląskiego nie jest tym stadionem przed przebudową? Wygląda mi to jak stary Śląski.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-06-2010, 16:40   

Śląski na Euro ma był całkowicie zadaszony.
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-06-2010, 17:10   

1.przekopiowałem te informacje ze strony.Jeżeli wejdziesz na tą stronę,to tam jest zakladka "masterplan" czy coś takiego to tam jest to dokładnie podane.
2.Jeżeli się nie mylę to na Śląskim będzie rozsuwany dach(mogę się mylić ;) )
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-11-2010, 16:36   

Po ostatnich wydarzeniach jakie miały miejsce na boiskach świata jak i poza nimi z udziałem polskich zawodników/klubów (a raczej jednego klubu) odczuwam pewną obawę odnośnie Euro 2012. Chodzi mi tu głównie o zaprezentowaną klasę przez Lecha Poznań w meczach grupowych Ligi Europejskiej, o odsunięciu od składu dwóch kluczowych zawodników - Michała Żewłakowa oraz Artura Boruca itp.
Oto bilans spotkań naszej reprezentacji pod wodzą F.Smudy - na 14 meczów wygraliśmy tylko 4 (z takimi przeciwnikami jak Tajlandia, Singapur, Bułgaria czy Kanada) , przegraliśmy 5 razy z przeciwnikami dużo gorszymi od nas poza jednym wyjątkiem - Hiszpanią, a zremisowaliśmy pięciokrotnie! Wielu trenerów w tej dyscyplinie sportowej zostało wyrzucanych, jeżeli mieli podobny bilans/ew. "coś nie poszło na jakiejś imprezie". Ok - Smuda dobry trener, dzięki niemu Lech Poznań awansował do Pucharu UEFA. I nagle wielki boom - Franciszek Smuda na selekcjonera! Tak też się stało. Ale jeżeli pan selekcjoner wyrzuca zawodników którzy zajrzeli do kieliszka, to niech daje jakiś przykład. Mniejsza o to. Wyjazd do Ameryki. Dlaczego tam żaden działacz nie przyjrzał się grze Chrisa Wondolowskiego? Postaram się w wielkim skrócie przedstawić kto to jest: 27 letni amerykański piłkarz grający na co dzień w lidze MLS. Został najlepszym strzelcem oraz najlepszym piłkarzem MLS! Jak dotąd nie dostał powołania od USA ani od nikogo innego. Na co czekamy? Lepiej być reprezentacją jak Niemcy, gdzie w składnie jest garstka rodowitych Niemców, niż grać i tylko spadać w rankingu FIFA. Znowu ucichło o Damienie Perquis'ie. Kiedy zobaczę go w koszulce z orłem na piersi? A po za tym: dlaczego nie są powoływani systematycznie tacy zawodnicy jak Grzegorz Sandomierski, Tomasz Kupisz, Kamil Grosicki, Bartosz Bosacki, Maciej Rybus, Mateusz Możdżeń czy Wojciech Szczęsny???

Śmiało mogę powiedzieć że mamy piłkarzy godnych lat 70 i 80, tylko trzeba nimi dobrze pokierować!
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-11-2010, 21:51   

Mazi napisał/a:
dlaczego nie są powoływani systematycznie tacy zawodnicy jak Grzegorz Sandomierski, Tomasz Kupisz, Kamil Grosicki, Bartosz Bosacki, Maciej Rybus, Mateusz Możdżeń czy Wojciech Szczęsny???


- bo mamy lepszych
- bo jest za słaby
- bo jest niezdyscyplinowany i nierównomierny
- bo to już zawodnik bez przyszłości
- bo mamy lepszych
- bo mamy lepszych
- bo jest na równym poziomie co Kuszczak, Tytoń, Boruc, Fabiański i Załuska, a na 1 zgrupowanie nie zabiera się sześciu bramkarzy

Jestem przeciwny powoływaniu nadmiernej liczby graczy wychowanych lub nawet urodzonych za granicą. To ma być reprezentacja POLSKI a nie drużyna piłkarzy, którzy zgodzili się zagrać w koszulkach z napisem "Polska"! Nastała moda na sprowadzanie sobie do reprezentacji dużej liczby imigrantów i emigrantów i to daje sukcesy, ale nie zamieniajmy reprezentacji na coś w stylu klubu, gdzie może grać w meczu 14 graczy z 14 państw!
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-11-2010, 12:28   

Wybacz, ale Twoje argumenty w ogóle do mnie nie przemawiają. Co to znaczy, że jest za słaby? Każdy z wymienionych przeze mnie zawodników odgrywa kluczowe role w swoich klubach, a że urodzili się w końcówce lat osiemdziesiątych/początek lat dziewięćdziesiątych to dodatkowy atut dla tych zawodników. Do Euro pozostało naprawdę niewiele czasu, a reprezentacja nie wykazuje odrobiny chęci do zgrania w zespole. Zapomniałem wymienić jeszcze jednego zawodnika - Kuby Koseckiego. Pewnie zaraz ktoś napisze "Po co faworyzować synów znanych piłkarzy..." Otóż często, specjalnie tylko dla tego zawodnika przyglądam się grze ŁKSu Łódź. Wypożyczenie do Łódzkiego KS przyniosło mu wiele doświadczenia, które z pewnością szybko wykorzysta wracając do Legii, o ile ta znowu go nie wypożyczy.

A co do zawodników z "zagranicy" - Ludovic (Ludwik) Obraniak, Sebastien (Sebastian) Boenisch (Benisz), Damien (Damian) Perquis, Larent Koscielny (Kościelny) - wypiszę go, ponieważ nic nie jest jeszcze przesądzone, Chris (Krystian) Wondolowski - wszyscy zawodnicy mają polskie korzenie, więc nawet jeśli Perquis, Koscielny, Wondolowski będą kiedyś powołani (pierwszy z nich na 99% będzie) to są to Polacy! Więc nie będziemy mieli składu jak reprezentacja Niemiec, jak wcześniej pisałem, a Maciex później potwierdził.

Bosacki - naszej reprezentacji brakuje takiej osoby jaką był Maldini w Milanie, Cannavaro w reprezentacji Włoch, Lahm w reprezentacji Niemiec itp. Uważam że doskonale w tej pozycji sprawdziłby się właśnie Bartek Bosacki ewentualnie Arek Głowacki.

A co do bramkarza. Owszem mamy bardzo dobrych bramkarzy, ale wg. mnie Szczęsny robi z pośród nich największe postępy.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 07-11-2010, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2010, 16:53   

Mazi napisał/a:
Przytoczę słowa sprzed kilku lat: "...takich Podolskich mamy tutaj wiele".


Co w ten sposób udowodniłeś?

Mazi napisał/a:
Mateusz Możdżeń


Kto to jest? Ja pierwszy i ostatni raz usłyszałem o tym zawodniku gdy Lech podejmował City u siebie...
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 23-12-2011, 16:33   

Franciszek Smuda wybrał 30 zawodników jako "szeroką kadrę" przed EURO.W gronie znaleźli się:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal, Przemysław Tytoń (PSV), Grzegorz Sandomierski (Racing Genk, Wojciech Szczęsny (Arsenal)

Obrońcy: Sebastian Boenisch (Werder Brema), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Kamil Glik (Torino), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa ), Damien Perquis (Sochaux), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa ), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa ), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań)

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Rafał Murawski (Lech Poznań), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Sławomir Peszko (FC Koeln), Eugen Polanski (Mainz), Maciej Rybus (Legia Warszawa ), Cezary Wilk (Wisła Kraków)

Napastnicy: Kamil Grosicki (Sivasspor), Ireneusz Jeleń (OSC Lille), Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Artur Sobiech (Hannover 96), Paweł Brożek (Trabzonspor)

Selekcjoner dodał,że pomyśli jeszcze nad zawodnikami takimi jak Wolski,Żyro czy Kucharczyk.


A według was jak wyglądała by nasza kadra na EURO?

Moje typy:

Bramkarze:
-Wojciech Szczęsny
-Przemysław Tytoń
-Grzegorz Sandomierski

Obrońcy:
-Sebastian Boenisch
-Damien Perquis
-Łukasz Piszczek
-Marcin Wasilewski
-Piotr Celeban
-Arkadiusz Głowacki
-Kamil Glik

Pomocnicy:
-Eugen Polański
-Waldemar Sobota
-Kuba Błaszczykowski
-Adrian Mierzejewski
-Ludovic Obraniak
-Cezary Wilk
-Michał Żyro
-Rafał Wolski
-Dariusz Dudka

Napastnicy:
-Robert Lewandowski
-Paweł Brożek
-Michał Kucharczyk
-Kamil Grosicki
-Ireneusz Jeleń

Stawiłbym na młodzież warszawskiej Legii,bo w tym sezonie cała trójka zawodników grała bardzo dobrze i zasługują na wynagrodzenie w postaci powołania da kadry.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Mateusz200 23-12-2011, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-12-2011, 21:54   

Bardzo dobra postawa Smudy. Wreszcie wybrał zespół dobrze grających piłkarzy, co prawda bez doświadczonych: Boruca, Żewłakowa czy dobrego Małeckiego- ale da się bez nich przeżyć na prawdę. Selekcję wybrał najlepszą z możliwych, cieszy mnie obecność Czarka Wilka i Pawła Brożka szczególnie. Tylko jest problem- trzeba dobrze wykluczyć aż 7 piłkarzy, a będzie z tym ciężko- w poprzednich latach Janas i Benhaker popełnili wiele nieodwracalnych błędów ( chyba domyślacie się jakich), oczywiście podobnie zrobił wcześniej Engel. Oby tych błędów nie popełnił Smuda. Kogo najlepiej wykluczyć ? Zaczynając od bramki trzeba wybrać najlepszego bramkarza Nr. 2, który będzie musiał w razie potrzeby dobrze zastąpić Wojtka Szczęsnego. Żaden z trójki bramkarzy- Fabiański, Tytoń, Sandomierski nie broni regularnie w swoich klubach, Smuda będzie musiał dobrze przetestować całą trójkę. Bramkarz Nr.3 nie będzie aż taki ważny na Euro, więc wyborem tego miejsca aż tak się nie martwię. Z trójki bramkarzy postawiłbym jednak na: Szczęsnego, Tytonia i Fabiańskiego. W obronie mamy Boenisha i Sadloka, ale oni długo leczyli kontuzje, nie wiem czy na Euro będą w optymalnej formie. Zostali powołani raczej ze względu na sławne nazwiska i bardzo dobrą grę przed kontuzjami. Czy jednak zagrają dobrze na Euro ? Znaleźli się również wśród obrońców Wawrzyniak i Głowacki, którzy mimo swojego doświadczenia popełniają wiele ważnych błędów ( nie mówię tutaj tylko o meczu z Niemcami). Boję się, aby nie zrobili głupoty na Euro, choć wiem, że to światowej klasy grajkowie. U mnie out dostają jednak: Jodłowiec, Glik, Wojtkowiak i Wawrzyniak. Obrona złożona z Boenisha, Głowackiego, Perquisa, Piszczka, Sadloka i Wasilewskiego powinna nam wystarczyć, choć nie polecam Franzowi wyrzucenie aż czterech obrońców, to zbyt pochopny krok. Z pomocy i ataku wyrzucam takich zawodników jak Grosicki i Rybus i mam skład na Euro :D Liczę na wysoką formę pomocy na mistrzostwach z Kubą na czele, bo jeżeli coś w tej formacji nie będzie grało to możemy mieć klapę na cały turniej już w fazie grupowej.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 23-12-2011, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-12-2011, 20:26   

Odbiegając od upodobań Smudy brakuje mi tu przede wszystkim Boruca i Augustyna. Poza tym... odnoszę wrażenie, że drużyna jest kompletna. Wydaje mi się, że udało się naszemu trenerowi wyselekcjonować najlepszą możliwą szeroką kadrę, teraz należy dobrze z nią przepracować okres przygotowań do Euro i podjąć ostateczną decyzję.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-12-2011, 14:39   

O Augustynie ostatnio jest bardzo głośno nie tylko w Polsce i we Włoszech, ale Smuda konsekwentnie go pomija. Nie rozumiem, dlaczego nie dostanie swojej szansy. Boruca mi nie brakuje, bo on już praktycznie nie ma przyszłości w tej reprezentacji.
Z tej 30 wyrzuciłbym: Tytonia, Jodlowca, Sadloka, Wilka, Milę, Rybusa, Kucharczyka. Można pomyśleć nad odrzuceniem Jelenia, bo on jest bardzo daleki od swojej wysokiej formy, ale ma jeszcze pół roku na poprawienie się.

Nie ma większych niespodzianek, nie ma braków. Ta trzydziestka to taka ekipa, na jaką stać teraz Polskę. Trzeba wyszukać w niej graczy w najsłabszej formie i odrzucić.

Możecie dziwić się, że stawiam na Sandomierskiego, a nie Tytonia z PSV, ale po pierwsze - Tytoń w Eindhoven nie stawał się gwiazdą, nie było fajerwerków, a po drugie - po ciężkim urazie może mieć kłopot z powrotem do dobrej dyspozycji.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 29-12-2011, 22:43   

Medalu nie będzie, ale z taką kadrą możemy wyjść z grupy :)
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 02-03-2012, 20:27   

Ja osobiście byłem na wszystkich arenach przygotowanych na euro 2012 i to na meczach z lepszymi ekipami niż mamy w grupie :p Według mnie najładniej z zewnątrz prezentuję się stadion w Gdańsku, natomiast w środku najładniejszy i największe wrażenie robi bez dwóch zdań Narodowy.Mam nadzieję ,że miasta gospodarze i ludzie za to odpowiedzialni zdążą z drogami bo o hotele itd. raczej nie ma się co martwić.No i na koniec trochę optymizmu - liczę na ćwierćfinał z udziałem Polaków.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: