Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:44
Wywiad z Mazim
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-08-2009, 16:46   Wywiad z Mazim

Jak to się stało, że zacząłeś zbierać figurki?
Już nie pamiętam dokładnie. W 2006r. zobaczyłem reklamę na Polsacie. Następnego dnia będąc w Olsztynie w Realu kupiłem swoją pierwszą figurkę.

Ulubiona figurka to ... ?
Roberto Baggio oraz Ruud Gullit z serii Legends of the 70s and 80s

Wiemy, że brałeś się od czasu do czasu za Repaint. Z jakiej przemalowanej figurki jesteś najbardziej zadowolony? Jest jakaś, którą uważasz za na tyle dobrą, że nie chciałbyś nic w niej zmienić?
Hmm. Chyba jest nią figurka Davida Beckhama przemalowana na AC Milan. Długo nad nią pracowałem. Posiada po bokach paski symbolizujące firmę Adidas. Naprawdę szkoda że nie wypuszczono takiego modelu na rynek.

Za jaką figurkę zapłaciłeś najwięcej i jaka to była figurka?
Szczerze to pojęcia nie mam. Z ostatnich zakupów najwięcej zapłaciłem za Jurgena Klinsmanna z Select 500. Figurka nie tyle droga co interesująca. Kosztowała mnie zaledwie 25zł, ale widziałem ją ostatnio na sprzedaż za 110zł. Tyle samo zapłaciłem za Ruuda Gullita z serii Legends of the 70s and 80s

Dlaczego właśnie AC Milan?
Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie. Taki ogromny impuls dał mi finał LM w 2005 roku, kiedy to swoje 5 minut miał Jerzy Dudek. Sentymentem darzyłem ten klub od dziecka i nie mogłem wytrzymać patrząc jak faworyzowana przeze mnie drużyna schodzi smutna z teatru zwanego boiskiem.

Skoro grasz w siatkówkę, to możesz pochwalić się, na jakiej pozycji występujesz?
Siatkówka to gra taktyczna. Najlepiej czuję się w ataku chodź na odbiorze też sobie jako tako radzę.

Jaki jest twój ulubiony film?
Mam kilka ulubionych filmów między innymi „Pluton”, „Wróg u bram” i „Cienka czerwona linia”. Jak widać preferuję filmy wojenne.


Kolekcja którego użytkownika forum MyCorinthian najbardziej ci imponuje?

Podobają mi się poszczególne figurki Maćka i Wojtka. Mówię poszczególne bo każdy z nich kibicuje innym drużynom. Kejtow10 – Chelesa Londyn , a Maciex - LFC


Dlaczego, skoro mieszkasz w okolicach Olsztyna, twoimi ulubionymi polskimi klubami są Wisła z Krakowa i Widzew z Łodzi?

Kluby te kocham za trzy rzeczy – herb, kibice, zawodnicy.

Twoje plany odnośnie tego forum...?
Pomagam Maciexowi w rozreklamowaniu forum. Chyba nic więcej nie da się zrobić


W jaki sposób zamierzasz rozreklamować forum i całą firmę wraz z ideą kolekcjonowania Corinthian w Polsce?

Jedynym rozwiązaniem byłyby rozreklamowanie w TV nowych serii Polskich.

Jaka była twoja pierwsza figurka w kolekcji?
Z MicroStars była nią figurka J.S. Verona z serii POL/CZ wydana w 2006r. Z ProStars był to zestaw 6 figurek – Davids, VN, Rebrov, Iversen, Campbell, Graham. Wszystkie figurki na dzień dzisiejszy mam w swojej kolekcji.

Czy uważasz, że Leo Beenhakker to aktualnie właściwy człowiek na właściwym miejscu?
Leo Beenhakker to bardzo dobry trener. Dobrze ustawia taktykę, sposób gry itp. Awansował do Euro 2008 z reprezentacją Polski , awansował do Mundialu 2006 z reprezentacją Trynidadu i Tobago. Niestety ostatnimi czasy reprezentacja prowadzona przez Holendra zawodzi. Przegrana z RPA, Irlandią Północną, wymęczony remis z Litwą i Irakiem skromna wygrana Walią no i rekord Polski w liczbie strzelonych bramek z drużyną San Marino. Oto bilans naszej reprezentacji w 2009 roku. Uważam, że gdyby Leo pomyślał nad odmłodzeniem naszej reprezentacji mogłoby przynieść to upragnione zwycięstwa. Ludovic Obraniak został powołany przez Leo Beenhakkera do polskiej kadry na mecz 12 sierpnia 2009 z Grecją. Mam nadzieję że to zmotywuje naszego selekcjonera do stawiania coraz to pewniejszych kroków odnośnie młodszych piłkarzy.
_________________

Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 30-05-2012, 18:51, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: