Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Seria 1
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 19-04-2012, 17:49   Seria 1

1 seria trafi do sprzedaży już w czerwcu tego roku, ukażą się w niej 32 figurki. Część z tych modeli już znamy z poprzednich edycji MicroStars , jednak większość to zupełnie nowe modele.
Będzie to druga edycja spod szyldu SoccerStarz, jednak pierwsza wydana w Wielkiej Brytanii, która z pewnością będzie głównym rynkiem dla tych figurek.
Zamierzacie kupić jakąś z tych figurek? Która najbardziej wam się podoba - tak obiektywnie, bez względu na narodowość?




www.soccerstarz.com
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Adrianby

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Wysłany: 25-04-2012, 17:28   

_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-04-2012, 17:28   

Świetny Cech w kasku, dobry De Gea, Gigss i Torres. Ciekawie wygląda też Alex Song. Zresztą wszystkie modele są na prawdę nieźle wykonane. Ewidentnie widać w tych figurkach prace Corinthian, wciąż nie ma loga producentów koszulek, co wprowadza już powoli Giochi Preziosi. Jak zwykle najwięcej figurek z Anglii, no cała 1 seria to Liga Angielska. Figurki nie różnią się zbytnio od MicroStars , a dają nadzieję, że figurkowe hobby nie zaginie. Ja na pewno będę chciał zdobyć całą serię, ale skupie się na początku głównie na figurkach Chelsea i Wojtka szczęsnego, który jest kolejnym polskim akcentem.
Jestem ciekawy tylko, czy będą te różne kolory podstawek i czy będą na nich napisane nazwiska piłkarzy. Fajnie gdyby były jak najbardziej podobne do MicroStars i tworzyły z nimi całość.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-05-2012, 11:44   



Pierwsze Master Model w Soccer Starz. Trochę szkoda, bo Cecha nie mogłem zdobyć w białym stroju w MicroStars i nie będę mógł takiego zdobyć również w Soccer Starz.

A oto figurki już w nowych strojach, które pojawia się w serii 1:



_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-05-2012, 21:58   

Haha, wkleiłeś złego Cecha, ten akurat NIE wyjdzie :)
Firma od samego początku informowała, że figurki będą w strojach na sezon 12/13, dlatego nie powinniśmy być zdziwieni. Boję się, jak będą wyglądać trykoty LFC od Warrior Sports(mnie zabija samo logo firmy i boję się pomyśleć, jakie koszulki nam podadzą...) i jak to wyjdzie na figurkach...

Master Model to nie tylko to, co miało wyjść, ale zostało porzucone... Master Model to po prostu prototyp figurki, do rąk kolekcjonerów trafiły tysiące Master Modeli figurek, które zostały oficjalnie wydane! Więc to nie są "pierwsze Master Modele w SoccerStarz".
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-05-2012, 22:51   

Nie rozumiem, czemu wkleiłem złego Cecha ? Jest w zielonej bluzie, w stroju na nowy sezon.
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 11-05-2012, 16:15   

O, Szczęsny też w zielonym kolorze... Wolałem tamtą granatową bluzę.
Mamy nie sugerować się dotychczasowymi zdjęciami, bo koszulki mogą się jeszcze pozmieniać, czy większość zostanie jak jest?
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 17-05-2012, 20:17   

Ja też wolałem granatowego Szczęsnego, ale Cech bardziej mi się podoba w nowej wersji.

Dobrze, że na nowych koszulkach Liverpoolu nie będzie całego herbu, tylko sam Liverbird - to będzie łatwiejsze do wykonania na figurkach i wreszcie NIE SPIERDOLĄ NAM KOSZULEK PRZEZ DENNE WYKONANIE HERBU! Nawet nie wiecie, jak na to czekałem. Podobnie jak w przypadku większości klubów, dotychczas robiono nam jednokolorowy herb - zazwyczaj biały, ale ta zieleń na zdjęciach mnie przerażała.
Gorsze jest to, że widzimy też, że sposób wykonania herbów nie poprawił się. W ostatnich seriach ProStars to wyglądało bardzo dobrze, MicroStars do samego końca miały z tym problem. SoccerStarz przejęło technikę produkcji od dawnych figurek Corinthian, ale niestety, w tej kwestii przejęli gorszą z technik. Wciąż nie doszli do tego, żeby na mniejszych figurkach wykonać dobrze wyglądający herb.

Czekamy na informację o dacie wydania.
Jak ktoś będzie zainteresowany tymi figurkami, to może już pisać do mnie, żeby wstępnie pogadać o tej sprawie.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-05-2012, 15:40   

Data wydania pierwszej angielskiej serii została ustalona na 1 sierpnia. Od 1 sierpnia dostępne będą figurki pakowane w tzw. Secret Sachets, a tydzień później do sprzedaży trafią blistry.
A Duńczycy znów lekko przesunięci - podano kolejny termin, mają trafić do sprzedaży w dniu rozpoczęcia ME, czyli 8. czerwca.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-01-2013, 22:55   

Kto ma figurki Sturridge'a, Torresa, Songa i Cecha? Jak oceniacie ich wykonanie, patrząc na figurki na żywo, a nie w necie? Warto się zainteresować czy odpuścić, bo słabo zrobieni? I ma ktoś któregokolwiek z nich do wymiany?
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-01-2013, 04:59   

Mam ich wszystkich xD No mi się podobają, nie narzekam ;)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-01-2014, 15:06   

Czy trafił ktoś z was Reinę na złotej albo czarnej podstawce? Szukam go, żeby skompletować kolekcję. Mam 6 figurek Liverpoolu z 1 serii na złotych podstawkach i załatwiłem już sobie 7. Downinga, został tylko Reina. Mam też Sturridge'a z Chelsea na złotej, dobrze u nas się prezentuje więc na nim też mi zależało :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: