Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza Super 11
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-06-2011, 14:19   

Ok :D Spoko, ale raczej Smuda nie powoła Rogera :)
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 29-01-2012, 21:53   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-01-2012, 21:53   

Pozwólcie, że pokażę wam moją aktualną wizję ustawienia na Euro 12.

_________________
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 29-01-2012, 22:22   

Ja też jestem za tym, aby Boruc był numerem jeden.To co aktualnie wyczynia w Fiorentinie to jest poezja.Szczęsny ma dużo mniejsze doświadczenie od Boruca i jak dla mnie Boruc jest od Wojtka przynajmniej o klasę lepszy.Z twojej 11 wymienił bym tylko Głowackiego na Wasilewskiego i Peszko za Grosickiego.
_________________

 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-01-2012, 19:03   

Wczoraj pisałem w gazie, dlatego dopiero teraz ustosunkuję się do zaprezentowanego ustawienia.

A.Boruc - tak jak już Gracjan napisał powyżej, były gracz Celticu Glasgow, a obecnie piłkarz Fiorentiny prezentuje bardzo dobry futbol. Ktoś tam w sztabie mógłby w końcu zaznaczyć selekcjonerowi, który jest aktualnie w konflikcie z bramkarzem, że Król Artur kończy w tym roku 32 lata. Najprawdopodobniej byłaby to jego ostatnia tak wielka impreza, tym bardziej, że Boruc jest w wyśmienitej formie. Na tej pozycji właśnie takiego zawodnika nam trzeba, bo ani Szczęsny, ani Tytoń, ani Fabiański nie mają takiego doświadczenia jak były (aktualnie) reprezentant.
Ł.Piszczek - dobry, prawy obrońca, w zeszłym sezonie uznany za lepszego od samego Philipa Lahma. W Polsce jak to w Polsce, kiedy komuś się coś udaje, zaraz znajdzie się ktoś, żebyś nie mógł się nadto radować z własnego sukcesu. Pamiętamy przecież okres w grze Łukasza, kiedy pomijany był przy ustawianiu gry reprezentacji, z powodu zawieszenia związanego z korupcją graczy Zagłębia. Mam nadzieję, że Piszczek zostanie powołany na Euro, a o jego formę i technikę jestem spokojny.
Głowacki i Perquis - niestety, z linią obrony od samego początku XXI wieku mamy problemy. Wymienieni przeze mnie zawodnicy uważam, że daliby radę. Zarówno Arek, jak i Damien są kluczowymi postaciami w swoich klubach. Mimo, że Trabzonspor i Sochaux to nie Real , ManU, czy Barcelona , ale lepiej jest mieć w składzie solidnych zawodników, grających przez 90' niż graczy, którzy cały sezon spędzili jedynie na ławce rezerwowych.
S. Boenisch - i to właśnie na tej pozycji mamy największy kłopot. Po powołaniu do reprezentacji zawodnika Werderu miałem nadzieję, że nasze problemy z lewym obrońcą się skończą. Jednak Sebastien wkrótce złapał szereg kontuzji, które zmusiły go do długiej pauzy w grze. Oby do czerwca szybko wrócił ten Boenisch, którego oglądaliśmy kilkanaście miesięcy temu.
Matuszczyk i Dudka - nie ma nic lepszego w zespole, od duetu, w skład którego wchodziły doświadczony weteran, oraz młody wilk. Były piłkarz Wisły Kraków, a obecnie zawodnik Auxerre z pewnością wpłynąłby na nowego gracza Fortuny Dusseldorf. Założę się, że takie zestawienie wszystkim wyszłoby na dobre.
Błaszczu, Ludo i Grosik - Kuba do rajdów po prawej flance, Obraniak do rzutów wolnych, a Kamil do zgrywania piłek do Lewandowskiego. Sądzę, że stosując takie ustawienie nie mielibyśmy problemów z grą ofensywną. Mógłbym jeszcze kombinować ze Sławkiem Peszką, Patrykiem Małeckim oraz Sebastianem Milą, ale sądzę, że lepszą alternatywą byłoby ustawienie A.
Lewandowski - najlepsza możliwość do gry na szpicy
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 30-01-2012, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 01-02-2012, 15:02   

Mazi - dobra jedenastka, ale naprawdę widzisz Głowackiego w pierwszym składzie? Ja bym dał do składu również Peszkę i Mierzejewskiego zamiast Grosickiego i Obraniaka. No i wszyscy nie wiemy, co dalej z Boenischem.
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 16:18   

To ja podam wam moją jedenastkę na Euro:

_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-02-2012, 16:32   

http://www.footballuser.com/327382/Poland



Tak to widzę. Nie wierzę w powrót Boruca, a już na pewno w jego występ na Euro. Obraniak już dawno przestał świecić w kadrze, dlatego na jego pozycji wolę Mierzejewskiego.
Grosicki czy Peszko? Coraz bardziej skłaniam się ku Grosickiemu i jedyne, co przeważyło szalę na korzyść Peszki, to zgranie z drużyną, bo Grosicki miał w kadrze Smudy ostatnio tylko krótkie epizody lub zupełnie nic. Wrzuciłem na środek obrony Wasilweskiego, bo mam dosyć cyrków, jakie zawsze odstawia Głowacki.

I co o tym sądzicie?
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-02-2012, 16:50   

Mi pasuje wszystko oprócz pozycji bramkarza.Wolał bym Boruca.Artur jest w wyśmienitej formie obecnie, na dużych imprezach zawsze bronił świetnie no i ma dużo większe doświadczenie niż Wojtek,dla tego Szczęsny na chwilę obecną jest dla mnie numerem dwa.Reszta składu mi odpowiada.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-02-2012, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-02-2012, 17:05   

Nie rozumiecie, ze Smuda w szerokiej kadrze nie podał Boruca i jest 99,9 % szans, że nie zagra na Euro. Niestety trzeba się pogodzić z tym, że Boruc nie będzie grał w kadrze i w takich typach, jak widzicie to na Euro wstawianie Boruca na bramkę jest bez sensu.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-02-2012, 17:38   

A mi się wydaje - patrząc na rozum,zachowanie,wypowiedzi czy obietnice Smudy, że jest niewiarygodnym człowiekiem i on sam wie,że popełnił błąd nie powołując Boruca.Niestety pokazując swój "niby charakter" szkodzi nam kibicom i reprezentacji nie powołując go.Ale myślę, że pójdzie po rozum do głowy i na ostatnie zgrupowanie nie uniesię się "honorem" i powoła Artura.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gracjan 01-02-2012, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 01-02-2012, 17:57   

Z tego co pamiętam, to w kadrze miało też nie być między innymi Peszki i Dudki. Boruc ma swój charakter i nie ma zamiaru prosić selekcjonera, żeby dał mu możliwość gry w reprezentacji. Dudka i Peszko zagrali ponownie, bo kibice sami się o nich upomnieli. O byłego bramkarza Celticu kibice również się ubiegają, jednak jakoś Pan Franciszek nie może dać się namówić...
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-02-2012, 18:09   

Boruc przyda się jeszcze kadrze, ale nie widzę go w dłuższej perspektywie jako nr 1. Szczęsnego trzeba ogrywać i to jak najszybciej. Smuda może przywróci Boruca do reprezentacji(eh, te jego twarde postanowienia) i to można wyczytać w niektórych wypowiedziach selekcjonera i osób z otoczenia kadry(chociaż sygnał nie jest jasny i wyraźny), ale chyba nie sądzicie, że on znowu na stałe zostanie numerem 1 wśród reprezentacyjnych bramkarzy? Fakt, dobrze broni we Fiorentinie, ale on już raczej będzie się kończył, a przed Szczęsnym jeszcze wiele lat grania na wysokim poziomie. U bramkarzy starzenie się nie postępuje tak gwałtownie, ale też Van Der Sar czy Lehmann to wyjątki - nawet na tej pozycji granie do czterdziestki na najwyższym poziomie to rzadkość.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 06-04-2012, 19:43   

Pozycja bramkarza może i nie wymaga młodego wieku, jednak kluczowymi elementami są tutaj ogranie i doświadczenie. Porównując Boruca i Szczęsnego chyba jasne jest, że więcej z tych rzeczy posiada bramkarz Fiorentiny. Wojtek Szczęsny ma ogromny talent. Boruc z kolei bronił już w 2 dobrych klubach (z Legią mistrzostwo i puchar; z Celtikiem 3 mistrzostwa, puchar Szkocji i ligi) brał udział w MŚ i ME grał w LM itp. Szczęsnemu póki co dopiero otwierają się wrota.
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 07-04-2012, 09:59   

Pobawiłem się trochę tymi ustawieniami. I skład wyjściowy, II rezerwa (Przemek Tytoń jako 3 bramkarz)

_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 07-04-2012, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-04-2012, 10:47   

Fajny pomysł z Piechem- on musi pojechać na Euro !

1 drużyna:



2 drużyna:

_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-04-2012, 00:00   

Brożek, Jeleń? Bubul proszę... ;)
_________________
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-04-2012, 00:17   

To kogo widzisz w ataku ? W ostatnich latach obok Lewandowskiego najlepiej grali i Brożek i Jeleń, mogą się przebudzić na Euro - dobrze zagrać. To kogo oprócz Lewego widzisz w napadzie ? Sobiech ? Grosicki ? Frankowski ? Nie !

A co do twojej wypowiedzi- nie wnosiła ona nic to tematu, więc się pilnuj, bo następnym razem to może być punkt karny, ewentualnie ostrzeżenie ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-04-2012, 08:29   

Doprawdy już wolałbym Frankowskiego zamiast Brożka i Jelenia. Paweł zrobił krok do tyłu przenosząc się do Celtiku. Jest tam dopiero 3-4 napastnikiem branym w tej kolejności pod uwagę. Także przez ostatni rok nie zrobił nic wielkiego co mogłoby go przybliżyć do reprezentacji. Jeleń z resztą tak samo. Poszedł na wielkie wody do Lillie, a jak trener chciał go odesłać do rezerw, żeby oszlifował formę to ten gwiazdorsko odmówił. Z takich potencjalnych kandydatów oprócz Lewego oczywiście widziałbym np. Piecha i Jankowskiego z Ruchu. Można by też spróbować namówić Roberta Acquafrescę do gry w naszej reprezentacji. We Włoszech jest obecnie aż nadto dobrych napastników (Balotelli, Pazzini, Rossi, Cassano, Di Natale, Boriello itp itd).


Chyba jednak co nieco mój post wniósł, może ożywi się tutaj jakaś rozmowa ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 08-04-2012, 12:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-04-2012, 10:27   

Cytat:
A co do twojej wypowiedzi- nie wnosiła ona nic to tematu, więc się pilnuj, bo następnym razem to może być punkt karny, ewentualnie ostrzeżenie ;)


Chłopie, daruj, wiesz z kim rozmawiasz :) ?
Kiedy Jeleń strzelił ostatniego gola w lidze, pamięta ktoś? Sprawdziłem. W Lille strzelił jednego gola - 16. października. Oprócz tego strzelił w styczniu 2 gole w Pucharze Francji. Przeciwnik reprezentował 6. ligę, nie ma powodów do dumy.
Ja widziałbym właśnie Grosickiego, ale Smuda za bardzo się upiera, że go nie chce - nie rozumiem dlaczego tak jest.

Czemu Mazi w każdym możliwym temacie tak wpycha do kadry Piecha i Jankowskiego :D ?
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 08-04-2012, 12:42   

Bo widzę, że szykuje się dobra kadra. Nagromadziło się sporo talentów - Pawłowski, Kosecki, Jankowski, Wolski, Żyro, Czekaj, Brud, Kupisz, Szczęsny, Lewandowski, Grosicki, Matuszczyk, Krychowiak, Borysiuk, Kupisz etc. Chciałbym, aby się nie zmarnowali, bo właśnie od nich w przyszłości może zależeć gra reprezentacji. Dlaczego zatem Smuda tak usilnie patrzy na old-boyów? Trzeba odwagi, żeby postawić na młodzież, ale z pewnością nie byłby to zły krok. Na przykładzie Barcelony - oni tworzyli latami taki zespół, jaki mają obecnie. Początkowo nie wszystko układało się kolorowo, a jak jest dzisiaj wszyscy wiemy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: