Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Gdy wstajesz rano
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 20-07-2009, 16:07   Gdy wstajesz rano

Co robicie jak wstajecie :mrgreen: ? Są wakacje więc wygląda to nieco inaczej niż w roku szkolnym. Ja wstaję tak koło godziny 10, zanim otworzę oczy odpalam komputer i włączam muzykę. Następnie idę do kibla załatwić wiecie jakie sprawy :lol: . Potem schodzę na dół i szykuję sobie jakieś proste nieskomplikowane śniadanko. Od czerwca śniadanie chyba się nie zmieniło, bo praktycznie codziennie jem musli na mleku. Gdy napełnię brzuch wracam na górę i znowu do WC wziąść prysznic itp itd. Gdy czuję się jak nowo narodzony zrzucam piżamy i wybieram jakieś ciuchy z szafy. Gdy wszystko już zrobię zasiadam do komputera i czytam wiadomości :) a jak wy?
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 20-07-2009, 21:15   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-07-2009, 21:15   

Wstaję, jem śniadanie, myję zęby, potem powoli otwieram w końcu oczy. Ubieram się i zaczyna się mój długi i skomplikowany plan dnia, który zaczyna się od krótkiego relaksu, potem prowadzi przez kilkanaście sposobów relaksowania się i kończy się pójściem do łóżka. W roku szkolnym natomiast wstaję, ubieram się, wychodzę do piekarni po bułki, po drodze zahaczam o kiosk, kupuję gazetę i nie mogę się nadziwić, co za głupoty te pismaki potrafią wypisywać. Wracam do domu, jem śniadanie i myję zęby, potem pakuję się, jeżeli nie zrobiłem tego wieczorem(ale często zostawiam to sobie na rano), zabieram plecak i odtwarzacz MP3 i wychodzę na spacer do szkoły i z powrotem, oczywiście na miejscu zaliczając kilkugodzinną przerwę na odpoczynek w spacerze.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 04-08-2009, 19:24   

Wstaję codziennie k.6 ,no w wakacje po 7.Odsłaniam okno,wpuszczam słoneczko do pokoju.Ubieram się ,ścielę łóżko.Dosypuję chomikowi jedzenie,dolewam wodę,raz w tygodniu sprzątam.Biorę plecak i idę do jadalni.Jem,myję zęby,załatwiam jakąś grubszą sprawę ... :S żegnam się z rodzicami i wychodzę do szkoły.Przed lekcjami idę do szkolnej kaplicy i uczestniczę w mszy.Potem lekcje,nauka,przerwy ..no i wf :P W wakacje jest podobnie(nie licząc plecaka) tylko że wstaję później i zamiast do szkoły idę na długie wybieganie.W roku szkolnym biegam po szkole. pozdro

ps. i w moim poście nr.300 opisałem tą fascynującą historię z życia wziętą. :)
_________________

 
 
 
kolekcjoner
Niebieska podstawka

Ulubiona drużyna: gfsgsg
Zbierasz od: 1912
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 82
Skąd: fsdgds
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 04-08-2009, 20:13   

w wakacje wstaje czasami nawet o 11,wlaczam kompa,ide sie ogarnac do lazienki,ogarniam pokoj,ubieram sie,robie cos do jedzenia,siedze na kompie itede
w roku szkolnym ( :lol: ) gdy do szkoly mam na 8,wstaje o 7,50 i wtedy zazwyczaj czeka na mnie moj kumpel,szybko myje zemby i wlosy,ubieram sie,i szybko do szkoly
lozko nie poscielone,ksiazki z szafy powywalane,ciuchy tez po calym pokoju sie walaja bo jakos przeciez trzeba znalezc ciuchy do szkoly.

pozdro.
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-08-2009, 12:05   

Jeżeli chodzi o rok szkolny w moim przypadku to śliska sprawa. Narazie nie wiem kiedy będę zaczynał lekcje więc napiszę jak to było w gim. Szkoła startuje o 8.30 więc trzeba wstać już o 7. Poranna toaleta, potem śniadanie, potem lekkie sprzątanko pokoju i nie wiem w jaki sposób zawsze jest godzina 8. Jeszcze dokończyć odrabianie lekcji i wio.
_________________
 
 
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 10-10-2009, 08:20   

Wstaję o 6.00. Idę do WC, jem śniadanie, oglądam kolekcję, myję zęby i idę do szkoły.
A w wakacje wszystko tak samo oprócz tego że idę do szkoły.xD
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-05-2010, 20:05   

Budzę się jak mi się podoba, właściwie wtedy kiedy rozkaże mi organizm - raz jest to godzina piąta rano, czasem w pół do siódmej. Gdy nadchodzi weekend zwykle kładę się nieco później do łóżka, co niestety nie wpływa na to, że wstaję później. Ze zdziwieniem w sobotę rano spoglądam na zegarek i nie dowierzam - "cholera, znowu wstałem o 6:00 i nie mogę już zasnąć...". Prawdą jest, że nie lubię późno wstawać, ale chyba bardziej nie lubię wstawać za wcześnie. Gdy już dojdzie do mnie, że czas wywlec nogi z łóżka udaje się do łazienki, z której po kilku minutach by ścielić łóżko, wszamać śniadanie i wyszykować do szkoły.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 25-07-2010, 22:07   

Kiedy wiem, że mam wakacje i nie muszę wstawać o 7 rano, wygląda to zdecydowanie inaczej.
Dobę zaczynam jakąś muzyką(nie przeszkadza mi, że zazwyczaj to parę tych samych płyt płyt) i... idę spać. Jest pierwsza albo druga, czasem nieco później, rzadko zdarza się, że jest dużo po drugiej czy trzeciej. A więc idę spać i wstaję dosyć późno(właściwie zawsze po 10, a często dochodzi 11 lub jest już po tej godzinie). Budzi mnie remont u sąsiadów, który trwa już dobre kilka tygodni(niby tylko ogrodzenie i brama, a zaczęli jeszcze kiedy chodziliśmy do szkoły). Wkurza mnie to, ale próbuję spać. Kiedy jest już głośno, a do tego dochodzi upał i mimo braku żadnego wysiłku jestem zupełnie wypocony, wstaję. Jestem niezbyt przytomny, ale nic nie muszę, więc nie przeszkadza mi to. Siadam na chwilę w salonie i zabieram się za jakieś śniadanie. Jem, potem ubieram się i biorę się za coś do roboty, w międzyczasie upycham jeszcze mycie zębów, twarzy i inne tego typu czynności. Czasem tym czymś jest wyjście gdzieś, czasem zasiadam przy kompie, a ostatnio zdarza mi się przygotowywać... derbową oprawę na mecz z Ruchem(a przecież to będzie 28 lub 29 sierpnia!) - kibice Górnika organizują już mobilizację i zbiórkę confetti(częściej jednak wycinam coś po południu lub wieczorem) :D Potem to już jakoś leci do wieczora, a później od nowa dzieje się to, co zacząłem opisywać na początku posta.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 10-08-2010, 00:29   

Ehh te wakacje.

Jeszcze poprzedniego dnia planuję że pójdę spać o 22, wstanę o 8 i będę wypoczęty. Nic z tego.
Kładę się spać tak mniej więcej po 1. Pobudka o godzinie 11. Jeszcze z dobrą godzinę spaceruję po domu w piżamach i pokładam się to na łóżku, to na fotelu to znowu na łóżku. Tak mniej więcej o 12 robię sobie śniadanie. Po śniadanku pod prysznic. Gdy jestem w pełni obudzony o godzinie 13 obiad :Oo:
_________________
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 21-09-2010, 20:51   

No to rok szkolny 2010/2011 na dobre rozpoczęty. Na sam początek powiem, że ostatnimi czasy cierpię na bezsenność. Obojętnie czy kładę się spać o 22 czy np. o 1 i tak zawsze już na nogach o godzinie 4 ;) . Jeżeli komuś się nudzi w tym czasie to możemy pogadać na GG :mrgreen: . Oczywiście nikogo nie namawiam, bo to jest wręcz straszne. Chcesz spać a nie możesz :S . Niepotrzebnie nastawiam sobie budzik na 6.00. Tak gdzieś koło 4.30 idę robić sobie śniadanko, później poranna toaleta i przeszło 2h mam wolne. Rodzice śpią, kot też, programy w TV pokończone (no prawie wszystkie :mrgreen: ) - krótko mówiąc do bani :chlip: . I niech mi się pokaże osoba która narzekała na pogodę w wakacje. Wolałbym już cały dzień przesiedzieć w domu niżeli wstawać o 4 i chodzić jak pół-człowieka. Ehh sen do 11-12 - marzenia!
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 21-09-2010, 20:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-08-2011, 21:41   

Od paru dni mam to samo. Budzę się i postanawiam, że pora wstać. Która godzina? Byłoby łatwiej, gdyby na ścianie pokoju wisiał zegarek, a od jakiegoś czasu nie wisi... Włącze telefon albo pójdę do innego pokoju. O kurwa! Wpół do drugiej! Jaaaa.... Dylemat - jeść śniadanie czy dać sobie spokój i za chwilę zjeść obiad? Na szybko się ogarnąć czy najpierw obejrzeć coś w telewizji albo zająć się czymś innym i normalnie ubrać się później?

Pół życia mnie ostatnio tak omija.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 11-08-2011, 21:46   

Ja podobnie wstaje około 10.Patrze na zegarek poleże w łóżku i włacze telewizor jak dany program się zakończy wstaje ubieram się.Jem śniadanie,potem kilkanaście różnych sposobów relaksowania się
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2011, 21:58   

U mnie marnuje sobie wakacje, każdego dnia. Wstaje: 11:30, leżę dalej ;) Potem jakieś śniadanie, komputer, obiad, komputer, przełączę się na xboxa, lub telewizor kolacje i idę spać.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 07-08-2012, 11:35   

O rany już 7 sierpień :O
Wstaje o 10 komputer,śniadanie,kilka innych sposóbów relaksowania sie i spać około 1-4 w nocy.
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 09-08-2012, 11:23   

Ja wstaję róznie,przeważnie około 9,jem śniadanie i idę na kompa.Gram do ok.14,jem obiad i idę pojeździć lub pograć w piłkę z kolegami.Przychodzę do domu ok 19,kolacja,znów jestem na kompie i ok północy idę spać.Niedawno wróciłem z dwutygodniowego wyjazdu do babci,a pojutrze znowu tam jadę,tym razem na tydzień.Ogólnie to jestem zadowolony.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-08-2012, 12:06   

Ja wstaję bardzo różnie, od 10 do 13 :D Spędzam czas głównie na dworze, dużo siedze przed kompem i tak mi mija cały dzień. Kłade się spać koło 24:00- 1:00
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 31-01-2015, 13:04   



Żaden sprzęt tak nie pomaga nad ranem! W zamyśle to stolik pod laptopa(stąd te dziurki na środku, bo nie może się przegrzewać), ale o 6.30 rano to idealny sposób na śniadanie. Wstajesz, zrobisz sobie kawę i kanapki albo tosty, wracasz do łóżka, znowu przykrywasz się kołdrą, a nad nią masz stolik ze swoim śniadaniem. Jesz na leżąco, siedząco lub półsiedząco, jak komu wygodnie, ale przede wszystkim dalej jesteś w łóżku, a kołdra o tej porze jest najlepszym przyjacielem człowieka :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: