Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
MicroStars czy SoccerStarz?
Autor Wiadomość
Manetros 
Zielona podstawka

Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Dopiero zaczynam
Dołączył: 30 Wrz 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-09-2012, 09:14   MicroStars czy SoccerStarz?

Witam
Mam problem nie wiem jakie figurki zacząć kolekcjonować czy MicroStars czy ProStars czy SoccerStarz.
Bardzo podobają mi się SoccerStarz ale ciężko je kupić i są droższe od MicroStars .
Pomożecie mi doradzić jakie mam według was zacząć kolekcjonować?
Mam jeszcze jedno pytanie czy figurki MicroStars nadal produkują i czy nie będzie problemu z ich zakupem.?
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Dopiero zaczynam
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 30-09-2012, 12:22   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-09-2012, 12:22   

To może tak:
Pytanie "MicroStars czy SoccerStarz?" nie ma sensu. To prawie to samo. Micro były produkowane w latach 2001-2011 przez legendarną firmę Corinthian. Niestety, firma już zbankrutowała, więc więcej ich nie będzie. Prawo do używania tej nazwy przejął włoski gigant w branży zabawek - Giochi Preziosi. Oni już od dawna mieli kontakt z Corinthian, "wspólnymi siłami" wydano kilka interesujących serii. Już bez pomocy Corinthian wydali serię "MicroStars 2011/2012". Byli tam tylko piłkarze klubów Serie A. Na więcej nowych figurek się nie zanosi, ale postaram się dowiedzieć, może jednak coś będzie.
Kiedy firma się rozpadła, jeden z dyrektorów, Mark Stinchcombe, nawiązał współpracę z firmą Creative Toys. Teraz z Glennem Barnardem są odpowiedzialni za projekt SoccerStarz. Nowe figurki są droższe, ale są aktualne, a do tego jest inny wybó drużyn. Dla ciebie najważniejsze, że w listopadzie będziesz mógł kupić figurki Realu Madryt .

Pozostaje pytanie - ProStars czy MicroStars /SoccerStarz? Ja zbieram obydwa typy figurek. ProStars są bardziej kolekcjonerskimi eksponatami, zapakowane w eleganckie opakowania, wydawane w unikalnych edycjach, limitowany nakład itd. MicroStars i SoccerStarz to przy nich zabawki. Z reguł starsi kolekcjonerzy stawiają na ProStars, a młodsi - na MicroStars .
Jeżeli zależy ci nie na figurkach wszystkich gwiazd, tylko na piłkarzach związanych z twoim klubem, to polecam zbieranie obu typów figurek. Jeżeli wolisz po prostu kupować tych, którzy są na topie, to raczej MicroStars lub SoccerStarz.
Jedynie w SoccerStarz wydawane są figurki Realu. W ProStars był jeden wyjątek - Luis Figo w czarnej koszulce Realu, trudny do zdobycia egzemplarz. Jedynym wyjściem pozostaje Repaint, sam mam przemalowanych wiele figurek na Real , Sycyljczyk też ma już w kolekcji kilka figurek wykonanych przeze mnie.

Jeżeli chcesz kupić jakieś pierwsze figurki, to napisz do mnie na GG, mam trochę do wyprzedania i mogę ci pomóc.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: