Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze ciekawe zdarzenia
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-12-2011, 23:11   Wasze ciekawe zdarzenia

Każdy, kto podróżuje za swoją drużyną albo nawet bywa tylko na meczach u siebie zapamiętał wiele niecodziennych zdarzeń na trybunach. Macie coś, co zasługuje na uwagę? Przydarzyła wam się jakaś ciekawa sytuacja związana z kibicowaniem? A może braliście udział w jakiejś pomysłowej oprawie?
Tutaj możecie to opisać.

Tylko proszę was: nie piszcie o tym, że nauczyciel was widział jak przeklinaliście albo o tym, że była kolejka na bramce i nie zobaczyliście pierwszej minuty.
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 03-12-2011, 23:37   

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 03-12-2011, 23:37   

Ciekawą sytacju można uznać za taką że miałem dość dopingowania a gościu wysoki przedmoną nie dopingował tylko stał i nic nie widziałem i mały problem dodam że było to w Łodzi,ostatnio na włocławi kobitka z chłopakiem i mały dzieckiem dziecko płacze i takiego malucha na mecz zabierać...

SPAM
Ostatnio zmieniony przez Adrianby 04-12-2011, 11:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-12-2012, 21:05   

Nie chce się wierzyć, że takie tematy stoją dalej puste...
Są na forum osoby, które chodzą na mecze, nic ciekawego się nie dzieje?

Do ciekawych i irytujących przeżyć, które już za mną, zaliczyłbym na pewno:
- jak Ultrasi szukali kogoś do gry na bębnach i przez parę minut miałem szansę załapać się do "ekipy"(a przynajmniej tak myślałem), jednak do dzisiaj nie odezwali się, czy moje podanie zostało zaakceptowane... Miałem wtedy chyba 13 lat, więc może przestraszyli się, że zatrudnianie nieletnich może być nielegalne :lol: Cóż, każdemu dzieciakowi wydaje się, że jest większy niż w rzeczywistości.
- pewien piękny mecz w I lidze, przeciwnikiem Stal Stalowa Wola(do teraz byłem przekonany że Dolcan Ząbki, ale sprawdziłem na 90minut - nie pamiętam dokładnie meczów z takimi zadupiami, a szkoda), mecz najpierw opóźniony o 15-20 minut, potem przerwa przedłużona chyba o 20 minut ze względu na "planowaną przerwę w zasilaniu jupiterów". Najgorsza pogoda jaką możecie sobie wyobrazić w maju, oprócz śnieżyc w weekend majowy kilka lat temu ;) Fest zimno i tnący deszcz, bardzo mocny wiatr. NA tyle mocny, że gość stojący obok mnie machał flagą na kiju i nie zorientował się, kiedy zaczął machać... samym kijem :) Flaga poleciała w niebo i nie wiem, czy się znalazła. Na tym samym meczu któryś z ultrasów wpadł na pomysł, żeby z dużej flagi na kiju zrobić sektorówkę, ale ta oprawa wyszła... no, bez szału.
- mecz z GKS-em Katowice, w którym pierwszego gola dla Górnika usłyszałem w kolejce do toalety, a drugą bramkę - siedząc w toi-toiu :oops:

A jak w dawnych czasach(na oko - ze 4,5 roku temu) zdarzało mi się chodzić na III-ligę na Walkę Zabrze , to zapamiętałem jeszcze mecz z MKS-em Kluczbork, na którym przyjezdni zaprezentowali małą oprawę złożoną z rzuconych serpentyn, które po meczu wykorzystaliśmy z kolegami do rozpalenia "małego" ogniska, a potem spieprzaliśmy, jak w oddali zobaczyliśmy jakichś gości, którzy mogli być potencjalnymi "prezesami" :) Później sobie poprzypominam więcej, na razie wy coś dopiszcie.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-12-2012, 01:24   

Ja mam kilka takich zdarzeń np z wczoraj:
Jadąc do Zielonej Góry ponad 300 km i jak by się zagubić pod koniec poprostu ktoś źle powiedział i o 15 km za daleko sie pojechało i było trzeba cofać.

Ostatnio ktoś zaczął krzyczeć że nic nie widzi przez te nasze flagi no coż...

Wczoraj gniazdowy wyszedł powiedzieć kilka słów do 2 autokaru że nie pijemy w 1-stronę :lol: i odjechaliśmy bez niego oczywiście po 3 km dotarł do nas
 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 18-11-2013, 20:22   

Ostatnio na meczu mojej drużyny udało mi się złapać piłeczke do tenisa rzucane są 3 sztuki w publiczność kto złapie ma okazje rzutu z połowy,udało mi się złapać,a następnie trafić.Nagrodą jest voucher na 2000 zł na wycieczke od Rainbow Tours :)
 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 18-11-2013, 20:26   

No to gratulacje ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: