Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Microstars.pl
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-08-2011, 15:18   

Czy na stronie MicroStars .pl będą jeszcze prowadzone jakieś prace, jak np. wspomniane wyżej artykuły, komentarze, konkursy, pytania i odpowiedzi?

Ostatnio zamawiałem figurki ze sklepu MicroStars .pl i tym razem pojawił się uszczerbek na wizerunku. Nie wykłócam się o figurki które miały być dołączone gratis, których wg moich wyliczeń miało być więcej. Płaciłem za coś innego, więc dorzucanie czegoś jeszcze to już ich wola, i miło, jak coś jest, ale nie ma problemu, jak tego czegoś nie ma. Problem jest gdzieś indziej. Zamawiałem 13 figurek, wśród nich 1x Robinho z PREM09 i 2x Robinho z S19(jedną figurkę miałem sobie zostawić, a 2 pomalować na inne drużyny). Niestety, w paczce nie było jednej figurki Robinho z najnowszej serii. W sobotę napisałem w tej sprawie maila, jednak nie otrzymałem odpowiedzi. Będę pisał jeszcze raz, zobaczymy jak to się zakończy.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 04-08-2011, 21:55   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-08-2011, 21:55   

Napisz na ten e-mail: wojtek@microstars.pl

Niestety muszę powiedzieć, że wiem czemu nie otrzymałeś Robinho. Zamawialiśmy figurki prawie w tym samym czasie, a piłkarz którego ci brakuje obecnie zdobi moją półkę.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-08-2011, 14:42   

Już otrzymałem odpowiedź e-mailem. Wygląda na to, że skończy się po mojej myśli.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-08-2011, 21:10   

Jak ja zamawiałem zawsze wszystko w porządku
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2011, 23:16   

Ja jestem bardzo zadowolony z tego sklepu. Tanie ceny, szybka wysyłka. Szkoda tylko, że asortyment im się kończy i, że nie widziałem tego sklepu, za najlepszych jego czasów ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2011, 22:28   

Opisałem problem z ostatnim zamówieniem, ale zabrakło zakończenia historii. Wspomniana figurka Robinho szybko pojawiła się u mnie i mogę być w 100% zadowolony z otrzymanych figurek.

Mam na oku jeszcze parę figurek z ich asortymentu, a co potem? Zostanie mi już tylko szukanie braków w Anglii i Azji 8) Ale niestety, najważniejsze figurki do zdobycia są gdzieś indziej, tutaj widzę raczej dodatki, które chętnie wezmę, ale jednocześnie pamiętam o ważniejszych priorytetach.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-06-2012, 14:33   

Oto, dlaczego warto wchodzić na forum, pomimo ciągłego kryzysu!

Specjalnie dla użytkowników MyCorinthian, udostępniam spis figurek ProStars, o które możecie pytać MicroStars .pl za pośrednictwem e-maili, a które nie są uwzględnione w ofercie przedstawionej na stronie sklepu:
Finnan PRO1781 1
Finnan PP1781 1
Rooney PRO869 1
Gullit PRO827 1
Saha PRO1568 1
Veron PRO1385 2
Rosicky PRO1748 2
Klose PRO1548 1
Boniek PRO928 4
Cruz PP1779 1
Figo PRO1609 1
Nakamura PRO1647 2
Owen PR113 3
Baros PRO007 9
Nani PRO1741 3
Lampard PR117 3
Garcia PRO1527 2
Crespo PRO1429 1
Arteta PRO1785 1
Arteta PP1785 1
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 12-07-2012, 14:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-07-2012, 18:37   

Drugi raz z rzędu(tzn. w ciągu 3-4 tygodni) zamawiam figurki z www.MicroStars.pl i jestem bardzo zadowolony z obsługi.
Nie narzekam na kontakt, chociaż kiedyś odpowiedzi e-mailem dostawałem dużo szybciej. Obecnie czas na odpowiedź nadal jest do przełknięcia.
Ceny są bardzo dobre, zestaw legend Liverpoolu kupiłem 2-3 razy taniej niż znalazłbym na eBay, pozostałe figurki są w dobrych lub po prostu rozsądnych cenach.
2 razy z rzędu dostałem Barosa(ProStars w czerwonej koszulce Liverpoolu) jako gratis do dużych zamówień, a miałem go wcześniej w kolekcji. O ile za pierwszym razem jest to oczywiście do zrozumienia, to za drugim wydało mi się dziwne. Nie powinienem jednak ganić za to, że prezent jest nieodpowiedni, bo płaciłem za te figurki, które sam wybierałem, a wszelkie ewentualne dodatki to już tylko i wyłącznie ich dobra wola.
Wysyłka oczywiście w kartonie, blistry się nie pogniotły. Chyba mniejsze zamówienia - jeżeli ktoś bierze tylko figurki luzem - są pakowane tylko w ochronne koperty, ale mnie to nie dotyczy, bo zawsze jak zamawiam to dużo :)

Wydaje mi się, że sklep już nie będzie się rozwijał. Oczywistą sprawą jest, że nie można już liczyć na dostawy produktów, ale ostatnio okazało się, że mają u siebie więcej figurek, niż jest pokazane na stronie - wszystkie ProStars oraz wszystkie duże zestawy można kupić tylko po kontakcie przez e-mail. Mam wrażenie, że te produkty nie zostaną wrzucone na stronę. Nie liczę na to, że na stronie sklepu pojawią się też jakieś nowe działy, nowa szata graficzna czy jakieś udogodnienia. Dlaczego?
Wydaje mi się, że sklep MicroStars .pl powoli będzie odchodził w zapomnienie i skoro wszystkie zabiegi prowadzące do poprawienia jego popularności nie odniosły wielkiego sukcesu, to ta popularność nie pojawi się nagle, sama z siebie. Zagląda tam wąskie grono kolekcjonerów, z czego duża część kupiła już to, co miała kupić. Skoro zainteresowanie nie będzie już duże, to właściciel sklepu nie będzie już wkładał w to więcej zaangażowania niż dotychczas. Oczywiście chciałbym się mylić.

Zmierzam do końca tego wywodu, ale muszę wziąć pod uwagę jeszcze jedną kwestię. Sklep jest prowadzony przez osobę, która sama pasjonowała się figurkami. To też ma znaczenie, o tym za chwilę - w paru końcowych wnioskach.

Wydaje mi się, że sklep stracił na popularności tak samo jak całe hobby, jak forum i jak aukcje z figurkami na Allegro. Nie sądzę jednak, żeby został zamknięty, bo dalej zdarza się, że ktoś decyduje się kupić po kilka figurek. Powinien pozostać miejscem, gdzie "starzy znajomi" coś jeszcze kupią, być może paru nowych kolekcjonerów zamówi tam kilka figurek - bo asortyment jest znacznie mniejszy niż kiedyś, ale jeżeli ktoś nie ma jeszcze żadnych figurek, to wszystkie dostępne figurki będą dla niego czymś nowym - a ja patrzę z kilkoma "filtrami", jednym ważnym jest to, czy mam już taką figurkę. Wojtek z pewnością nadal wiąże sporo wspomnień z figurkami MicroStars , dlatego decyzja o zamknięciu sklepu nie byłaby jedynie biznesem, ale od dłuższego czasu widzę, że teraz już nie ma widoków na uzyskanie naprawdę dużych dochodów ze sprzedaży i on zdaje sobie z tego sprawę - co więcej, wychodząc z słusznego założenia "lepiej trochę niż nic" mamy dłuuuugą promocję, dzięki której wszystkie figurki kosztują po 5 zł, a swego czasu na Allegro pojawiło się kilka "hurtowych" aukcji gdzie koszt w przeliczeniu na 1 figurkę był bardzo mały.
Nie przewiduję bardzo szybkiego końca funkcjonowania sklepu, nie przewiduję jego rozkwitu - na razie pewnie pozostanie tak, jak jest, ale widzę też, że sytuacja nie może już zmierzać w dobrą stronę, dlatego uznałem, że najlepszym rozwiązaniem jest szybkie kupienie tego, na czym mi zależało, dlatego w ciągu 4 tygodni zostawiłem tam 200 zł na figurki i myślę jeszcze nad kilkoma następnymi ProStars. To, co kupiłem, może nie znikłoby z pola widzenia z powodu upadku sklepu, większość nie miałaby też "szansy" żeby zostać wykupiona przez innych klientów - ale gdyby część z tych figurek trafiłaby do kogoś innego, to przecież nie mógłbym już liczyć na nową dostawę tych rzeczy, z oczywistych względów.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: