Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
21-11-2013, 16:05
Headliners FAPL & SPL
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-01-2010, 12:08   Headliners FAPL & SPL

Temat, w którym możemy porozmawiać o figurkach Headliners przedstawiających graczy ligi angielskiej i szkockiej.
SPIS:
http://lennartscorinthians.com/englandclubs.html ANGLIA
http://lennartscorinthians.com/scotland.html SZKOCJA

Była to najliczniejsza z klubowych serii Headliners. Żadna inna seria pod względem liczebności figurek nie mogła się równać z FAPL, ale niewiele w niej było wyjątkowo cennych sztuk. Oczywiście jest w niej kilka rarytasów, ale generalnie ta seria nie jest zaliczana do tych najdroższych.
Podobają wam się te figurki? Ile z nich macie? Która waszym zdaniem najbardziej, a która najmniej podobna do piłkarza? Co sądzicie o tej serii?
Zachęcam do dyskusji, a ciekawskim pokazuję kilka zdjęć:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 09-05-2010, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 15-12-2011, 16:04   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 09-05-2010, 20:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-12-2011, 16:04   

Myślę, że wiele osób ma figurki z tej serii, ale nie zaczynacie rozmowy, więc ja pierwszy wymienię i opiszę figurki, które mam:
LIVERPOOL: Babb, Barnes, Fowler, Bjornbye, James, McManaman, Redknapp, Berger, Rush, Ruddock, Wright, McAteer, Ince(repaint na wyjazdową koszulkę, nie mam oryginału)
Middlesbrough: Ravanelli, Juninho
Leeds: Gary Speed, McAllister, Yeboyah
Rangers: Gascoigne
Mam też mieć Little'a, managera Aston Villi :)

Takie figurki jak Barnes czy Rush były wykorzystywane jeszcze lata później do produkcji ProStars, więc nie da się zaprzeczyć, że były dobre. Zwłaszcza Rush to figurka, która bardzo mi się podoba. Spośród figurek Headliners Liverpoolu największą wartość dla mnie mają właśnie Rush, Barnes oraz Fowler. Z innych klubów uwielbiam figurki Speeda, Ravanelliego i McAllistera, choć 2 z nich po jakimś czasie wykonywano jeszcze raz, uznając, że dotychczasowe modele nie są tak dobre.
Miałem też takie figurki jak np. Gullit(Chelsea) czy Schmeichel(ManUtd), które również zasługiwały na uwagę.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 18-12-2011, 09:14   

U mnie tak:

Coventry:
-Dublin
-Ndlovu

Man City :
-Flitcroft
-Beagrie

Figurki nie są jakoś dokładnie wykonane,ale podobają mi się.Chciałbym mieć w swojej kolekcji jeszcze kilka,a może nawet kilkanaście figurek z tych serii.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-12-2012, 15:50   

Ja już mam trochę figurek z tej serii. Najbardziej podobają mi się 3, które mam zamknięte w blistrze - bo wszystkie z przodu mają dużą naklejkę z herbem klubu, co jakby bardziej utożsamia figurki i zawodników z konkretnym klubem. Nie chcieliście nigdy mieć blistrów ze swojego klubu? Co prawda to nie to samo, co wiele lat później w ProStars, ale już pierwsza taka próba.
Mam Iana Rusha, Gary'ego McAllistera i Jamiego Redknappa - 2x Leeds i 1x Liverpool . Później wrzucę jakieś zdjęcia, bo myślę, że to może zainteresowac niektórych forumowiczów.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-12-2012, 00:58   

Ja już mam trochę figurek z tej serii. Najbardziej podobają mi się 3, które mam zamknięte w blistrze - bo wszystkie z przodu mają dużą naklejkę z herbem klubu, co jakby bardziej utożsamia figurki i zawodników z konkretnym klubem. Nie chcieliście nigdy mieć blistrów ze swojego klubu? Co prawda to nie to samo, co wiele lat później w ProStars, ale już pierwsza taka próba.
Mam Iana Rusha, Gary'ego McAllistera i Jamiego Redknappa - 2x Leeds i 1x Liverpool . Ciekawe jest, że wiele herbów naklejonych na blistry to już antyki, często zupełnie różne niż dzisiejsze herby.
A więc tak wyglądają blistry, które są w podobnym wieku(w niektórych przypadkach - są starsze) do niektórych użytkowników forum, włącznie ze mną:

_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: