Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie warto być
Autor Wiadomość
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 07-08-2011, 22:18   Gdzie warto być

Tutaj piszemy ważne informacje dla kolekcjonerów.
Biesiada kasztelańska we włocłąwku 13 sierpnia koncert enej i prezentacja anwilu wiec będzie co zbierać.
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 08-08-2011, 17:16   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-08-2011, 17:16   

Raczej nikt z forum nie będzie. Mało przydatna informacja ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-08-2011, 21:46   

11 listopada we Wrocławiu Polska zmierzy się z Włochami. Zastanawiałem się, czy nie zbierać kasy na to wydarzenie, ale jest pewien problem - do drogich biletów(poniżej 50 zł przecież nie zejdą nawet, jeżeli wezmę jakiś ulgowy bilet na najtańsze sektory) pewnie trzeba będzie wyrobić kartę kibica PZPN, która kosztuje 35 zł.
I jak zwykle ta sama myśl - "jebać, jebać PZPN..." :/
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 19-08-2011, 23:45   

Ja na mecz z włochami na pewno jade a karte kibica posiadam bo musialem wyrobic przy zakupie biletu na mecz z niemcami w Gdanśku.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-08-2011, 13:33   

Ja tam Wojtka Szczęsnego, który czterdziesty raz ratuje nas przed strzałem Gilardino lub Pirlo wolę oglądać w telewizji.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-04-2012, 21:15   

Cytat:
Już za niespełna 3 tygodnie, w weekend 20 - 22 kwietnia, do Warszawy zawita Puchar Henri Delaunay. Będzie to niepowtarzalna okazja dla miłośników piłki nożnej, aby obejrzeć z bliska i zrobić sobie zdjęcie z tym kultowym symbolem mistrzostw Europy, który trafi w ręce zwycięskiej drużyny.

Na powitanie Pucharu w Warszawie zostanie zorganizowana uroczysta parada, w ramach której uczestnicy będą mieli okazję obejrzeć przejazd trofeum przez centrum miasta. Przez następne dwa dni (21 i 22 kwietnia) Puchar będzie dostępny dla zainteresowanych przed Pałacem Kultury i Nauki (od strony ul. Marszałkowskiej), gdzie już dziś stoi wieża zwiastująca przybycie Pucharu do Warszawy.

W tym niecodziennym wydarzeniu będą uczestniczyły znane osobistości ze świata futbolu, w tym ambasadorzy UEFA EURO 2012™ - m.in. Andrzej Szarmach i Zbigniew Boniek.

Ci, którzy w tych dniach nie mogą być w Warszawie, będą mieli okazję podróżować za Pucharem po miastach Polski i Ukrainy aż do 26 maja.

Akcja promocyjna „UEFA EURO 2012™ - Powitaj Puchar” odbędzie się w 14 miastach, w tym w 8 Miastach - Gospodarzach.


Trasa, którą będzie podążał Puchar UEFA EURO 2012™:

Warszawa 20-22 kwietnia
Gdańsk 24-26 kwietnia
Poznań 28-30 kwietnia
Wrocław 4-6 maja
Łódź 7 maja
Kraków 9 maja
Katowice 10 maja
Kijów 11-13 maja
Iwano-Frankowsk 14 maja
Charków 15-17 maja
Donieck 18-20 maja
Dniepropietrowsk 21 maja
Lwów 23-25 maja
Odessa 26 maja


Szczegóły imprezy zostaną podane przed przybyciem Pucharu do Warszawy.



Puchar Henri Delaunay nosi imię byłego prezesa Francuskiego Związku Piłki Nożnej, pomysłodawcy mistrzostw Europy. Główną nagrodą dla zwycięzców Euro stał się przed 52 laty. Jako pierwszy wzniósł go do góry w 1960 roku Igor Netto, kapitan reprezentacji ZSRR, a jako ostatni Ilker Casillas, który poprowadził Hiszpanów do zwycięstwa podczas UEFA EURO 2008™.



Więcej informacji udziela:

Marta Brzegowa
Rzecznik ds. Projektu EURO 2012
m. st. Warszawy
tel. kom. + 48 726 086 598

Urząd m.st. Warszawy

email: mbrzegowa@um.warszawa.pl



źródło: http://uefaeuro2012.um.wa...har-w-warszawie
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-04-2012, 15:28   

Boniek!
Wezmę figurkę Zibiego w koszulce Juventusu i jazda do Katowic!
10. maja to czwartek, więc trzeba mieć nadzieję, że będzie o jakiejś sensownej godzinie...

A może będzie więcej znanych zawodników, od których mógłbym zebrać autografy na jakichś blistrach :)
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-04-2012, 17:52   

No jest Kraków na liście, więc jest super ! Ale czy Bońki i reszta nie będą tylko np. w Warszawie, czy będą jeździli do tych wszystkich miast ? Bo wydaje mi się Maciek, że w Katowicach może nie być Bońka, że będzie tylko w Warszawie. Choć też bym chciał jego autograf i też mam w sumie jego figurkę Juve w blistrze ( tylko, że otwartym ). Boniek się zdziwi, jak w dwa dni pod rząd go ktoś poprosi o autograf na blistrze :D
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-04-2012, 17:55   

Kod:
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/546101,10-maja-trofeum-turnieju-euro-2012-zawita-do-katowic,id,t.html


Mam nadzieję, że to jest sprawdzona informacja, a nie bezmyślne skopiowanie z informacji dla mieszkańców Warszawy...
Podobno wystawa w Spodku ma trwać od 9 do 20, więc nie będzie problemu, żeby zdążyć :)
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 11-04-2012, 19:29   

są 2 opcje: albo po całej Polsce bd jeździć Boniek i Szarmach, albo w każdym mieście będą inni znani piłkarze (lecz to wątpliwe, gdyż nie są ambasadorami), jak np. w Katowicach mógłby być Jan Furtok.

Ja na pewno będę tam zbierał tam grafy :)
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 07-05-2012, 14:36   

Był już ktoś w swoim mieście? Jak wrażenia, serio warto się wybrać?
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-05-2012, 14:49   

czytałem jest super, w każdym mieście do tej pory byli zawodnicy miejscowych klubów, np. w Łodzi dzisiaj byli piłkarze Widzewa, jak np. Ukah, byli też oczywiście Ambasadorzy Euro, a w Warszawie dodatkowy był Karembeu.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-05-2012, 20:54   

Wrażenia z dzisiejszego eventu w K-cach:
Najbardziej liczyłem na obecność Jerzego Dudka i Zbigniewa Bońka. Obaj się nie pojawili, choć byli wcześniej zapowiadani. Dudek był, ale Dariusz.
Długość kolejki odstraszała, ale wszystko szło dość sprawnie. Kiedy się ustawiłem, to myślałem, że postoję 2 razy dłużej.
Inna gwiazda piłki - Andrzej Szarmach - albo ma dosyć jeżdżenia po Polsce za tym pucharem, albo wywyższa się nad zwykłych ludzi, czego nie widać u wielu znanych piłkarzy... Widziałem parę jego niezbyt kulturalnych reakcji, skoro jest ambasadorem EURO to powinien trzymać poziom...
Dariusz Dudek do kadry! W meczu gwiazd strzelił 9 goli! Skończyło się wynikiem po dwadzieścia kilka bramek :)
Tylko niech nie okaże się, że coś pojebali z tymi kodami i dostanę zdjęcie innej osoby :)
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-05-2012, 20:41   

Maciek ! Dudek strzelił 10 bramek :D
Co do Szarmacha to nie wiem kiedy widziałeś kilka jego niekulturalnych reakcji. Ja stałem przy nim 10 minut, czekając aż skończy dawać wywiad do 2 telewizji i jakiegoś radia, na wszystkie ich pytania odpowiedział, a potem kulturalnie podpisał mi wszystkie fotki (trzy).
Po południu kolejka była straszna, chociaż w sumie szybko szło, ale ja rano ( gdzieś o 12 stałem tylko 20 minut ;) ).
Bardzo fajnie zbierało się autografy, było mało ochrony- razem zebrałem 26 grafów.
Ogólnie było super, niech żałują Ci których nie było ! :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-05-2012, 20:50   

Parę razy minęliśmy się z Piotrkiem, nie wiedząc że ja to ja i on to on :lol:
10? Gdzieś tak zasłyszałem, ten spiker parę razy mówił, może źle policzył i wyszło mu 9 :)
Pierwsze wrażenie(na mnie) Szarmach zrobił piorunujące, jak odpędził od siebie parę osób, bo gdzieś mu się spieszyło. Nie wiem gdzie, może to jednak był sensowny powód. Maksymalnie długo przebywał w strefach, gdzie przeciętni kibice nie mieli wstępu. Niektóre gwiazdy też się "kryły", ale potem wyszły. Pod koniec spiker prosił go na scenę(wtedy, kiedy wchodził Nawałka, żeby powiedzieć kilka zdań), Szarmach odmówił wejścia. Po meczu gwiazd chyba wszyscy zeszli przebrać się, a potem ponownie wyszli do ludzi. Szarmach był w tej samej strefie, co te gwiazdy, ale nie grał. Zamienił parę zdań ze starymi znajomymi, podpisał parę rzeczy, dał sobie zrobić kilka zdjęć i zniknął. Potem widziałem go jeszcze w tym namiocie, gdzie podpisywał zdjęcia, a potem znowu nigdzie go nie było.
Ogólne wrażenie, które na mnie wywarł - słabe.

BTW, nie wiesz co to było w środku Spodka, gdzie kibice wchodzili z biletami w późniejszej części imprezy?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: