Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Maciex1995
18-01-2015, 00:05
Szczęsny gold - aukcja CHARYTATYWNA!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-11-2013, 22:35   Szczęsny gold - aukcja CHARYTATYWNA!

Sprawa wygląda tak: niedawno jeden z kolekcjonerów zaproponował, że wyśle paczkę z wieloma figurkami z serii wydanej na Mundial w 1998 roku osobie, które pokryje jedynie koszty wysyłki i wpłaci jakąś kwotę na dowolny cel charytatywny.
Szybka decyzja - biorę, nie zastanawiam się za długo.
Od razu zauważyłem, że nie tylko ja byłem zainteresowany, ale byłem pierwszy. W zestawie jest więcej niż 12 figurek, chyba każda figurka jest w kilku egzemplarzach. Co prawda jestem fanem pokolenia piłkarzy, którzy kończyli kariery wtedy, kiedy ja zaczynałem oglądać mecze, ale nie aż takim, żeby trzymać 5 Seamanów, 8 Maldinich czy 7 Shearerów. Uznałem, że duplikaty sprzedam, żeby uzbierać więcej pieniędzy. Od siebie wpłaciłem dychę na pomoc Filipowi z Katowic, który jest chory na raka i jego rodzice potrzebowali uzbierać w sumie ok. 500,000 zł. To, co uda mi się uzbierać, też pójdzie na tą akcję albo wspomoże organizowaną w Zabrzu zbiórkę "Kibice dzieciom", która zakończy się przed świętami.
Kiedy kolekcjoner, który oferował tę nietypową sprzedaż, dowiedział się o mojej decyzji, zaoferował coś gratis - że dorzuci do paczki kilka innych figurek, których nie potrzebuje, a ich sprzedaż może wspomóc akcję. I tu przechodzimy do sedna. Napisał mi, że w paczce będzie Wojtek Szczęsny. Figurka SoccerStarz na złotej podstawce, jedyny jak na razie Polak spośród kilkuset wydanych figurek.
Ta figurka trafi na aukcję na Allegro. Ceny wywoławczej jeszcze nie ustaliłem, ale zapewne będzie to 20 lub 25 zł. Jeżeli nie znajdzie się chętny, figurka zostanie u mnie i na konto akcji wpłacę coś jeszcze z własnej kieszeni.
Na razie informuję, żeby zebrać większą widownię, a kiedy aukcja pojawi się na Allegro, to podam jej adres w tym temacie.
Dla zwycięzcy dorzucam GRATIS 1 figurkę Corinthian!
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 10-12-2013, 21:07   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-12-2013, 21:07   

Zaczynamy! Aukcja na 10 dni, liczę na was!
http://allegro.pl/show_item.php?item=3789006251

Jeżeli ktoś chce kupić figurkę Szczęsnego, ale cena wydaje mu się za wysoka, to możemy się umówić inaczej. Mam w kolekcji figurkę Szczęsnego na srebrnej podstawce. Mogę go sprzedać za niższą cenę niż cena na aukcji, sobie zostawiając Wojtka na złotej i wtedy sam dopłaciłbym różnicę w cenie. Za srebrnego Szczęsnego chciałbym 12 złotych - jeżeli nie będzie chętnych na droższą, złotą podstawkę, to chętnie dokonałbym takiej bardziej złożonej transakcji.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: