Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Odpowiedzi na kretyńskie posty
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-07-2010, 16:27   Odpowiedzi na kretyńskie posty

W ostatnim czasie na forum mamy wysyp postów stojących na wyjątkowo niskim poziomie. Dla inteligentnego człowieka pisanie takich rzeczy byłoby hańbą, jednak nie mogę zablokować rejestracji dla osób z IQ poniżej danego poziomu.
Apeluję do wszystkich użytkowników forum - idiotyczne posty zostawiajcie bez odpowiedzi! Osoby zaśmiecające forum szybko przekonają się, że żeby tutaj z kimkolwiek normalnym porozmawiać, trzeba coś ze sobą zrobić. Nie polemizujemy na tak niskim poziomie, po prostu olewamy autora postu i dyskutujemy na temat, który drążyliśmy przed pojawieniem się głupiej wypowiedzi w temacie.
Zaznaczam - głupia odpowiedź to nie teza, z którą się nie zgadzam. To post najeżony błędami i zupełnie bezsensowny, np. nie odnoszący się do tematu, nie wnoszący absolutnie nic do danego wątku czy jawnie i bezpodstawnie obrażający forumowiczów lub inne osoby.
Zamiast zniżać się do poziomu dna morskiego i podejmować głupią rozmowę, zgłaszajcie takie posty do administratora! Aby zgłosić post, należy kliknąć na ikonkę z wykrzyknikiem nad postem, który chcecie zgłosić(znajduje się ona obok przycisków "Ignoruj" i "Cytuj"). Wszystkie zgłoszenia będą rozpatrywane. Ostrzeżenia zacznę przyznawać nieco chętniej niż dotychczas(sami wiecie, że dotąd rzadko sięgałem po taką "broń" w walce ze spamerami)
Mam nadzieję, że w ten sposób oduczymy niektórych użytkowników spamu, bo bełkotu niektórych osób nie da się czytać.

P.S.: Do osób, które czują, że tekst jest wymierzony właśnie w nie: da się oduczyć pisania głupot, nie kłamię. Zarówno ja, jak i kilku innych użytkowników z długim stażem na forach Corinthian, zna już kilka przypadków, w których po surowej karze, osoba kończy pisać głupoty, a bierze się za pisanie na odpowiednim poziomie. Przykładów nie musicie daleko szukać - macie kilka na naszym forum.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 26-07-2010, 18:34   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-07-2010, 18:34   

Mam jedno pytanie - dlaczego wcześniej karano osoby za o wiele mniejsze podpadzochy ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 26-07-2010, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-07-2010, 20:03   

Nie wiem, o jakie przypadki ci chodzi, więc podaj przykłady, a chętnie ci odpowiem i mam nadzieję, że rozwieję wątpliwości.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-07-2010, 20:11   

Nie będę sypał teraz nazwiskami, a raczej nickami, ale takie przypadki już się zdarzały na forum. Nie mówię że nie słuszne, bo owszem, należały się, ale patrząc na posty niektórych użytkowników aż dziw mnie bierze dlaczego ta osoba ma czyste konto ew. jedno ostrzeżenie.
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-05-2012, 17:22   

Jako nowy administrator postanowiłem usunąć po jednym ostrzeżeniu Tomkowi oraz Piotrkowi. Tym samym Tomek ma jedno ostrzeżenie, a Piotrek od nowa ma czyste konto. Nie oznacza to jednak, że teraz możecie pisać bezsensownie, czy coś w ten deseń. Ma to nas wszystkich zachęcić do systematyczniejszych rozmów na forum.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 29-05-2012, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-05-2012, 17:54   

Do grona osób, którym wymazałem ostrzeżenie dołączył tomek94. Zostawiłem jedno. Tak jak powyżej.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: