Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Maciex1995
06-01-2013, 20:45
Komunikat ws. przyszłości MicroStars
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 03-12-2010, 18:11   Komunikat ws. przyszłości MicroStars

Mam garść informacji nt. przyszłości MicroStars .
Zaczniemy od złych, żeby zakończyć tekst czymś optymistycznym.

Corinthian nie planuje wydania dwudziestej serii w 2011 roku. To jest najgorsza z wiadomości. Koniec czekania i niepewności i niestety, kiepski finał.
Zdecydowano tak, ponieważ seria 19 sprzedawała się dosyć słabo. Wpływ na to miała słaba forma Anglików podczas MŚ. Nie ma pewności, że następne wydania MicroStars będą sprzedawały się lepiej, więc zrezygnowano.

Corinthian obwieszcza jednocześnie, że to nie oznacza końca MicroStars . To dobry sygnał, bo w przypadku ProStars jasno powiedziano: Koniec i kropka. Teraz wiadomo, że nie będzie w 2011, ale rok ten poświęcą na "reorganizację" i układanie jakichś nowych planów, wymyślanie nowych pomysłów etc. Miejmy nadzieję, że również na rzeźbienie nowych modeli.
Następne edycje figurek planuje się na rok 2012. Corinthian ma już licencję na niektóre brytyjskie kluby i Barcelonę do końca 2012 roku. Udało się również dojść do porozumienia z fabryką z Chin produkującą figurki.
A na koniec bomba. Na rok 2011 nie planuje się serii 20, ale będzie za to... 4. seria włoska! Corinthian wyda ją, podobnie jak poprzednie, we współpracy z firmą z Włoch która będzie ich dystrybutorem. Nie wiemy, jakie figurki się w niej znajdą, znamy wstępny termin. Jest planowana na wczesną wiosnę - marzec lub kwiecień 2011 roku.

A teraz trochę moich spekulacji. Skoro będzie trochę nowych edycji w 2012 roku, a najważniejszy turniej w tymże roku odbędzie się w Polsce i na Ukrainie, to może Corinthian zdecyduje się wypuścić na nasz rynek trzecią serię MicroStars ? Tysiące kibiców-turystów będzie odwiedzało nasz kraj i to są tysiące potencjalnych nabywców. Polskich fanów piłki nożnej należy zachęcić jakimiś figurkami polskich piłkarzy jak np. Kuba albo Boruc(nawet nie wspominam o jakimkolwiek nowym modelu, wystarczy Repaint!). Jeśli firma wybierze gracza będącego na fali, to młodzi kibice z Polski chętnie "zapolują" na figurkę takiego zawodnika. A to oznacza poważne wpływy do kas Corinthian.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
  Wysłany: 04-12-2010, 20:08   

_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-12-2010, 20:08   

Cóż, ja nie ubolewam. Wiem, że będzie 4. seria włoska i tym się jaram. Figurek angoli czy też Barcelony na 100% bym nie kupił...

Skoro Corinthian nie planuje wydania serii w roku 2011... to jaką mamy pewność, że cokolwiek ruszy się w roku 2012?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-12-2010, 12:15   

Tak wynika z oficjalnego komunikatu. Rok 2011 to 4. włoska seria, a w Anglii szukanie oficjalnych sprzedawców(tak, jak ostatnio było np. Tesco) i negocjacje z partnerami biznesowymi, a na rok 2012 ma być następna seria. Zresztą, aż tacy głupi to oni nie są - będą ME, to wszystkie futbolowe gadżety będą na topie.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-12-2010, 14:44   

Szkoda, że nie biędzie figurek z serii angielskich, ale seria z Włoch może być fajna.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-03-2011, 10:30   

Na temat kolejnej włoskiej serii wciąż cisza. Poruszę parę kontaktów, żeby czegoś się dowiedzieć o tej edycji, ale może być ciężko... Oficjalna strona wciąż kuleje i prawie nic na niej nie ma, Corinthianseller, Satzi ani Gallery.prostars.co.uk też nie dodaje zdjęć, MicroStarWorld upadło i z tego źródła trzeba się dowiadywać na własną rękę. Mam 2-3 plany, co teraz zrobić, żeby zdobyć jakieś informacje, ale żaden nie jest pewniakiem.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 29-11-2011, 12:27   

Jak nie ktorzy z was wiedza nie zbieram MicroStars mam chyba 4 czy 5 sztuk tylko i to ze wzgledu na to ze przedstawiaja one polskich zawodnikow.Posiadam dwóch Boruców,Kube i Żurawskiego.Ale tak jak w temacie chodzi o przyszłość tych figurek.Jeśli z okazji na zblizajace sie mistrzostwa europy wyjda (mam taka nadzieje) jakies figurki polaków oczywiscie zakupie.Chcialbym zeby wyszedl np.Szczesny,Lewandowski to z tych najbardziej prawdopodobnych a z tych mniej marzyl by mi sie np.Wasilewski no i moze Smuda :D
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-11-2011, 17:48   

Nie wyjdą. Liczymy na KoDoTo! Szanse na 20 serię MicroStars liczyłbym w dziesiątych częściach %... Uda się chyba tylko pod warunkiem, że ktoś wpadnie na pomysł wykupienia marki MicroStars .

Przekonaj się do MicroStars , bo niektóre są świetne :) Są dobre jako uzupełnienia kolekcji, chociaż z czasem u mnie stały się liczniejsze od ProStars.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 29-11-2011, 20:58   

Wyobraźcie sobię serie wszystkich reprezentacji w strojach narodowych i polacy marzenia,najlepiej jeszcze z trenerami.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-04-2013, 17:28   

Cytat:
A na koniec bomba. Na rok 2011 nie planuje się serii 20, ale będzie za to... 4. seria włoska!


W tamtym okresie ja też o tym nie wiedziałem, ale seria 20 była znacznie bliższa, niż nam się wydawało... Chciałbym pokazać wam to, co udało mi się zebrać z różnych źródeł: figurki planowane do wydania w serii 20. Mam 19 zdjęć, wśród nich nowe modele, które nigdy nie wyszły na rynek, jak Vermaelen, Arszawin, Glen Johnson, Fellaini. W innym albumie("MicroStars") znalazł się też Adam Johnson z Manchesteru City , który być może również miał być w tej serii. To dawałoby nam 20 różnych figurek.
Po 2 latach, w SoccerStarz wydano Bale'a ze Spurs, Reinę i Johnsona z Liverpoolu(ale zupełnie innego Glena, te 2 figurki nie mają zbyt wiele wspólnego), Sagnę i Walcotta(repainty) oraz Vermaelena(zupełnie inny) z Arsenalu, Cecha z Chelsea (ale już w kasku), Valencię z United , Younga z ManUtd(tutaj jest inny model z Aston Villi). To znaczy, że podobne do SoccerStarz jest może 5-6 figurek pokazanych tutaj. Co z resztą? Zobaczcie sami! Oto link do albumu:
https://www.facebook.com/...elevant_count=1
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: