Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Maciex1995
11-03-2012, 13:24
STRONA: STARTUJEMY!
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
  Wysłany: 01-06-2010, 15:32   STRONA: STARTUJEMY!

Udało się! Choć nie było łatwo, zdążyłem na czas i dzisiaj możemy cieszyć się z rozpoczęcia działalności nowej odsłony MyCorinthian! Tym razem nie będzie to forum, a strona, a więc mamy "dublet"... Adres naszej nowej witryny to:
www.MyCorinthian.cba.pl
Zachęcam do odwiedzania i wyrażania swoich opinii na temat strony! Zgłaszajcie też zauważone błędy, nawet najmniejsze niedoróbki, abym mógł poprawić na stronie niedociągnięcia.
Zachęcam wszystkich użytkowników zarówno do zapoznania się z nowym MyCorinthian, jak i do komentowania :!:
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 11-03-2012, 13:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
REKLAMA 
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
  Wysłany: 02-06-2010, 15:28   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Piotrek 11-03-2012, 13:23, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 02-06-2010, 15:28   

Jeżeli założyłe¶ własn± witrynę - najlepiej zwi±zan± z figurkami lub kolekcjonerstwem - i chcesz, aby jej reklama znalazła się na MyCorinthian, to masz okazję, by j± tu umie¶cić! Chętnie pomożemy wybić się stronom o tematyce figurek, dlatego możemy umie¶cić u siebie buttony, bannery lub linki do innych stron o Corinthian. Jak uzyskać u nas miejsce na swoj± reklamę? Należy napisać do administratora, opisać swoj± stronę i czekać na odpowiedĽ...
Od reklamowanej strony wymagam - oprócz odpowiedniej tematyki - przyzwoitego wygl±du i tre¶ci, na pozostałe rzeczy można przymkn±ć oko, jeżeli tych mniejszych wad nie jest zbyt wiele. Te strony, które prezentuj± na prawdę wysoki poziom, mog± również ubiegać się o reklamę na forum, które jest odwiedzane przez większ± ilo¶ć osób! Maciex1995

Te liter polskie mógłbys poprawić, bo sprawiają złe wrażenie :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-06-2010, 19:25   

U mnie jest z tym normalnie, więc nie wiem, w czym problem. Może problem leży w twojej przeglądarce?
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 02-06-2010, 19:44   

Mam zwykły Internet Explorer, z Windows'a Vista'y :D
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-06-2010, 19:58   

Sam nie wiem, czemu wystąpił taki problem. A teraz z innej beczki.
Większość dała ciała, kiedy potrzebna była pomoc, ale teraz możecie się odbić. Teraz potrzebna jest pomoc dosłownie każdego kolekcjonera. Aby zwiększyć atrakcyjność strony, zdecydowałem się utworzyć miejsce na "profil" każdego z kolekcjonerów. Każdy z was może stworzyć własne miejsce na nowej stronie! Prosiłbym was wszystkich, abyście napisali jakiś tekst o sobie, który miałby znaleźć się na stronie(preferowane dłuższe formy wypowiedzi). Oczywiście szczególnie zależy mi na opisaniu swojej kolekcji i napisaniu czegoś o swoich figurkach przez każdego z osobna, bo nie ukrywam, że gówno mnie obchodzi, co kto lubi jeść albo ile macie cm wzrostu, czytelnicy strony o figurkach też pewnie będą woleli poczytać o waszych figurkach. A więc panowie, do dzieła! Nie wykluczam, że nieco poprawię wasze "prace", ale nie będę wypaczał ich sensu - chodzi mi tylko o zachowanie poprawnej pisowni i stylu!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: