Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
"Łańcuszki"
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-06-2009, 22:50   "Łańcuszki"

Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy, że wysłałeś mi na GG "łańcuszek".
A to oznacza, że jesteś spamerską kurwą i naprawdę mało interesuje mnie, czy się znamy, czy rozmawialiśmy kiedyś ze sobą, czy po prostu masz Macieja na swojej liście, bo go lubisz.
Tym samym daję ci minutę na napisanie "przepraszam", albo raz na zawsze wylądujesz w moim ignorze.

I naprawdę gówno mnie obchodzi, że chciałeś/aś dobrze. Że wysłałeś ten łancuszek, aby ostrzec mnie przed groźnym wirusem, wygaszaczem, może pragnęłaś bym złożył hołd papieżowi, albo połączył się z innymi w żalu wynikłym z jakiejś tragedii. Gówno mnie obchodzi, że gasło jakieś dziecko, komuś potrzeba było danej grupy krwi, ktoś poprosił cię o modlitwę i kazał ci rozesłać wiadomość do 10 osób, bo w przeciwnym razie stałoby ci się coś złego.

Jesteś bardzo, bardzo naiwnym idiotą jeśli uwierzyłeś, że wysłanie jakiejkolwiek wiadomości ileś tam razy przyniesie jakikolwiek skutek. Łańcuszki zawsze były, są i będą spamerskim gównem, na które nabierają się tylko i wyłącznie największe intelektualne muły. Ty również zaliczasz się do tych mułów. Na napisane "przepraszam" zostało ci już tylko 20 sekund...
________________________________________________________________

Od naprawdę długiego czasu wkurwiają mnie przeróżne łańcuszki na GG. Niezależnie, czy dotyczą one tego, że ktoś jest ciężko chory i przesyłając tę wiadomość 1948 osobom pomogę uratować mu życie i znaleźć dodatkowe fundusze, czy tego, że jak nie prześlę tego 10 najlepszym kolegom w ciągu 3 dni, to spotka mnie 1920 różnych nieszczęść, ktoś rzuci na mnie 3 chińskie klątwy albo po prostu umrę. Już niejednokrotnie z takiego powodu spadało na mnie wielkie nieszczęście, już gorzej mnie los potraktować nie może i nie zmieni tego żaden łańcuszek na GG ani innym komunikatorze. To, co mam już w zupełności wystarczy i los chyba nie będzie mnie karał za to, że nie skopiowałem jakiejś wiadomości.
Jeżeli zsumuję wszystkie nieszczęścia, jakie na mnie przez to spadły, to powinienem mieć ze 30 lat pecha w zawiasach na 40 lat, powinienem mieć już 4 trumny, a moi rodzice mieli już poumierać. W tego pecha mogę jeszcze uwierzyć, bo nie jestem wybitnym szczęściarzem i skoro zostałem ukarany takim wyglądem czy taką inteligencją, to pewnie były jakieś powody tego, co się stało, ale skoro jeszcze piszę tego pos... oż, w mordę, coraz gorzej ze mną, serce mi wysiada i nie mogę oddychać, łańcuszki chyba zaczynają działać... a, już dobrze. Jednak wciąż nie działają te cygańskie klątwy, a więc mogę kontynuować. Skoro jeszcze piszę tego posta, to te klątwy nie są skuteczne i moi wrogowie muszą wymyślić coś innego.
Tą wiadomość, którą przeczytaliście na początku mojego posta postanowiłem wysyłać wszystkim osobom, które będą zakłócać mój spokój wysyłaniem coraz to nowszych i głupszych łańcuszków.
Co sądzicie o tej formie spamowania? Nie wkurza to was? Bawicie się w posyłanie tego dalej?
_________________

 
 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Wysłany: 06-12-2009, 18:59   

_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-12-2009, 18:59   

i tu się muszę z tobą zgodzić :)

mie też wkur..... takie łańcuszki albo coś w stylu "jeśli przeczyałeś to słowo to bedziesz miał kurwa duchy pod łóżkiem naprawdę żal mi ludzi którzy się w coś takiego bawią
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: