Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 17:45
Archiwum: wywiad z HugoL3
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-09-2009, 14:08   Archiwum: wywiad z HugoL3

Którą figurkę uważasz za najcenniejszą w kolekcji?

Micro:Buffon z polskiej serii na czarnej podstawce
Pro:Boniek Juventus home

Od kiedy zbierasz figurki i jak do tego doszło ?


Rok temu, zobaczyłem w TV reklame figurek MicroStars . Spodobały mi się i stwierdziłem, że to fajna rzecz, dla kogoś kto pasjonuje się/interesuje piłką nożną. Kupiłem, i tak znowu, i znowu i w końcu zacząłem to zbierać

Jaka była(jest?) twoja najdroższa(możesz podać też najtańszą, ale to dodatkowo już) figurka?


Maradona z MicroStars (30 PLN)

Wolisz Prostars czy MicroStars ?

Wole MicroStars . Nie potrafie uzasadnić :(

Od kiedy kibicujesz Legii i czy masz jeszcze inne ulubione kluby ?

Kibicuje Legii od 8 lat, bo od małego oglądałem mecze. Szczerze, nie kręci mnie ten klub tak jak kiedyś. Roszady trenerow, kasa i import z Brazylii...Lubie Ajax, Bayern i Arsenal (staram się oglądać wszystkie mecze ligowe tych drużyn)

Co robisz w wolnym czasie(poza zajmowaniem się figurkami i kompem)?

Gram w piłke nożną, (nie myślcie sobie że jestem w tym dobry:) ).Lubie też posłuchać muzyki, pograć w karty czy na PS2

Czy oglądałeś finał Ligi Mistrzów w 2003 r. który Juventus przegrał w rzutach karnych, jeśli tak to jakie było twoje zachowanie i uczucie, po tym finale ??


Oglądałem ten mecz. Uważam, że byłby on zupełnie inny gdyby grał Nedved(dostał zółć w półfinale).Zawsze po porażce jestem dalej wierny klubowi. Jedyne co to gratulować Milanowi :P .Lepiej wspominam półfinał z 2003 z Realem 3:1 dla Juve czy finał z 96(oglądałem retransmisje).

Czemu kibicujesz Juve??


Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, od najmłodzysch lat oglądełem mecze tej drużyny i spodobała mi sie, szczególnie te barwy:)

Masz dziewczyne ?

:)

Jak to jest mieszkać w stolicy ?


Cóż, podoba mi sie miasto, co jakis czas wyjdzie się z kumplami do kina, czy na piłke. Dużo kanarów w autobusach, jakoś się nie zachwycam, ale polecam.

Kto jest dla Ciebie wzorcem do naśladowania ?

Chyba Pavel Nedved, człowiek jest tak zmotywowany, pracowity...Najbardziej cenie w nim to ze nie urodził się z talentem, pracował, pracował i wspiął na szczyt

Czy był taki moment w twoim życiu, po którym zupełnie się zmieniłeś ?

Wydaje mi się że tak, kiedy zdałem do gimnazjum.Zupełnie inne otoczenie, jakoś dziwnie się w nim czułem.

Czy jest to twój pierwszy wywiad, jeśli nie to opowiedz o poprzednich ?

To jest mój pierwszy wywiad

Jakiej muzyki słuchasz i dlaczego ?

Słucham rocka, troche metalu, czasami rap. Moje ulub ione zespoły to: Nirvana, Green Day, Led Zeppelin(troche), Good Charlote, F.O.B. i baardzo rzadko Beastie Boys. Lubie taką muzyke ponieważ można dać się ponieść emocjom.
________________________________________________________________

Wywiad z sierpnia 2007, więc od tego czasu mogło się u niego nieco pozmieniać :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: