Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
25-01-2009, 17:14
Jaki sport uprawiacie?
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 22-07-2010, 16:26   

Ja czensto gram w domu. Mam dwje bramki w swojim pokoiu zrobione z aluminium. musze tylko często kosić trawe bo szybko odrasta. Z linjami też mam kłopot. Musze sam malować linie taką pokruszoną kredą. Gdy przychodzi lato to bramki wynosze na dwór bo jak jest cieplo w mieszkaniu to sie nagrzewają i można sie poparzyć. Czasami przychodza do mnie kolegi i użądzamy sobie turniej coś tak jak Liga Mistrzów. Nawet dwa razy uderzyłem z przewrotki.

A teraz na poważnie - Tomku to temat o sportach jakie uprawiamy z zapałem. Wiadomo, że każdy z nas czasami lubi kopnąć piłkę, ponieważ faceci są do tego stworzeni, ale nikt tutaj nie wypowiada się o ligach podwórkowych. Możemy dyskutować o np. koszykówce, siatkówce, piłce nożnej ale to musi być napisane w jakiś normalny sposób. Wyobraź sobie, że ja nagle będę tutaj pisał o każdym tzw. spotkaniu koleżeńskim z udziałem piłki. Ani Ty ani nikt inny nie zna na tym forum moich kolegów (no poza KubaKiem). Napisz może jaki sport uprawiasz tak wiesz - z zaangażowaniem, bo piłkę kopaną na tym forum lubi chyba każdy ;)
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 22-07-2010, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 22-07-2010, 17:47   

Ostatnio zmieniony przez 19tomek98 22-07-2010, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 22-07-2010, 17:47   

Kiedyś ping pong
Ostatnio zmieniony przez 19tomek98 20-12-2010, 14:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-08-2010, 17:59   

Poruszając temat amatorskiego uprawiania popularnych sportów:
Większość z nas nie unika grania w piłkę, więc pytanie nie jest takie trudne - na jakiej pozycji najbardziej lubicie grać albo na jakiej najlepiej sobie radzicie?
Żeby nie rozdupiać tematu, sam napiszę od razu, a nie odpiszę sam sobie w jakimś innym terminie :D Mi najbardziej odpowiada bramka albo środek pomocy - na bramce sobie radzę całkiem dobrze, chociaż nawet w porównaniu z rówieśnikami jestem trochę niski. Z kolei środek pomocy to pozycja, w której mogę wykorzystać swoje walory wynikające z samego charakteru - nie mam mega precyzyjnego strzału ani oszałamiającej techniki, ale nie zdarza mi się przechodzić obok meczu. O ile brak walki u skrzydłowego to znaczna wada dla drużyny jedynie w akcjach ofensywnych, to środkowy pomocnik musi dawać z siebie wszystko zarówno w ataku, jak i w obronie, dlatego mogę tam wykorzystać nieustępliwość i niezłą kondycję. Poza tym wiem, kiedy nie kiwać(strata w środku boiska to wielka nieodpowiedzialność), w wielu sytuacjach wolę szukać dobrego podania, ale w kontrataku oczywiście czasem trzeba kogoś obiec i utrzymać się przy piłce.
No to kolej na innych użytkowników. Wypowiedzcie się.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 01-08-2010, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 05-08-2010, 09:16   

U mnie jest mniej więcej tak samo.Dobrze mi idzie na bramce i na lewej pomocy(dlatago że jako jedyny z klasy jestem lewonożny).Gdy gramy jakieś turnieje typu klasa z klasą koledzy dają mnie na prawą obronę.Nie jestem zbyt szybki(przez to że mam astmę) ale z techniką i ze strzałami jest już lepiej.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 05-08-2010, 09:35   

A ja wam powiem, że najlepiej się czuję w ataku oraz na - bramce ;) . Takie ciekawe połączenie.
_________________
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 09-08-2010, 17:45   

Mazi napisał/a:
A ja wam powiem, że najlepiej się czuję w ataku oraz na - bramce . Takie ciekawe połączenie.
Ja też. Właśnie nie wiem czemu dużo ludzi tak ma.
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 09-08-2010, 18:18   

Dla mnie to oczywiste, dlaczego.
Gracze występujący w bramce i na pozycjach, na których głównym(lub jedynym) zadaniem jest atakowanie bramki rywala, są najbardziej podziwiani i są uważani za największe gwiazdy. Gra na tych pozycjach jest najbardziej spektakularna, a robota defensywnego pomocnika to ciągłe zapierdalanie i mało atrakcyjnych akcji typu piękne gole czy doskonałe asysty. Prawie nikt nie garnie się do takiej gry, że ciągle trzeba robić, a nie ma wyraźnych efektów, za to w ataku wystarczy dostać podanie pod bramką i raz celnie kopnąć.
_________________

 
 
 
kubaBogatynia12 
Czerwona Podstawka
Kuba12

Ulubiona drużyna: fc barcelona
Zbierasz od: 2012
Wiek: 24
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 58
Skąd: Bogatynia
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 20-02-2013, 18:36   

Lewy napastnik lub rozgrywający w moim niemieckim klubie tak gram 8)
_________________
http://t1.gstatic.com/ima...E9fNc0YNkLz0pgw
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 21-02-2013, 10:12   

jak tylko mam czas i możłiwości to chodzę pograć w piłkę ręczną. Jestem leworęczny, więc prawe rozgrywanie, od czasu do czasu na skrzydełku
_________________

 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-02-2013, 15:05   

KubaBogatynia:

Ja nie bardzo zrozumiałem, o co chodzi. Grasz w jakimś niemieckim klubie ? To nie mieszkasz w Polsce ?
_________________

 
 
 
nicolaus99
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: dawna
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: 21-02-2013, 15:38   

Bubul napisał/a:
KubaBogatynia:

Ja nie bardzo zrozumiałem, o co chodzi. Grasz w jakimś niemieckim klubie ? To nie mieszkasz w Polsce ?


sprawdź Bubul gdzie leży Bogatynia. tam bliżej do niemiec niz do większego polskiego miasta
_________________
..........

:P
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-03-2014, 19:06   

Ja wczoraj zaliczyłem swój debiut w piłce ręcznej, bo dzień wcześniej wuefista poinformował mnie, że mają wakat na bramce :Oo: Zajęliśmy 3 miejsce w międzyszkolnych mistrzostwach Zabrza (na 5 szkół). Z takiej zbieraniny - ja grałem pierwszy raz w życiu, niektórzy ostatni raz grali na podobnym turnieju rok temu, mało kto miał większą styczność z tym sportem - wyszedł dziwny efekt, bo pokonaliśmy późniejszych mistrzów, ale w pierwszym meczu tylko zremisowaliśmy z drużyną, która ostatecznie zajęła chyba 4. albo 5. miejsce i zabrakło nam tego punktu do walki o złote medale...
Albo mamy w szkole jakieś złote pokolenie geniuszy "szczypiorniaka"(raczej nie), albo u nas olewa się wychowywanie nowych zawodników w sporcie, w którym dopiero co zdobyliśmy kilka medali na światowych imprezach. Obawiam się, że ta druga opcja jest bliższa prawdy.
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 08-03-2014, 20:50   

ja ręczną trenowałem od podstawówki i polecam każdemu. Też nie mieliśmy zawodnika, który miał szanse na większe wybicie się, ale jako całość nienajgorzej nam szło. Drużynę mieliśmy do zakończenia liceum i skład praktycznie się nie zmieniał, potem przez bra kasy wszysktko się rozpadło,teraz staramy się to odnowić jako oldboye, ale cięzko.

W każdym razie całe życie fascynuję się piłkną nożną, ale zdecydowanie wolałem grać w ręczną... dlaczego? Może bardziej kontaktowy i mniej symulanótw. Nawet jak ktoś zdecydowanie większy wchodził we mnie, to grałem twardziela, że nic mi nie jest, niż przewracano, 15 fikołkóq i łapanie się za ryj...
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-03-2014, 22:24   

Do mojego liceum chodził kiedyś Tomasz Rosiński, obecny reprezentant Polski, kilka razy wygrywał mistrzostwo kraju. Wuefista wspomina ówczesne turnieje z łezką w oku :mrgreen:
_________________

 
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 31-01-2015, 16:17   

Ja zacząłem ostatnio znowu zacząć grać amatorsko w piłkę. Prędzej przez około 10 lat grałem w TKP ELENA TORUŃ :lol: :D , a teraz gram w zespole który utworzyłem wraz z znajomymi Niedźwiedzie Toruń. Jesteśmy obecnie w trakcie pierwszego sezonu w B klasie i już spełniliśmy nasze założenie przed sezonem że nie spadniemy niżej ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: