Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:47
Archiwum:Wywiad z don Scovrone.
Autor Wiadomość
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 25-10-2009, 07:44   Archiwum:Wywiad z don Scovrone.

Od kiedy zbierasz figurki?
Odp: Figurki zbieram od przełomu grudnia 2006 i stycznia 2007.

Jaka jest twoja ulubiona figurka (poza Marvelami)?

Odp: Z micro to Kolo Toure w stroju Wybrzeża a z pro Wenger na złotej, Bergkamp w koszulce wyjazdowej z sezonu 2004/2005 i Toure w kosuzlce domowej z 2004/2005.

Jaką figurkę Marvel lubisz najbardziej?
Odp: Jeżeli chodzi o postać to Spider-Man'a, ale najlepiej wykonany jest Carnage.

Za jaką figurkę zapłaciłeś najwięcej?
Odp: Za Wengera prostars club edition - ponad 30 złotych bez przesyłki :P

Od kiedy kibicujesz Arsenalowi i jak do tego doszło? & Od kiedy zacząłeś się interesować piłką nożną?
Odp: Moja miłość do football'u zaczęła się w styczniu roku pańskiego 1997. To wtedy zacząłem interesować się piłką nożną i sportem (oglądałem mecze, programy sportowe, kupowałem odpowiednie czasopisma). Od początku spodobały mi się trzy drużyny a mianowicie:
- Juventus Turyn ,
- Real Madryt ,
- i oczywiście Arsenal LONDYN.
Od razu znalazłem w tych zespołach piłkarzy których gra mi się spodobała i których podziwiałem i podziwiam do dziś:
- Alex Del Piero,
- Roberto Carlos (według mnie najlepszy obrońca w historii footbolu, jeżeli nie piłkarz :!: ),
- no i wiadomo DENNIS BERGKAMP (nawet kupiłem sobie taką szajską koszulkę z poliestru :hihi: )
Po jakimś czasie Juventus zaczął się rozpadać z tego składu który wielbiłem (Del, Piero, Ferrara, Davids, Conte, Montero, Pessoto, Peruzzi, Zidane, Inzaghi) i już mnie tak nie kręcił. Real zaczął mnie denerwować bo kupował kogo chciał i za ile chciał (po kupnie owena moja frustracja osiągnęła apogeum). I tak oto zdałem sobie sprawę że kocham tylko i wyłącznie Arsenal . W dzisiejszych czasach Juve jest mi obojętne, ale Real nadal darzę dużą sympatią. Pierwszego meczu z udziałem Arsenal 'U nie pamiętam ale na pewno było to w Champion's League. I tak oto zacząłem kibicować piłce nożnej i najlepszemu klubowi piłkarskiemu świata :mrgreen:

Jaki jest twój ulubiony piłkarz i dlaczego to właśnie on?
Odp: ROBERTO CARLOS :!: Kocham gościa (co nie znaczy że kocham inaczej :P ) :!: Gdy zacząłem interesować się piłką nożną to było trzech idoli dla mnie: Bergkamp, Del Piero i właśnie Carlos. A gdy oglądałem jego rajdy po lewej flance albo atomowe wolne to aż mnie ciary przechodziły. Do dzisiaj tak mam :P

Jaka była twoja pierwsza figurka?

Odp: Alex Del Piero na czerwonej z pierwszej polskiej.

Jakich dyscyplin sportowych nie lubisz?
Odp: Z tych znanych szczerze nienawidzę siatkówki... Nie wiem co ludzie w niej widzą. 12 mutantów skacze i przebija sobie piłkę przez siatkę... Beznadzieja...

Jaki jest twój ulubiony film/serial ?

Odp: Uwielbiam filmy o włoskiej mafii i dlatego to "Ojciec Chrzestny jest dla mnie wyznacznikiem tego co dobre ;) Z seriali "Rodzina Soprano" ;) Ogólnie kocham amerykańskie seriale i pochłaniam np. "Heroes", "Lost", "Prison Break", "4400", "Jericho", "Desperate Houswives", itp., itd.

Masz jakieś inne hobby niż AFC i figurki ?

Odp: Oprócz kina i seriali to oczywiście muza :P Rap, Reggae, R&B, głownie to czarne rytmy, ale nie pogardzę, np. Linkin Park albo Michaelem Jacksonem ;) Ostatnio sam nawet nagrywam :mrgreen:

Jakie jest twoje największe marzenie nie związane z piłką nożną ?

Odp: Wygrać sporo na giełdzie, bo inwestuje i zdać maturę. Reszta marzeń jest związana z tym że wygram na giełdzie (Jamajka, Emirates Stadium i takie tam :P )
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: