Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Seriale
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-08-2011, 22:13   

Nie oglądałeś, więc nie masz o co się spierać. My tu nie wyzywamy się z tego powodu i jest dobrze, ale mamy o czym gadać, bo widzieliśmy i jednym się podoba, innym mniej.
Tak obiektywnie, humor jest tam na nie najgorszym poziomie, tylko właśnie ta szarość mnie dobija np. w związku z pięknym tegorocznym latem.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Wysłany: 07-08-2011, 22:19   

_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2011, 22:19   

Bubul, powiem w ten sposób. Disney Channel to fajny kanał, ale po tym co widzę w ramówce...

Popatrzmy prawdzie w oczy, teraz nie ma KLASYCZNYCH bajek w TV. Gdzie podziali się Johnny Bravo, Laboratorium Dextera? Nie wiem jak reszta forumowiczów, ale ja wychowałem się na animowanych bajkach Cartoon Network, filmów Disneya oraz niektórych anime. Jetix/Fox Kids także był grany, takie bajki jak "Świat według Ludwiczka" to coś, co chyba nie ominęło żadnego z moich rówieśników.

Patrząc na ramówkę obecnych programów dla dzieci... miałbym problem. Nie wiem, czy pozwoliłbym swojemu dziecku oglądać te wszystkie kretynizmy, które można spotkać w telewizji. Z pewnością nie bałbym się puścić mu Disney Channel, ale niektóre bajki na "nowym" Cartoonie, albo Nickelodeonie wołają o pomstę do nieba...

Kiedy uczęszczałem do podstawówki, zawsze po szkole Polsat emitował jakieś anime. Pokemony, Beyblade, Yu-gi-oh, Duel Masters, czy nawet Czarodziejki z Księżyca. Na rtl 7 był też Dragon Ball. Czy na prawdę teraz w telewizji ogólnodostępnej nie jest emitowana ŻADNA "bajka" z Japonii?
_________________

Ostatnio zmieniony przez HugoL3 07-08-2011, 22:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 07-08-2011, 22:20   

Ja równierz i dzieciaki z klasy 402,ach ten andy a to co teraz się dzieje......
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-08-2011, 22:20   

Ale ja nie lubię takich bajeczek. Na Disney Channel puszczają świetne seriale: Słoneczna Sonny, Czarodzieje z Wawerly Place i inne. Na prawdę jest to już na wyższym poziomie niż Cartoon Network :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 07-08-2011, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-08-2011, 22:24   

To proste, że serial może być na wyższym poziomie niż kreskówka, ale nie o to chodzi.
Stacje zyskałyby dużą oglądalność puszczając sprawdzone rzeczy, o których wspomniał Kamil, a inwestują kasę w nowy szajs. Kasa przepada, a zainteresowanie byłoby większe. Teraz rozumiesz :D ?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-08-2011, 22:26   

Ale na Disney Channel nie ma żadnego nowego szajsu. Ich seriale zdobyły miliony nagród i wypromowały takie gwiazdy jak Miley Cyrus czy Selena Gomez.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2011, 22:36   

Bubul napisał/a:
Ale na Disney Channel nie ma żadnego nowego szajsu. Ich seriale zdobyły miliony nagród i wypromowały takie gwiazdy jak Miley Cyrus czy Selena Gomez.


Fajnie. Powiem szczerze i bez bicia, że nie raz oglądam/oglądałem ten kanał... i nie umywa się to nawet w połowie do epickiego Kleszcza z Jetixu i Johnnego Bravo z Cartoon Network.

Teraz tak, owszem. Jak widzę, że na Cartoon Network pojawia się Batman, któremu nie przeszkadza słoneczna pogoda i w dodatku lata, to mnie krew zalewa! Gdybym był młodszy, pewnie miałbym zniszczone dzieciństwo! Przecież Gacek nigdy nie działał w ciągu dnia :O Nawet w filmie zadbali o to, by zachować jego mroczny charakter!

Właśnie... przypomniała mi się moja fascynacja superbohaterami Marvela i DC Comics. Ach... dzieciństwo. Piękne czasy, które nigdy nie wrócą. Z roku na rok popularność obydwu gigantów maleje. Właściwie to utrzymują się z coraz to nowszych i "odpicowanych" produkcji filmowych, często różnych od pierwowzoru komiksowego. Pewnie przynudzam, ale kiedyś animowany Spider-Man leciał na Jetixie BEZ PRZERWY. W kółko to samo! Nie miałbym nic przeciwko, gdyby taka bajka leciała do tej pory... Plus dla Pulsu, który emituje Flinstone'ów oraz Jetsonów. Bajki Hannah Barbera również zapadną mi w pamięci.

Pamiętacie może taką bajkę jak "Owca w wielkim mieście"? Niewiarygodnie twórcza bajka! Dowcip wyrafinowany, na naprawdę wysokim poziomie, raczej trudnym dla przyjęcia przez młodych widzów... ale mimo to, oglądało się! To samo można powiedzieć o Kleszczu. Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz wszystkie dowcipy z tych bajek stały się dla mnie w 100% zrozumiałe.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-08-2011, 22:42   

TV Puls z Tomem i Jerry, Jetsonami i przede wszystkim Flinstonami to świetna sprawa, dopiero teraz zauważyłem że nikt wcześniej nie wspomniał i Hugo musiał to nadrobić :D Ale może założycie sobie osobny temat na programy "dziecięce" i częściowo dziecięce?
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-08-2011, 23:05   

Maciex1995 napisał/a:
Ale może założycie sobie osobny temat na programy "dziecięce" i częściowo dziecięce?


Serial animowany, to także serial!

Puls kampanię z animowanymi bajeczkami rozpoczął od... Simpsonów! Akurat ja tej bajki nigdy nie miałem okazji tak dobrze poznać, ale zawsze coś. Dowiedziałem się także, że TV 4 wprowadziło kilka lat temu... Family Guya z polskim dubbingiem!!!! W dodatku tytuł przetłumaczono na "Głowa rodziny". Powiem tak, obydwie bajki mają swój charakterystyczny klimat, ale... nie pozwoliłbym na dubbingowanie tego :)

Jakby ktoś chciał ze mną tu podyskutować jeszcze na temat bajeczek i innych takich to proszę bardzo. Żeby Maciex za bardzo mnie nie przycisnął za ten post...

W tym roku skończyłem oglądanie 6. sezonu serialu "How I Met Your Mother". Rok temu natomiast obejrzałem wszystkie 4 sezony "Everybody hates Chris". Zdecydowanie moje dwa ulubione amerykańskie seriale ostatnich lat. Przymierzam się do obejrzenia Californication od początku do końca, Skinsów oraz dalszego oglądania Family Guya.
_________________

 
 
 
snajperxxx 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: zaczynam od stycznia 2012
Wiek: 36
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 228
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 14-01-2012, 23:59   

Ja oglądam lub oglądałem dość sporo seriali...
Z zagranicznych jeden z najlepszych seriali to Prison Break , Dexter , Grey's Anatomy , Kyle XY , Lost itp....
Z polskich Oficer,Oficerowie,Trzeci Oficer, Pit Bull , 39 i pół , Usta Usta , Na wspólnej, Kiepscy itp...

Najbardziej nie trawie brazylijskich telenowel...i Mody na Sukces....odcinek 3578...haha
_________________
FORZA Milan !!!
 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-04-2012, 12:24   

ja oglądam "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa" :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-04-2012, 12:49   

Ja na razie oglądam tylko Julię, na TVN, zresztą połowa aktorów z tego serialu jest za Wisłą Kraków i była na meczu z Legią :D ( Ale nie dlatego oglądam ). Tak to w telewizji wybieram głównie sportowe kanały Polsatu, a innych rzeczy już nie oglądam.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 09-04-2012, 13:21   

Jeżeli chodzi o mnie to kontakt z telewizorem mam jedynie wczesnym rankiem, kiedy ruszam do szkoły. Nie wiem co ciekawego można znaleźć o 6 rano. No ale jakoś radzić sobie trzeba. Dlatego często oglądam na Discovery "Amerykańskiego Hot Roda". Fajny serial, pewna ekipa robi samochody na zamówienie i wiecznie nie mogą wyrobić się w czasie. Czasami zdarzy mi się obejrzeć w przerwie między nauką "Doktora House", "Top Gear" czy też "Pimp My Ride". Co niedzielę staram się oglądać "Ranczo". Fajny serial, oglądałem wszystkie odcinki. Jedyny sensowny w tym kraju.

;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: