Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs- wygraj figurki !
Autor Wiadomość
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-04-2013, 19:16   Konkurs- wygraj figurki !

Ogłaszam konkurs, w którym do wygrania będą figurki MicroStars , SoccerStarz i Prostars !! Wziąć udział może każdy- im więcej osób weźmie udział- tym lepsza nagroda !

Na czym polega konkurs ? Tworzę zestawy figurek Prostars i MicroStars /SoccerStarz Reprezentacji Polski oraz Wisły Kraków. Szukam figurek, które jak najlepiej odzwierciedlają piłkarzy kadry i Wisły Kraków ( legendy + gracze obecni ). W konkursie szukacie jak najwięcej takich figurek, które możnaby przemalować i wysyłacie mi wasze pomysły, w postaci jednego projektu ( jednego maila ). Najlepszy projekt może wygrać zestaw figurek !-> można wygrać nawet 10 figurek MicroStars /Soccerstarz i Prostars

1. Zasady konkursu:

-> projekty ( zdjęcia, propozycje ) wysyłamy na mail: adrianbystron1906@gmail.com ; wysyłamy do niedzieli 5 maja 2013 r. do godziny 0.00.

-> W mailu proszę podać wasz nick na forum, oraz pełny adres do wysyłki nagrody

-> Szukam figurek wdwóch wersjach: mniejsze 5 cm ( Microstars/SoccerStarz ) i większe 7 cm ( Prostars ). Dlatego mozecie znaleźć dla mnie zarówno Frankowskiego MicroStars , jak i Prostars. Pewne figurki już zostały znalezione, ich nie szukacie:

-> Oczywisćie możecie szukać MicroStars Cantoro, bo znalazłem tylko Prostars, czy Prostars Błaszczykowskiego

-> Szukam piłkarzy byłych i obecnych, trenerów, działaczy Reprezentacji Polski oraz Wisły Kraków

NAGRODY ( są zależne od liczby uczestników/nadesłanych projektów ):

1-2 uczestników ( 3 figurki MicroStars )
3-4 uczestników ( 5 figurek MicroStars )
5-10 uczestników ( 6 figurek MicroStars , 1 Prostars )
powyżej 10 uczestników ( 8 figurek MicroStars , 1 SoccerStarz, 1 Prostars )

Nagrodę wysyłam listem poleconym ekonomicznym do 48 godzin po ogłoszeniu zwycięzcy. Szczególne plusy będę przyznawał za największe nazwiska: Frankowski, Błaszczykowski, Głowacki z Wisły, czy Smolarek,Krzynówek z Polski i wiele innych. Wysyłajcie wszystko co przyjdzie wam do głowy ! Szukajcie, macie sporo czasu. Zachęcajcie znajomych- by wygrać więcej figurek ! Oczywiśćie nagroda dla każdego będzie ustalana indywidualnie, tak aby nie dostał on żadnych powtórek !
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 04-04-2013, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 15-04-2013, 23:40   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 04-04-2013, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-04-2013, 23:40   

Zachęcam do udziału w konkursie ! Jeśli ktoś by chciał- jestem w stanie przedłużyć konkurs !! Możecie swoje zgłoszenia wysyłać nie tylko na maila, ale pisać je również w tym poście. Pierwsze propozycje już otrzymałem.
_________________

 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 22-07-2013, 18:12   

Smolarek:


Krzynówek:


Chavez:


Burdenski:
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 22-07-2013, 19:02   

Przecież to jest Smolarek, zdecydowanie:


PS: 5. maja minął, wygrałem coś za te wszystkie pomysły :mrgreen: ?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: