Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Prośby o konkretnych piłkarzy
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-04-2013, 19:27   Prośby o konkretnych piłkarzy

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie taki pomysł.
Każdy chciałby, żeby SoccerStarz podjęło decyzję o wydaniu choć 1 dodatkowego gracza z jego ulubionego klubu. Zazwyczaj kończy się to tylko na westchnieniu "fajnie by było, gdyby zrobili ...".
Jednocześnie można też zauważyć, że gdy napływa sporo próśb o konkretnego piłkarza z drużyny, na którą mają już licencję, to pracownicy SoccerStarz miękną. Fabiańskiego do niedawna ignorowali, teraz coraz łatwiej mi sobie wyobrazić, że przed świętami(wydania go przed końcem okienka transferowego nie zaryzykują) będzie już do kupienia. Widać, że przekonują się do tego pomysłu - byłem nawet pewien, że raz odpisali w komentarzu wprost, że taka figurka będzie, ale nie mogę znaleźć tego na ich facebooku. Może usunęli, może mi się wydawało.
W każdym razie, potrzebna jest 1 rzecz. Fala próśb o tego samego gracza. Nie zrobią go, jak poprosi jedna osoba. Zrobią, jeżeli poprosi 10. Problem w tym, że z reguły wśród tych 10 każdy prosi o inną figurkę.
Wobec tego, proponuję wspólnie powalczyć o figurki, które mogliby wydać. Mniej więcej co miesiąc zaczęlibyśmy sypać prośbami o tego samego gracza. Wybieralibyśmy na forum, kogo tym razem chcemy, a potem wszyscy pytają o niego. Jeżeli pojawi się dużo głosów, że taka figurka byłaby potrzebna, to tego nie zignorują.

Moja propozycja wygląda tak: każdy wypisuje listę graczy, których chciałby zobaczyć. Wybieramy tylko te kluby, na które mają już licencję, bez science fiction. Każda kolejna osoba dopisuje swoje propozycje i komentuje te, które były podane wcześniej, np. ktoś zaproponował, żeby wyszli Frimpong, Coquelin, Fabiański i Arszawin, a ja odpisuję to, co sądzę i dodaję swoje propozycje:
Cytat:
- Frimpong nie, bo w Arsenalu jest rezerwowym, a na boisko nie wchodzi nawet w tych słabszych klubach, do których jest wypożyczony,
- Coquelin nie, bo ma za mało znane nazwisko i za mało gra
- Fabiański tak, bo nie tylko gra w pierwszym składzie(i to dobrze gra), ale już od kilku lat jest dobrze znany,
- Arszawin tak, bo jest cenionym piłkarzem i od lat się o nim mówi,
Ja proponuję:
Jonjo Shelvey
Brad Jones
Per Mertesacker
Vito Mannone


Następna osoba komentuje już i moją, i poprzednią propozycję. Jeżeli propozycji jest dużo, to możecie już pisać tylko tak/nie. Po wypowiedziach kilku osób podsumujemy to wszystko. Możecie też pisać komentarze do nowych propozycji na bieżąco, np. już pisaliście komentarze do poprzednich i proponowaliście swoje figurki, ale potem ktoś coś dodał, to oceniacie jego pomysły.

Co wy na to? I kto chętnie coś zaproponuje? Jakich piłkarzy chcecie koniecznie zobaczyć?
Ja chciałbym tak:
Philippe Coutinho - Liverpool
Jose Enrique - Liverpool
Brad Jones - Liverpool
Jordan Henderson - Liverpool
Jonjo Shelvey - Liverpool
Andrij Arszawin - Arsenal
Łukasz Fabiański - Arsenal
Thibaut Courtois - Chelsea(jak wróci)
Pablo Zabaleta - Manchester City
Edin Dżeko - Manchester City
Gareth Barry - Manchester City

Które z propozycji popieracie? Co jeszcze byście tu dopisali?
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Wysłany: 15-04-2013, 19:39   

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 15-04-2013, 19:39   

Oczywiście
Boruc-Southampton
Jest to chyba najbardziej wyróżniający się piłkarz z tej drużyny. Drużyna spokojnie się utrzyma, więc moim skromnym zdaniem jeżeli mają licencje na tą drużynę to Boruc mógłby się okazać dosyć dobrą inwestycją, bo tak kontrowersyjnego bramkarza to nie ma w Premier League.
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 15-04-2013, 21:55   

Philippe Coutinho - Liverpool - Dość głośny transfer więc dla fanów LFC jak najbardziej tak.
Jose Enrique - Liverpool - Podstawowy gracz The Reds więc również jestem na tak.
Brad Jones - Liverpool - jakoś nie jestem przekonany do tej figurki ktoś by ją kupił poza fanami Liverpoolu ?
Jordan Henderson - Liverpool - Ostatnimi czasy przyzwoite występy myślę że to dobry pomysł
Jonjo Shelvey - Liverpool - w tym przypadku wstrzymałbym się, gracz jeszcze mało znany, nie wyróżniający się niczym szczególnym.
Andrij Arszawin - Arsenal - Zasłużony zawodnik, 4 bramki na Anfield, Bramka Barcelonie magiczny Arshavin zasługuje jak najbardziej na figurke !
Łukasz Fabiański - Arsenal - TAK TAK TAK TAK !!
Thibaut Courtois - Chelsea(jak wróci) - Nie przesadzajmy
Pablo Zabaleta - Manchester City - podstawowy gracz zasługuje na figurke
Edin Dżeko - Manchester City - podstawowy gracz zasługuje na figurke
Gareth Barry - Manchester City - podstawowy gracz zasługuje na figurke


Ja nie będę oryginalny więc podaje swoje typy:

1. Kieran Gibbs - przyszłość angielskiej piłki, nowoczesny boczny obrońca.

2. Per Mertesacker - reprezentant Niemiec, podstawowy wybór A.Wengera

3. Tomas Rosicky - grająca legenda

4. Nacho Monreal - nowy nabytek kanonierów, rewelacyjnie wprowadził się do zespołu, jego statystyki są oszałamiające.

5. Carl Jenkinson - depcze Sagni po piętach, grał przez dłuższą część sezonu, młody, solidny defensor i kolejny anglik ! W przyszłym sezonie gracz podstawowej 11 na 100%.

Generalnie jestem za tym aby każda drużyna była wydawana w całości czyli cała kadra zgłoszona do rozgrywek. Aczkolwiek odbiegając od figurek samych zawodników marze o figurke niedawnego asystenta Wengera - Pat Rice. Człowiek który zasłużył się dla angielskiej piłki, niedawno odebrał medal od królowej, poza tym postać kultowa.
Fajnie byłoby zobaczyć również Steva Boulda.
Nie będę wymieniał graczy z innych teamów bo absolutnie mi to nie robi, jedyny minus Soccerstarz ma, że wydają Tottenham :D .
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-04-2013, 13:26   

Gibbson - A wiesz, jak Courtois gra teraz w Atletico ? Wiesz, jakie interwencje zaliczał w tym sezonie? I jak wysoko jest jego Atletico , które może finiszować nad Realem?

Shelvey byłby dobrą figurką pół roku temu, więc może masz rację. Strzelił wtedy kilka goli, w tym 2 w jednym meczu z Young Boys w LE, potem głośno było o nim po meczu z ManUtd(kiedy wyleciał z czerwoną kartką, a chyba Cleverley za takie wejście nic nie dostał).
Gibbs - nie jestem jeszcze przekonany
Mertesacker - tak! Od wielu lat gra na solidnym poziomie
Rosicky - w poprzednich sezonach grał więcej, ale jestem zdecydowanie na tak, Czech jest dobrym i lubianym piłkarzem
Monreal - poczekałbym, jeżeli utrzyma taki poziom, to pod koniec roku mogliby go zrobić. W Arsenalu wielu piłkarzy zaczynało z wysokiego pułapu i potem spadało. Jeżeli Monreal zachowa obecny poziom, to o jego figurkę możemy być spokojni.
Jenkinson - tak, na dodatek bardzo możliwe, że model przyda się jeszcze w przyszłości na następne serie.
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16-04-2013, 15:39   

Jak najbardziej maciej, nie umniejszam dobrej postawy goalkeepera Atletico aczkolwiek ich aktualna pozycja w tabeli bardziej jest zasługą bardzo dobrze grającej obrony, ba nawet najlepszej na tą chwile w lidze ! Nie należy również zapominać o zabójczym ataku w postaci Falcao ! Atletico ma nosa do snajperów, najpierw Torres, Aguero, Forlan no i teraz Falcao.

Co do figurek które chciałbym zobaczyć przyszedł mi do głowy jeszcze Maroune Chamakh być może nie zasługuje ze względów sportowych ale figurka mogłaby być naprawdę ciekawie wykonana. Co do Gibbsa to jest to 3 najlepszy lewy angielski obrońca zaraz bo Beinsie i Ca$hleyu (obaj nie są już młodzieniaszkami także kwestia 2 latach i Gibbs będzie grał pierwsze skrzypce w reperezentacji). Tym bardziej podstawowy zawodnik topowego zespołu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gibbson 16-04-2013, 15:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-04-2013, 17:36   

1. Łukasz Fabiański- w końcu polski piłkarz, na pewno będzie się sprzedawał wsród polskich kolekcjonerów, a także fanów Arsenalu. No i podstawowy bramkarz Kanonierów !
2. licencja na Southampton- figurę Boruca już nie raz wydawali- wystarczyły tylko repaint.
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16-04-2013, 18:17   

Bubul napisał/a:
1. Łukasz Fabiański- w końcu polski piłkarz, na pewno będzie się sprzedawał wsród polskich kolekcjonerów, a także fanów Arsenalu. No i podstawowy bramkarz Kanonierów !


Teoretycznie każdą figurkę da się pod to podciągnąć Frimpong będzie się sprzedawał bo to Ghanijski piłkarz:P. Jestem ciekawy czy faktycznie Fabian zostanie wydany czy to tylko taki 'tłik małketingowy".
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-04-2013, 18:57   

Każdą ? Ja nie kupię Frimponga, a Fabiańskich kupię minimum ośmiu. Jest różnica ? A ile masz kolekcjonerów w Ghanie ? Stwierdzam, że niewielu. A w Polsce ? No trochę jest. Ilu polskich kolekcjonerów kupi Frimponga, a ilu Fabiańskiego ? Też jest nieporównywalna różnica. Zresztą Frimpong niewiele osiągnął w swojej karierze i dla Arsenalu dośc mało rozegrał tych spotkań.
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 16-04-2013, 19:57   

Bubul napisał/a:
Każdą ? Ja nie kupię Frimponga, a Fabiańskich kupię minimum ośmiu. Jest różnica ? A ile masz kolekcjonerów w Ghanie ? Stwierdzam, że niewielu. A w Polsce ? No trochę jest. Ilu polskich kolekcjonerów kupi Frimponga, a ilu Fabiańskiego ? Też jest nieporównywalna różnica. Zresztą Frimpong niewiele osiągnął w swojej karierze i dla Arsenalu dośc mało rozegrał tych spotkań.


Absolutnie się z Tobą nie zgodze, powiem nawet, że gadasz głupoty. Myślę, że liczba kolekcjonerów jest zbilżona w Ghanie do tych w Polsce nie wypowiadaj się w charakterze kibica z Polski ale neutralnie. Jestem się w stanie z Toba założyc, że Frimpong znalazłby dużo więcej odbiorców na wyspach niż Fabian, ba jestem tego pewien. DEEEENCH !!
Frimpong jest też lubiany i znany ze swojej 'działalności' poza boiskiem.
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 17-04-2013, 18:33   

Serio ? Nie słyszałeś nigdy o podziale świata na bogatą północ i biedne południe ? W polsce miliśmy dwie serie MicroStars ( polsko-czeskie ), dostaliśmy do Tesco figurki z 1 serii SoccerStarz. Ani Corinthian ani CreativeToys nigdy nie sprzedawało swoich figurek na terenie Afryki. Na tym kontynencie masz znacznie mniejszy dostęp do Intrernetu, mniejsze zarobki, więc i mniejsze zainteresowanie tym hobby ( ponieważ nie sprzedawano nigdy w Ghanie figurek. ) Ghana ma swojego ebaya w ogóle ? W tej chwili to Ty gadasz dosć duże głupoty ;)
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-04-2013, 20:55   

Sprawa nie rozbiega się akurat o to gdzie jest więcej kolekcjonerów a o popyt na figurke. Przykład z Ghaną był całkowicie randomowy. To że nie ma figurek dostępnych w sklepach nie stantowi myślę przeszkody aby kolekcjonować..ja nie widzę związku.
Wracając do meritum myślę, że Frimpong jest chrakterystyczną postacią i bardzo wielu fanów chciałoby go zakupić ze względu na jego 'chore akcje"( Filmik w którym wkłada sobie szalik Tottenhamu w tyłek, jego 'raperskie' zdolności + całkiem fajny kanał na YT.)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gibbson 17-04-2013, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-04-2013, 16:59   

Czy naprawdę tak mało osób jest zainteresowanych tematem? Na pewno jest ktoś, kto mógłby zostać wydany i chcielibyście zobaczyć jego figurkę!
_________________

 
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 29-04-2013, 19:52   

Ostatnio wrzuciłęm na forum link, że soccerstarz wydaje rep. Francji. Czy zawodnicy będą w tych samych pozycjach co w klubowych koszulkach ? Ten Giroud który miał początkowo zostać wydany z rozłożonymi łapami prezentował się o niebo lepiej. Kogo możemy się spodziewać w rep. Francji poza tymi którzy wyszli do tej pory ? Ribery ? Valbuena ? Menez ? Remy ?
Ja napewno kupie Bosscielnego gdyż obok Artety jest to mój ulubiony kanonier.
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-05-2013, 22:24   

Gibbson napisał/a:
Ja nie będę oryginalny więc podaje swoje typy:

1. Kieran Gibbs - przyszłość angielskiej piłki, nowoczesny boczny obrońca.

2. Per Mertesacker - reprezentant Niemiec, podstawowy wybór A.Wengera

3. Tomas Rosicky - grająca legenda

4. Nacho Monreal - nowy nabytek kanonierów, rewelacyjnie wprowadził się do zespołu, jego statystyki są oszałamiające.

5. Carl Jenkinson - depcze Sagni po piętach, grał przez dłuższą część sezonu, młody, solidny defensor i kolejny anglik ! W przyszłym sezonie gracz podstawowej 11 na 100%.


Ciepło, ciepło... ;)
Bawimy się tak - każde pełne 100 postów na forum to 1 strzał dla was. Najbliższa setka to będzie 17900. Wtedy jedna, dowolna osoba pyta o wybraną figurkę(jedną), którą chciałaby zobaczyć w nowym sezonie(piłkarz, którego nie było, a nie repainty). Odpowiadam PIERWSZEJ OSOBIE, pisząc czy ta figurka jest w pierwszym spisie na jesień.
No to do dzieła!

Edit: 100 to bardzo dużo, więc niech będzie każde pełne 50. Najbliższy cel: 17850 postów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 14-05-2013, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kubaBogatynia12 
Czerwona Podstawka
Kuba12

Ulubiona drużyna: fc barcelona
Zbierasz od: 2012
Wiek: 24
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 58
Skąd: Bogatynia
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-05-2013, 14:56   

Ja bym chciał żeby wyszli : pinto , tito , mascherano , diego lopez , morata, tello , varan , i box ligi mistrzów 2013 :)
_________________
http://t1.gstatic.com/ima...E9fNc0YNkLz0pgw
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-05-2013, 15:32   

A co sądzisz o naszych poprzednich propozycjach?
Ja twoje widzę tak:
Pinto - nie, bo po prostu nic nie gra. Jeżeli będzie jakaś zmiana po odejściu Valdesa i wejdzie do bramki, to... być może.
Tito Vilanova - tak, bo zakładam, że zostanie... Guardiola byłby totalnym hitem, ale się spóźnili, więc niech będzie Tito :)
Mascherano - zdecydowanie tak, często gra, jest rozpoznawalny, od dłuższego czasu jest graczem Barcy i wygrał już co nieco z tym klubem, w Anglii popularny dzięki grze w WHU i Liverpoolu.
Diego Lopez - Za późno. Gdyby wydali go w lutym, byłby hitem, ale teraz? Casillas wróci do bramki przy każdym trenerze innym niż Mourinho, więc nie będą raczej robić figurki rezerwowego bramkarza Realu.
Morata - raczej nie, za mało popularny w porównaniu do innych gwiazd La Liga
Tello - podobnie. Zacznie regularnie grać i odgrywać ważną rolę w drużynie, to wrócimy do tematu :P
Varane - duże TAK, po prostu zniszczył wielu napastników ze światowej czołówki, strzelał bramki Barcelonie w Gran Derbi, chyba tylko Lewandowskiemu odpowiadała gra naprzeciwko młodego Francuza... Na dodatek będą go mogli wykorzystać, robiąc niedługo kadrę Francji, którą przecież już zapowiedzieli.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: