Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Koncerty
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-10-2011, 15:28   

Na prawdę niezmiernie się cieszę, że w tym Włocławku co roku macie Coke Music Festival itd., ale mógłbyś albo używać chociaż interpunkcji i bardziej rozpisywać te twoje imprezy (choćby będzie zamiast bd) lub wcale o nich nie pisać, gdyż w pewnym sensie przeobrażają się w spam.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 21-11-2011, 22:32   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-11-2011, 22:32   

Chciałem wybrać się do Megaclubu w Katowicach na koncert w 11. rocznicę śmierci Magika, na którym pojawią się Kaliber 44 i Pokahontaz, ale...
Bilety tanie nie są. Święta to nie jest dobry termin, jeżeli chodzi o kasę, a tu jeb - 50 zł za bilet.
- Joka z Kalibra 44 od dłuższego czasu jest w kiepskiej formie i nie może się pozbierać. Próbuje wrócić do rapu, ale na razie szału nie ma.
- na Abradabie, Fokusie i Rahimie byłem w lipcu tego roku.

Czyli nie ma żadnego magnesu, który ciągnąłby mnie na koncert, który mimo wszystko jest dużą atrakcją... To jest gorszy dramat niż historia Króla Edypa i całej jego pokręconej genealogii.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-01-2012, 20:27   

Jutro w Zabrzu Ziomowy Tour - jedna z tras koncertowych MaxFloRec. Wystąpią: Skorup, Styloojeden i Niger, czyli nie gwiazdy wytwórni MaxFlo, ale na pewno solidni gracze. Planuję się wybrać wraz z kumplem, ale to jest trochę dogadywane na wariata - jutro koncert, a jeszcze nie dał mi odpowiedzi czy idzie.
Zresztą - tak czy inaczej, planuję tam być :D Mój brat zajmuje się organizacją tego wydarzenia, bo jest zaangażowany w plany obchodów 100-lecia zabrzańskiego kina Roma , gdzie odbędzie się koncert.
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-04-2012, 12:19   

chodzę często na koncerty metalowe i hard rockowe, jak np. Vader. w najbliższym czasie idę na Nazareth (17.04), a w czerwcu na METALFEST (1.06) :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 09-04-2012, 16:11   

Ja w swoim życiu nie byłem jeszcze na żadnym koncercie :) .Na szczęście za niedługo się to zmieni.12 kwietnia idę z kumplami do OCK na koncert jakiejś mało znanej grupy trash metalowej,a 20 kwietnia do Chełmka(10-15 km od Oświęcimia) na koncert Leona Hendrixa.Pod koniec maja zamierzam iść na Dżem,grają w Oświęcimiu.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 09-04-2012, 16:33   

U mnie w mieście 13 kwietnia PiH.Tydzień później OSTR z gościnnym udziałem PMM już po raz drugi w tym roku :)Chyba dobrze mu się gra w moich rejonach...;p
_________________

 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 27-04-2012, 13:18   

18 Maja Juwenalia Szczecin - Sokół i Marysia Starosta,Parias,PiH,PMM i inni.Prowadzenie Duże Pe.Moja obecność obowiązkowa ;)
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 21-06-2012, 19:29   

Jutro Kaliber 44 w Katowicach!


Joka od 11-12 lat nagrał dosłownie kilka zwrotek i za każdym razem wychodzi klasyk, ale w międzyczasie miał też niezłe problemy z aresztowaniem włącznie... Czekam, aż HST wyda płytę, bo od dawna zapowiada, że współpracuje ze starszym Martenem i na pewno trafi się tam coś ciekawego.
O formę Daba nie trzeba się martwić, od 16 lat niezmiennie wysoka :piwo:
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-06-2013, 14:42   

Czy ktoś z obecnych forumowiczów wybiera się czasem na jakieś koncerty w swoim mieście lub w największych miastach Polski?
Ja na żywo byłem na:
2x Rahim, Skorup, Niger
1x Fokus, Abradab, Bisz(B.O.K.), Miuosh, Styloojeden, Kaliber 44, Buka, Grubson&3oda KRU, Kali&Ganja Mafia, Gutek, Aes
Nie wyliczam nikomu nieznanych supportów i lokalnych raperów. Oczywiście często kilka tych osób grało 1 dnia, więc za jednym zamachem zaliczało się kilka gwiazd.
W Katowicach na "urodziny" ulicy Mariackiej(miasto pomogło stworzyć tam miejsce dla nowoczesnych i oldschoolowych barów i pubów, świętują jakby rocznicę przywrócenia życia w zaniedbane miejsce) odbywają się ciekawe koncerty, rok temu Kaliber 44 grający z balkonów w kamienicach zamiast na scenie, w tym roku m.in. Bisz, Kali i Miuosh.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: