Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość firmy
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-08-2009, 16:30   Przyszłość firmy

Niestety, widzicie, co się dzieje.
Figurki ProStars "upadły". Skończyły się już jakiś czas temu i wiemy, że nie wstaną.
Serie MicroStars kiedyś zawierały figurki z angielskiej Premiership, szkockiej Premiership, Bundesligi, Serie A i FC Barcelony. A oprócz tego mnóstwo reprezentacji. Teraz mamy serie PREM, które przedstawiają figurki z ligi angielskiej i te serie też są coraz mniejsze. Ostatnią serię z figurkami z lig spoza Wielkiej Brytanii wydano w połowie 2007 roku, ostatnią serię z figurkami reprezentacji za to w 2006. Oczywiście nie liczę tutaj tych serii z innych krajów, bo jako "oficjalne" serie liczymy angielskie. Myślę, że z MicroStars nie dzieje się zbyt dobrze.
Corinthian za to zajmuje się teraz figurkami z idiotycznych kreskówek i firma jest tym pochłonięta coraz bardziej, choć Headliners, ProStars i MicroStars były hitem. Rezygnują powoli z tego, z czego kiedyś słynęli i jestem tym bardzo zawiedziony.
Mam jednak nadzieję, że przynajmniej MicroStars utrzymają się jeszcze długo.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Basketball 4 ever.

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Wysłany: 25-09-2009, 19:40   

 
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 25-09-2009, 19:40   

corinthian robi sie gownem dla malych dzieci, a nie dla kolekcjonerow figurek...
juz w sumie nim jest, stawiam, ze wyjdzie max 1 nowa seria micro i wszystko padnie.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-11-2009, 15:04   

Kod:

Corinthian zapowiada dobrze wypromować nową serię m.in. w reklamach telewizyjnych. Pomóc ma też projektowany nowy wygląd opakowań figurek.


Trwają rozmowy między poważnymi kontrahentami, a firmą Corinthian. Jak zapowiada firma jeżeli rozmowy zakończą się sukcesem, pojawi się fala nowych figurek MicroStars !


Źródło: MicroStars.pl

Ten fragment ostatniego tekstu na blogu brzmi bardzo ciekawie. Mam nadzieję, że owe rozmowy rzeczywiście zakończą się powodzeniem i przez dłuższy czas będziemy mogli podziwiać kolejne figurki w dalszych seriach MicroStars .
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-11-2009, 18:50   

Corinthian odnośnie tych kontrahentów udzieliło dość mało informacji. Dodatkowo słowo, które przetłumaczyliśmy na kontrahenci, ciężko wytłumaczyć. Może to być inwestor, sponsor. Może nawet ktoś wykupić firmę. Lecz tak jak na początku pisałem przez to, że mamy na razie mało informacji możemy snuć jedynie przypuszczenia. Jeżeli jednak ma to zaowocować dużym wzrostem produkcji figurek to życzmy, by te rozmowy skończyły się jak najlepiej.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 20-11-2009, 19:45   

microstars.pl napisał/a:
Jeżeli jednak ma to zaowocować dużym wzrostem produkcji figurek to życzmy, by te rozmowy skończyły się jak najlepiej.


Dokładnie. Dla nas, kolekcjonerów, najważniejsze jest to, żeby wciąż produkowano przynajmniej MicroStars . ProStars już skończyły się na dobre, więc tylko tyle nam pozostało.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-01-2010, 00:16   

W najbliższym czasie Corinthian zamierza wydać takie oto produkty:
Microstars - 19 seria, o czym już dobrze wiemy
Ocean In My Pocket
Następne Jungle In My Pocket - chyba dodatkowe do serii 2(tak jak rzut drugi w niemieckiej serii MicroStars , w którym ukazał się m.in. Kuba) oraz na pewno seria trzecia
Puppy In My Pocket - Serie 3-cia i 4-ta
Little Mermaid & Aladdin Disney Micros
Princess & The Frog & Fantasia Disney Micros
Ben 10 - seria 3
Gormiti
Soccer Marbz
Stank Blasters

W przypadku niektórych rzeczy nawet nie wiem, co to jest, ale nawet mnie to nie interesuje. Zastanawiają mnie te "Soccer Marbz", nie wiem, co to ma być, może okazać się fajnym dodatkiem do figurek, które już zbieram :D Ale oczywiście najważniejsza z tej listy jest dla mnie nowa seria MicroStars .
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 02-01-2010, 10:11   

Ja się ciesze że wyjdą 2 serie"puppy in my pocket" :great:
Tak naprawdę to ciesze się z MicroStars i być może będę zadowolony z soccer marbz
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-06-2010, 20:30   

Już się cieszyłem, że wychodzi tyle nowych figurek - w sumie 80 "różnych"(bo np. MicroDome to zrepaintowana część S19) figurek (MicroDome, WorldStars i 3. włoska edycja), ale widzimy, że Corinthian nie idzie za ciosem. Znowu cisza, nie ma informacji o następnych seriach. I znowu to samo, co było niemal przez cały rok 2009 - cisza i słabnąca nadzieja, że coś się w końcu zmieni. Takie okresy trochę demotywują do dalszego zbierania. Oby po Mundialu pojawiły się jakieś nowe figurki; jest na to szansa, bo MŚ to okazja do wypromowania nowych gwiazd. No i oby jubileuszowa seria 20 okazała się hitem!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: