Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
09-03-2013, 17:08
Plany na 2012
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-12-2011, 11:36   Plany na 2012

Kończy się rok 2011 i powoli trzeba myśleć o tym, co będzie za rok. Jak wyobrażacie sobie swoją kolekcję w grudniu 2012? Jakie cele do zrealizowania sobie stawiacie? Macie jakieś wymarzone figurki, które będziecie chcieli zdobyć?

Oto moje cele na najbliższy rok:
- Peter Crouch, Fernando Morientes, Harry Kewell, Fernando Torres, Javier Mascherano, Djibril Cisse - ProStars z serii 26-38. Oprócz tego do kupienia jest kilku graczy Liverpoolu z ery przed tymi wymienionymi - Diouf, Diao, Owen itd., ale zależy mi bardziej na tych wypisanych na początku
- Tomasz Iwan, 2xJerzy Dudek(w koszulce Polski) i Zbigniew Boniek(w żółtej koszulce Juve).
- 12-pack legend Liverpoolu, 12-pack z sezonu 99-00 albo 16-pack za wygranie LM. Legendy będą najłatwiejsze, ale i tak będą bardzo cieszyły. Ten 16-pack to opcja, jakby przypadkiem wpadło mi 200 zł więcej - dodam tę kwotę do ceny boxu legend, to starczy mi na zestaw z LM...
- Dokupię do kolekcji kilka tańszych blacków z serii angielskich - może nawet wszystkie, które chcę i są dostępne w dobrych cenach, żeby potem zająć się już tylko trudniejszymi celami
- Uzupełnię kolekcję MicroStars Liverpoolu o brakujące modele - Heskey, Ziege, Kirkland, Crouch, Diouf, Owen, Riise - i spróbuję uzbierać inne braki(np. Mam Kewella z S7, ale chcę też kupić z S15)
- Kupię coś z NBA, Rugby, NFL itd.
- Zrobię boxy Realu Madryt i Serie A, które już zacząłem i pomyślę nad czymś Liverpoolu 2011-2012 lub 2012-2013
- Wykonam kilka figurek na Euro2012


A jakie są wasze plany na przyszły rok? Zachęcam do dyskusji i do dzielenia się swoimi przemyśleniami.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 03-12-2011, 13:12   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-12-2011, 13:12   

Moje plany na 2012 rok:

- Figurki polaków: Kubę Błaszczykowskiego 2x, Macieja Żurawskiego 2x ( na złotej i czarnej podstawce, te figurki Żurawia, które już mam pójdą do sprzedaży lub malowania), Grzegorza Latę, Tomka Kuszczaka

- Figurki MicroStars Fiorentiny: Alberto Gilardino, Adrian Mutu, Martin Jorgensen, Stefano Fiore, Christian Vieri, Roberto Baggio, Dunga, Hidetoshi Nakata wszystkie na złotych

- Figurki MicroStars Chelsea: Ricardo Carvalho, Carlo Cudicini, Damien Duff, William Gallas, Salomon Kalou, John Obi Mikel, Steve Sidwell

- figurki Prostars Chelsea : Paulo Fereira, Florent Malouda

- 10 figurek na złotych podstawkach, nie wymienionych wyżej

- Figurki ludzi związanych z Wisłą: Dan Petrescu x2, Stan Valcx x2

- box Wisły Kraków


Dużo tego jest, ale mam aż 12 miesięcy na zrealizowanie swoich celów ;)
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 03-12-2011, 15:00   

Ja się porywam na rarytas który marzył mi się od początku przygody z figurkami.
Pele Prostars.Zamierzam wydać na niego max 350 zł (w sprowadzeniu go mam nadzieje pomoże mi Maciek)i ten cel chcem zrealizować przed pierwszym gwizdkiem na Euro 2012.
Poza tym z trzy sztuki Select 500 i coś z serii Legend.Olivera Khana mam nagranego juz z kodoto to ProStras sobie odpuszcze.Bede polowal równiez na Pro Schweinsteigera i Van Bomela w stroju narodowym.
_________________

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 04-12-2011, 12:49   

Piłeczka euro 2012
Replika pucharu swiata
kilka nowych figurek
300 autografów
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 18-12-2011, 10:30   

Moje plany na 2012:
-Powiększyć kolekcję do ok 300-350 figurek(z najbliższą paczką będzie na chwilę obecną ok 250)

-zdobyć jakąś figurkę albo nawet 2 z serii Select500

-kupić/zrobić trybunę na figurki(to może się stać jeszcze w 2011)

-skompletować całą serię 19 i 18

-kilka figurek z włoskiej serii 3 i 4

-kilkanaście headlinersów

Też mam dużo planów.Myślę że chociaż połowę z tego uda mi się zrobić w 2011 :D
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-03-2012, 17:02   

Ostatnio dodałem sobie jeszcze jedno zamierzenie:
Uzbieram po 30 platyn i MicroStars na czarnych podstawkach. Po dzisiejszej paczce brakuje 9 PP i 13 czarnych.

Tymczasem przez pierwsze tygodnie 10 tygodni 2012 roku udało mi się:
Zdobyć Jerzego Dudka w koszulce rep. Polski(ProStars)
Kupić 2 nowe platyny i 5 MicroStars na czarnych podstawkach(plus jeszcze jeden black na kilka dni przed zakończeniem roku 2011)
Dołączyć do kolekcji Liverpoolu: Ziege, Kirklanda, Croucha, Owena, Dioufa, Aquilaniego + Gerrarda z KoDoTo i Garcię z KeyStars, a także wymienić Gonzaleza na czarną podstawkę(ze srebrnej) i Finnana na blister(miałem luzem)
Niedługo będę miał całą jedenastkę Realu. Niestety, Serie A trochę kuleje i ten plan odłożę chyba na następny sezon.

A jak wy stoicie ze swoimi postanowieniami?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-03-2012, 20:47   

Cytat:
Moje plany na 2012 rok:

- Figurki polaków: Kubę Błaszczykowskiego 2x, Macieja Żurawskiego 2x ( na złotej i czarnej podstawce, te figurki Żurawia, które już mam pójdą do sprzedaży lub malowania), Grzegorza Latę, Tomka Kuszczaka

- Figurki MicroStars Fiorentiny: Alberto Gilardino, Adrian Mutu, Martin Jorgensen, Stefano Fiore, Christian Vieri, Roberto Baggio, Dunga, Hidetoshi Nakata wszystkie na złotych

- Figurki MicroStars Chelsea: Ricardo Carvalho, Carlo Cudicini, Damien Duff, William Gallas, Salomon Kalou, John Obi Mikel, Steve Sidwell

- figurki Prostars Chelsea : Paulo Fereira, Florent Malouda

- 10 figurek na złotych podstawkach, nie wymienionych wyżej

- Figurki ludzi związanych z Wisłą: Dan Petrescu x2, Stan Valcx x2

- box Wisły Kraków


Figurki Polaków wszystkie zdobyte, jest Błaszczykowski, Żurawski, Lato, Kuszczak. Wszyscy stoją już na mojej półce. Z Chelsea są już Cravalho, Cudicini, Duff, Gallas, Kalou i Mikel. Brakuje jeszcze Sidwella, ale to kwestia czasu. Z Prostars jest już Malouda, nie ma jeszcze Paulo Ferreiry. 10 figurek na goldach nie wymienionych wyżej- już jest :D Box Wisły jest już w poważnych planach, Valcx i Petrescu na razie odsunięci na dalszy plan. Z figurek Fiorentiny zdobyłem tylko Gilardino, ale Fiore jest już wstępnie dla mnie zarezerwowany ( nawet dwóch), a Mutu i Vieiri są na celowniku. Figurek Baggio też wiem już gdzie szukać. Podsumowując wrzucone plany w grudniu były na pierwsze cztery, może pięć miesięcy, na następne trzeba znaleźć nowe plany.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-06-2012, 13:41   

Cytat:
- Peter Crouch, Fernando Morientes, Harry Kewell, Fernando Torres, Javier Mascherano, Djibril Cisse - ProStars z serii 26-38. Oprócz tego do kupienia jest kilku graczy Liverpoolu z ery przed tymi wymienionymi - Diouf, Diao, Owen itd., ale zależy mi bardziej na tych wypisanych na początku
- Tomasz Iwan, 2xJerzy Dudek(w koszulce Polski) i Zbigniew Boniek(w żółtej koszulce Juve).
- 12-pack legend Liverpoolu, 12-pack z sezonu 99-00 albo 16-pack za wygranie LM. Legendy będą najłatwiejsze, ale i tak będą bardzo cieszyły. Ten 16-pack to opcja, jakby przypadkiem wpadło mi 200 zł więcej - dodam tę kwotę do ceny boxu legend, to starczy mi na zestaw z LM...
- Dokupię do kolekcji kilka tańszych blacków z serii angielskich - może nawet wszystkie, które chcę i są dostępne w dobrych cenach, żeby potem zająć się już tylko trudniejszymi celami
- Uzupełnię kolekcję MicroStars Liverpoolu o brakujące modele - Heskey, Ziege, Kirkland, Crouch, Diouf, Owen, Riise - i spróbuję uzbierać inne braki(np. Mam Kewella z S7, ale chcę też kupić z S15)
- Kupię coś z NBA, Rugby, NFL itd.
- Zrobię boxy Realu Madryt i Serie A, które już zacząłem i pomyślę nad czymś Liverpoolu 2011-2012 lub 2012-2013
- Wykonam kilka figurek na Euro2012
- Uzbieram po 30 platyn i MicroStars na czarnych podstawkach. Po dzisiejszej paczce brakuje 9 PP i 13 czarnych.

Po 5 miesiącach wygląda to tak:
- ani trochę nie ruszyło się do przodu, to się zmieni najwcześniej w wakacje,
- Tylko Jerzy Dudek(ProStars), pozostali nadal do kupienia...
- Legendy kupuję w tym miesiącu :)
- Do kolekcji doszło kilka czarnych podstawek - np. Bendtner, Aquilani, Anelka, Gonzalez, Boruc.
- Powoli do przodu... Mam m.in. Ziege, Kirklanda, jednego z brakujących Owenów, jednego Croucha, Dioufa, Kewella... Jeszcze kilku brakuje, ale mam jeszcze 7 miesięcy :)
- Nic nie kupiłem i nie zanosi się na zmianę...
- Prace nad Realem trochę zwolniły, nad Serie A ogólnie zatrzymały się... Raczej nie będę robił wybajerowanych 12-packów, tylko po prostu kolejne figurki - sam uznam, kiedy, ile i jakie :) Liverpool... Mam przemyślane niektóre figurki, ale to jeszcze długa droga do wyprodukowania ich.
- Na Euro na razie zupełnie nic, jest szansa, że po turnieju zrobię kilka gwiazd.
- Jeszcze nie osiągnąłem, ale wierzę, że się uda. Nadal brakuje w sumie ok. 20 figurek... Jest szansa, ale to nie będzie proste.

Jeszcze jeden dodatkowy cel... Dotychczas zbierałem figurki Liverpoolu tak, że jeżeli piłkarz był wydawany 2 razy w tym samym stroju, to kupowałem raz. Teraz chcę kupić każą jakkolwiek różniącą się figurkę, dlatego chcę kupić niektóre figurki z S19, które różnią się np. tylko kolorem butów od tego, co wyszło we wcześniejszych seriach(Babel, Mascherano, Skrtel), ale jednak jest jakaś różnica.
A jak wy realizujecie swoje założenia?
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 03-06-2012, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: