Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Serie A
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 05-02-2013, 21:27   Serie A

Właśnie w rozmowie ze Szymonem-Snajperem doznałem olśnienia. Jak zwykle, wyszło od tego, że "nie robią figurek mojej drużyny"/"robią za mało figurek mojej drużyny". Też na to narzekaliście? Tak samo jak każdy. Nawet kibice Chelsea i ManU dalej podsuwają pomysły, kogo jeszcze można zrobić, chociaż SoccerStarz wydał już chyba całą drużynę, od pierwszej jedenastki po masażystów. W zasadzie to nie był lament, tylko tak jak każdy - "fajnie by było, gdyby...".
Ostatnio zasłyszałem, że figurki Milanu mogą być wydane w 2013 roku. Sami pracownicy firmy odpowiadają w stylu "nie zaprzeczamy". Dotychczas takie działania zawsze prowadziły do jednego - wkrótce ogłaszano oficjalnie, że taka drużyna wyjdzie. Tak było z Celtikiem, z Realem, Barceloną, Newcastle, Evertonem, Brazylią itd. Wyjątkiem oczywiście jest relegowana drużyna Rangers.
W takim razie zakładam, że figurki Milanu będą. Dopiero na rundę jesienną, ale będą. I w tym momencie ta petarda eksplodowała.
Macie jakieś MicroStars z Serie A i z ligi angielskiej, prawda? To spójrzcie na spód podstawki. Angielskie kluby mają napisane np. ©LFC, ©MUFC, ©AFC. A Włoskie? AIC™ :!: A kto kupił cały zestaw MicroStars z serii niemieckiej, albo ma blistry ze zwykłych serii ProStars? Dlaczego tam są herby poszczególnych klubów angielskich, a włoskie są zastąpione jakimś znaczkiem? AIC! Żeby nabyć prawa do produkowania figurek Serie A, trzeba się dogadać z AIC, związkiem zawodowym włoskich piłkarzy. Przypuszczam, że to dlatego na tych opakowaniach nie było nigdy herbów Juventusu, Milanu itd., tylko wszędzie ten intrygujący znaczek.
Wniosek jest dość prosty i optymistyczny. Skoro mówią, że pracują nad figurkami Milanu... Przecież tu wystarczy jedna licencja, by otworzyły się drzwi do produkcji figurek Milanu, Juventusu, Interu, Napoli, Romy, Lazio, Udinese... Rozumiecie? Przecież wystarczy jedna dobrze wynegocjowana umowa i możemy czekać na całą ligę! Nie na pojedyncze drużyny, jak to dotychczas ogłaszano. "Nowa umowa ze Swansea", "Podpisanie umowy ze Stoke", "Już wkrótce figurki Evertonu"... Żadne z nich nie brzmi tak jak "Niedługo wydamy Milan , Juventus, Inter, Napoli, Romę i inne drużyny z Włoch"! Tymczasem jedna umowa i możemy dostać coś takiego! Czyżby w 2013 na naszych półkach pojawili się najwięksi gracze Serie A?

Pisząc posta, może pogubiłem się w nazwach włoskich instytucji piłkarskich, może coś przekręciłem, może to jakaś nadinterpretacja. Proszę o kogoś z kibiców włoskich drużyn o skorygowanie mojego toku myślenia na tory, którymi powinien on biec. To jest tylko iskra, poryw fana figurek, hurraoptymistyczny poryw.
Snajperxxx, HugoL3, PrzemkoXVI, Bubul, ktokolwiek zainteresowany Serie A - pomóżcie! Ja naprawdę liczę na te figurki Milanu i Juve, ale nie wiem, czy nie założyłem zbyt optymistycznie niektórych rzeczy ;)

Co o tym sądzicie?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: