Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: PrzemkoXVI
30-05-2012, 18:45
Wywiad z Tomek94 - part2
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-02-2010, 21:35   Wywiad z Tomek94 - part2

Prezentuję drugą część najdłuższego wywiadu w historii naszego forum. Naszym rozmówcą był tym razem Tomek94.

Mateusz200: Kibicujesz jeszcze komuś innemu oprócz Arsenalu?
tomek94: Nie
HugoL3: Co sądzisz o Arsene Wengerze? Czy twoim zdaniem on się wypalił? Czy jednak jest w stanie dać coś jeszcze Kanonierom?
tomek94: Oczywiście, że może coś dać, jest to geniusz piłkarski.
Mateusz200: Którego piłkarza z młodzieżówki lubisz najbardziej?
tomek94: Z młodzieżówki lubię: Baratize, Eastmonda, Lansburego, Sunu i Nordtveita.
Maciex1995: Od tej decyzji PZPN minęło już trochę czasu, więc można ocenić na spokojnie:
Czy Smuda to twoim zdaniem dobry wybór na selekcjonera?

tomek94: Nie mam zdania na ten temat, według mnie już nic nie da się zrobić z tymi kalekami, może za parę lat będą lepsi zawodnicy, którzy będą bardziej kreatywni.
Maciex1995: Który transfer do lub z Arsenalu rozwścieczył cię najbardziej? Dlaczego?
tomek94: Ashleya Cola do Chelsea , ponieważ poszedł za kasą. Był legendą klubu, jednym z najlepszych zawodników a poszedł za funtami Pana Romka, nie było to przyjemne uczucie.
HugoL3: Odbiegnę od tematu piłki nożnej. John Terry osatatnio na cenzurowanym za romans z byłą kobietą Bridge'a. Nic w tym dziwnego, gdyby nie to, że Wayne ma z tą kobietą dzieci. Bridge już zdecydował się na zakończenie kariery w reprezentacji, z kolei Terry stracił opaskę kapitana. Co sądzisz o podobnego typu ekscesach? Czy powinny mieć wplyw na to, co dzieje się z pilką nożną?
tomek94: Oczywiście, że będą miały na to wpływ. Jak mają czuć się inni koledzy z szatni ? Może sądzą, żę Terry wyprawia coś na boku z ich kobietami. Kto wie...
Maciex1995: Ostatnio słyszałem plotki o zwolnieniu Beniteza z LFC. Nie przejąłem się nimi, ale...
Media znowu szukają następców dla Fergusona, wielu widzi już zwolnienie Beniteza, brukowce po paroletnim braku sukcesów "zwalniają" Wengera, na stanowisku może też nie wytrwać Ancelotti z Chelsea . Który z trenerów z Wielkiej Czwórki wg ciebie "poleci" pierwszy?

tomek94: Jak dla mnie Ancelotti bo tam nigdy im cos nie pasuje, co to za klub to masakra.
Maciex1995: Jak myślisz, jak długo jeszcze potrwa tak świetna postawa jednego z największych wrogów Arsenalu - Manchesteru United ? Od paru lat to drużyna nie do zatrzymania i wygrywają niemal wszystko, co się da.
tomek94: Nie, po 1. długi, dlugi, długi, jeżeli będą chcieli się utrzymać muszą wyprzedać połowę składu, a i tak to nie da ¼ tego co maja spłacić, po 2. ile jeszcze będzie im dopisywać szczęście, a po 3. SAF skończy niedługo z piłką bo ma juz swoje lata, te 3 czynniki są najważniejsze i myślę, że MU spadnie na dno, środek tabeli, moze liga europejska...
Maciex1995: A więc ile byś im dał? 2 sezony? 3? Mniej, więcej?
tomek94: Coś w tych granicach 2-3 sezony.
Maciex1995: ManUtd może podzielić losy Leeds United , ale przecież żeby tak się stało, musi przyjść jakaś wielka porażka... Dla Leeds to był brak kwalifikacji do LM, a co może tak zagrozić United ? Przecież mają niemal najlepszą drużynę świata.
tomek94: Te 3 czynniki które wypisałem wyżej, odejście kluczowych zawodników przez długi i odejście SAF'a. I już nie będą taką "najlepszą ekipą".
Maciex1995: Chyba mnie nie zrozumiałeś. Mam na myśli to, że do póki będą sukcesy, United nie utonie. Dopiero gdy coś się nie uda, nie będą w stanie spłacić długów - teraz grają wyśmienicie, więc udaje im się to odwlec, jeszcze nie spadają.
HugoL3: Tomku, który z Polskich zawodników, robi na Tobie największe wrażenie?

tomek94: Wojciech Szczęsny i tylko on. Jest świetnie zbudowany i gra pod najlepszym okiem futbolu, Wengera ;) Będą z niego ludzie.
Maciex1995: Ostatnio aktywność na forum spada, a kolekcjonerzy coraz chętniej rezygnują z tego hobby. Jak myślisz, jak sytuacja kolekcjonerów Corinthian w Polsce będzie się rysować za kilka miesięcy?
tomek94: Nie mam pojęcia, jak by dalej były ProStars to wyglądało by to zapewne inaczej.
Maciex1995: Kiedyś kibice Arsenalu byli największą siłą wśród pasjonatów figurek w Polsce. Teraz ten klub staje się coraz mniej popularny w naszej grupie. Już mam wrażenie, że zostałeś właściwie sam(poza mało aktywnym Nicolausem). Ale to może się okazać czymś dobrym dla ciebie... Czy zastanawiałeś się już nad wykupieniem co lepszych rarytasów z kolekcji tych fanów AFC?
tomek94: W większości byli to durni sezonowce, których potępiam na każdym kroku, nie ma sukcesów nie ma kibiców, tylko zostali najwierniejsi, a reszta typków kibicuje Mu, Barcy czy też ostatnio popularnemu Realowi bo kupili krystynce czy tam Kakę.
HugoL3: O przepraszam, teraz musze zainterweniowac. Albo Tomku nie zrozumiałeś pytania, albo doszło do małego nieporozumienia.
tomek94: Pytałem ostatnio Pablo, jakoś tak czy sprzedał by swoją kolekcję nie odpisał jeszcze nic, czekam...
HugoL3:Pablo ma problemy z figurkami, a wciaz jest fanem AFC.
Maciex1995: Oj, niech Elvis tylko to przeczyta :evil:

tomek94: Niech przeczyta, bo jest też potępiam,a w zasadzie nie, bo aż mi go trochę żal ...
Maciex1995: Jak myślisz, jest jakiś dobry sposób na pobudzenie użytkowników do pisania na forum :D ?
tomek94: Myślałem, że dobrym sposobem będzie mój temat o pokojach, ale jakoś bidnie się prezentuje.
Maciex1995: Dokument z zapisanym tym wywiadem w Notatniku ma już prawie 14 kb, idziemy na rekord najdłuższego wywiadu :D Nie męczy cię to, że ty przez prawie dwie godziny już z nami czatujesz, a inni mieli po 10 pytań i spokój?
tomek94: Nie, gdybym miał na to czas, moglibyśmy rozmawiać kolejne dwie ;)
Maciex1995: Skoro już poruszyliśmy temat wywiadów... Niestety, kończy nam się czas, ale jeszcze znajdzie się ciekawe pytanie... Jesteś za tym, żeby kolejne wywiady przeprowadzać w ten sposób? Poprzednie były ubogie, niewiele pytań i w sumie nie tak wiele do dowiedzenia się o userach, a tutaj tak długa rozmowa... Może to jest w końcu recepta na większe zainteresowanie forumowymi wywiadami?
tomek94: No to dobry sposób.
Maciex1995: Dziękuję za wyczerpujący wywiad i za interesującą rozmowę! Pozdro.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: