Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Trójpaki MicroStars
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-08-2009, 12:31   Trójpaki MicroStars

Jak pewnie pamiętacie, polskie serie MicroStars były sprzedawane w blisterkach podobnych do ProStars, ale figurki były schowane w jajeczkach. Nie było widać, co się kupuje i jest to norma przy kupowaniu MicroStars w sklepach, a nie przez Internet.
W Anglii również nie widać, co się kupuje, ale figurki nie są zapakowane w jajeczka. Kupuje się je w takich tekturowych kartonikach, na których znajduje się jakaś fajna grafika związana z MicroStars i daną serią.
U nas, by mieć 3 figurki, trzeba było kupić 3 opakowania i liczyć na to, że nie będą to powtórki. Koszt - około 30 zł. W Anglii wprowadzono do sprzedaży trójpaki MicroStars , w których są 3 różne figurki, w tym jedna na złotej podstawce. Cena - 3 funty. Czy waszym zdaniem warto coś takiego kupować? Czy to jest bardziej opłacalne od kupowania pojedynczych sztuk? Jest jakiś sens kupowania wielu takich paczek?
PLUSY TRÓJPAKÓW:
- jedna figurka na złotej podstawce GWARANTOWANA,
- można natrafić na którąś figurkę Exclusive, których nie można nabyć kupując pojedyncze paczuszki,
- cena. 3 funty za 3 figurki zamiast 1,25 funta za jedną,
- fajny tekturowy kartonik z dużym logo MicroStars ;)
- są dostępne w Polsce(za pośrednictwem MicroStars .pl , choć tymczasowo znowu nie ich ma w sklepie),
- w środku, oprócz figurek i broszurek z całej serii, są takie smaczne żelki, jakich na pewno w Polsce nie można nigdzie dostać. Zupełnie inne od tych żelków, które sprzedawane są w naszych sklepach, moim zdaniem smaczniejsze :D Chociaż w pojedynczych paczuszkach też są... Ale w trójpakach jest ich 3 razy więcej :P
- MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ/TWOJE UWAGI
MINUSY TRÓJPAKÓW:
- Nie wiesz, co kupujesz. Nie jesteś pewien, że w środku będzie akurat ta figurka, którą chcesz mieć. No chyba, że chcesz mieć całą serię, to wtedy wszystkie 3 chcesz mieć - będziesz zadowolony :D Jednym zdaniem - lepiej kupować "z drugiej ręki" albo w takich sklepach, jak Corinthian Express czy Microstarworld, a w Polsce MicroStars .pl. Z drugiej strony, w pojedynczych paczkach też nie wiadomo, co się trafi,
- Są oczywiście większe, a jak ktoś jest w Anglii i takie zakupy robi na ostatnią chwilę, to zawsze trzeba liczyć się z tym, że dużych rzeczy już się nie kupuje. Oczywiście na początku pobytu też nie kupuje się żadnych pamiątek o kolosalnych rozmiarach, ale zazwyczaj drobne zakupy robi się pod koniec pobytu w danym miejscu, a wtedy w bagażu zostaje już mniej miejsca,
- w tych żelkach pewnie jest więcej chemii, niż w naszej szkolnej pracowni chemicznej. Co nie zmienia faktu, że przysmak ten jest bardzo smaczny ;)
- MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ/TWOJE UWAGI

Uważacie, że warto coś takiego kupować? Jest sens pompować w te trójpaki jakiekolwiek pieniądze, czy lepiej kupować pojedyncze sztuki?
Zapraszam do dyskusji.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Goalkeeper Master

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Wysłany: 16-09-2009, 20:14   

_________________

 
 
 
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 16-09-2009, 20:14   

na ebayu trójpak (z najnowszej serii) kosztuje 15 zł a przesyłka 23zl
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-09-2009, 15:00   

ADRIAN napisał/a:
na ebayu trójpak (z najnowszej serii) kosztuje 15 zł a przesyłka 23zl


Nie wiem, ile kosztują na eBay. Wiem tylko, że w Anglii w sklepach takie trójpaki chodzą po 3 funty, a więc na dzisiaj za niecałe 15 zł.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 11-11-2009, 21:33   

Te trójpaki to śliska sprawa bo nie wiadomo jakie figurki się wylosuje ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-11-2009, 14:38   

Mazi1899 napisał/a:
Te trójpaki to śliska sprawa bo nie wiadomo jakie figurki się wylosuje ;)


A jak kupuje się pojedyncze sztuki(w angielskich sklepach, a nie przez neta z drugiej ręki), to się wie? Tak samo było z polskimi seriami, a jakbym zauważył dzisiaj jakąś figurkę z polskiej serii(obojętnie, czy będzie to 1., czy 2.), to od razu bym się na to rzucił.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-11-2009, 22:04   

Kod:
http://microstars.pl/product_info.php?products_id=774&osCsid=lsvdl29bbpsgaqh6lf893megn0


Trójpaki niedawno wróciły do MicroStars .pl, można znowu kupować i liczyć na szczęście :) To jest dobry pomysł dla tych, którym zależy na posiadaniu możliwie największej ilości figurek z nowej serii, bo wychodzi znacznie taniej, niż przy kupowaniu pojedynczych sztuk. Mogą się trafić powtórki, ale wcale nie muszą, a do tego w trójpakach dodawane są pyszne żelki - "sama chemia, ale smaczne" :D
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-01-2010, 21:22   

Mam dwa takie 3-packi z serii PREM 09. Jeden kartonik zostawiłem sobie na pamiątkę ;) trafili mi się Wes Brown, John Carew , 2x Johan Elmander, Fabio Coloccini, Mark Noble. Powtórkę chętnie mogę wymienić na jakąś inną ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-02-2010, 21:23   

Mazi1906 napisał/a:
trafili mi się Wes Brown, John Carew , 2x Johan Elmander, Fabio Coloccini, Mark Noble. Powtórkę chętnie mogę wymienić na jakąś inną ;)


To szczęściarz z ciebie, bo jak ja sobie przypomnę te moje trójpaki z serii PREM07/08...
5 goldów, bo 5 trójpaków, ale aż 3 z nich to Gael Clichy :lol: 2 razy Steve Parker, po razie Cahill i Hargreaves, których miałem wcześniej z pojedynczych kartoników... Więcej nie pamiętam, czy były jakieś powtórki, ale pamiętam, że jedyną figurką wśród tych znalezionych w 3-pakach, o której tak marzyłem, widząc spis całej serii, był Fernando Torres na złotej. I oczywiście do dziś pamiętam te żelki, które są dorzucane do kartoników z MicroStars :mrgreen: W Polsce takich nie da się kupić :D
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-04-2012, 17:33   

mi się prawie zawsze inni trafiali, a trójpaki kupowałem często, z każdej serii ( w której były trójpaki oczywiście ) przynajmniej 6 trójpaków, a powtórek miałem 2, więc Maciek musiał mieć pecha. :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-12-2012, 21:37   

Jeżeli ktoś chce spróbować swojego szczęścia:
http://www.planszowki.pl/...ars-booster.htm

Ja nie próbuję, bo:
1) w okolicach świąt nigdy nie mam kasy,
2) mam już większość ważnych figurek z tej serii

Ale może ktoś jednak się skusi :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: