Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Oryginalne
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 30-01-2012, 20:57   

Chyba nie wspominałem - na swoje 18 urodziny (16 lip zeszłego) dostałem dwie koszulki, które cenię nade wszystkie inne. Po ich otrzymaniu stwierdziłem, że reszta nadaje się na noszenie do szkoły na lekcję wychowania fizycznego. Tymi koszulkami są mianowicie: koszulka Wisły Kraków z poprzedniego sezonu z nazwiskiem (gdy ją dostałem warta ponad 250 zł bez wliczonych kosztów numeru i nazwiska na plecach) oraz meczówka Lechii również z poprzedniego sezonu.
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 30-01-2012, 21:45   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-01-2012, 21:45   

No to szacun :)
Mnie obecne trykoty LFC tak obrzydzają, że nie mam zamiaru ich na razie kupować. Czekam na coś ciekawego na nowy sezon i można się nad nimi zastanowić...
Jedynie ta czarna ze złotymi elementami daje radę. Zobaczymy, jak Warrior Sports poradzi sobie z produkcją piłkarskich koszulek na sezon 12/13.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-07-2012, 23:48   

Warrior - poza słabym 3. kompletem - zaproponował dobre stroje na nowy sezon, ale ja ostatnio skupiłem się na innej koszulce:

Szybko okazało się, że wziąłem za mały rozmiar :/ Szczęście, że nie kupowałem za starą oficjalną cenę ok. 250 zł, tylko w okazyjnej cenie...
Ciekawostka, o której dotąd sam nie wiedziałem: te cienkie paski nie są czerwone... to są 3 jeszcze cieńsze paski bardzo blisko siebie, są czarne, złote i czerwone, z daleka zlewa się w taki ciemnoczerwony kolor.
_________________

 
 
 
tomektomek 
Zielona podstawka

Ulubiona drużyna: Dream team
Zbierasz od: dawna
Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-07-2012, 19:43   

Posiadam 3 orygialne koszulki meczowe z Euro 2012 , włochy, chorwacja, irlandia. Zainteresowanych kupnem prosze o wiadomość. To nie są repliki... koszulki prosto od zawodników... mogę przesłać zdjęcia wszystkich emblematów itd.
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-02-2013, 17:17   

Jakość zdjęcia - delikatnie mówiąc - nie powala. Ręka mi się trzęsie, nie potrafię zrobić wyraźnej fotki :P


Mam trochę wątpliwości, czy niektóre z nich to nie podróbki, co nie przeszkodziło mi w czerpaniu satysfakcji z dołączenia ich do skromnej kolekcji koszulek swojego klubu.
Jak trochę zarobię, to kupię najnowszą "meczówkę" Górnika, bo zarówno domowe, jak i wyjazdowe bardzo mi się podobają.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-07-2013, 10:49   



Niestety, tegoroczne koszulki wyglądają tak, że nie rwę się do kupowania ich, może poza domowym trykotem...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-04-2015, 20:33   

Czy są tu jacyś miłośnicy piłkarskich koszulek :) ? Ja od czasu do czasu dokopuję coś nowego, oto co dzisiaj trafiło w moje ręce:
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: