Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Select 500
Autor Wiadomość
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-06-2009, 20:34   



Jak dla mnie to bardziej pod tego podchodzi ;) ale chyba więcej jest repaintów Zidane'a
_________________
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 27-06-2009, 20:36   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-06-2009, 20:36   

Tego drugiego, co pokazałeś, chyba nigdy wcześniej nie widziałem. A może widziałem, ale nie zwróciłem uwagi?
Czy to jest figurka z boxa legend Juventusu? Jeżeli tak, to jednak go widziałem, ale nie wrył mi się w pamięć ;)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-06-2009, 20:38   

Tak z tego Boxika :) mam tą figurkę ( i cały box :mrgreen: ) i przyznam że Zidane jak i cały zestaw naprawdę im się udał :!:
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-06-2009, 20:40   

Też muszę sobie sprawić takie pudło, bo jest Zidane, jest Boniek i do tego 10 innych figurek :D Trza czekać na dobrą okazję :D
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-06-2009, 20:44   

Jak dla mnie lepiej byłoby gdybyś zamiast Zidane'a wymienił np. Rossiego, Scirea'e, Platiniego czy Marco Tardelli. Z całym szacunkiem dla Zidane'a ale za czasów Bońka powyższa 4-ka lepiej się prezentowała.

Jest podobny zestaw ale dla fanów Liverpoolu - czyli dla ciebie. zastanów się ;)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 27-06-2009, 20:45   

Mazi napisał/a:
Jak dla mnie lepiej byłoby gdybyś zamiast Zidane'a wymienił np. Rossiego, Scirea'e, Platiniego czy Marco Tardelli. Z całym szacunkiem dla Zidane'a ale za czasów Bońka powyższa 4-ka lepiej się prezentowała.


Ale Scirea czy Tardelli nie znaczą dla mnie tyle, co Zizou. Lubię tego piłkarza i nic tego nie zmieni. Ot, takie przyzwyczajenie.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-06-2009, 20:46   

Rozumiem i dlatego się nie rzucam :) ogólnie jestem fanem futbolu zeszłej epoki i pewnie dlatego tak reaguję :)
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-07-2009, 16:45   

Mazi napisał/a:
Jak dla mnie lepiej byłoby gdybyś zamiast Zidane'a wymienił np. Rossiego, Scirea'e, Platiniego czy Marco Tardelli. Z całym szacunkiem dla Zidane'a ale za czasów Bońka powyższa 4-ka lepiej się prezentowała.


No po prostu ekspert w dziedzinie Juve. Jak w ogóle można porównywać Zizou do napastnika?! Pozatym Zizou grał w innych czasach, na innej pozycji i miał inne zadania do wykonania.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-07-2009, 19:42   

HugoL3 napisał/a:
No po prostu ekspert w dziedzinie Juve. Jak w ogóle można porównywać Zizou do napastnika?!


A czy ja porównuję w dziedzinie pozycji?!
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2009, 13:06   

Mazi napisał/a:
A czy ja porównuję w dziedzinie pozycji?!


A w jaki inny sposób chcesz ich porównać? Nie da się porównać obrońcy z pomocnikiem itd itp...
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-07-2009, 13:13   

HugoL3 napisał/a:
Nie da się porównać obrońcy z pomocnikiem itd itp...


Chyba jednak da się np. patrząc na to co wnieśli w grę. Napastnik powinien strzelać gole, pomocnik bronić pola na wszystkich frontach, obrońca bronić aby przeciwnicy się nie przedostali do bramy a bramkarz powinien łapać. Każdy to wie ale jednak to wypisałem bo np. moim zdaniem Zidane mniej robił na pomocy niż Zbyszek Boniek, Michel Platini czy Roberto Bettega
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2009, 13:18   

Mazi napisał/a:
pomocnik bronić pola na wszystkich frontach,


Co?

Mazi napisał/a:
moim zdaniem Zidane mniej robił na pomocy niż Zbyszek Boniek, Michel Platini czy Roberto Bettega


Tak, zwłaszcza od Bońka, którego pozbyli się bez żalu po 3 latach gry... I tak jak mówię, Zidane miał inne zadania do wykonania niż Platini i był na boisku do czego innego. A porównywać Bettege z Zidanem to tak jakbym porównywał Ferdinanda z Johnem Terrym, jeśli chodzi o obronę karnych...
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-07-2009, 13:42   

HugoL3 napisał/a:
Co?

czyli pomagać obrońcom i napastnikom.

HugoL3 napisał/a:
Tak, zwłaszcza od Bońka, którego pozbyli się bez żalu po 3 latach gry...

masz swoje zdanie. Ja mam nieco inne bo z Platinim tworzyli duet nie do zatrzymania.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2009, 14:44   

Mazi napisał/a:
masz swoje zdanie. Ja mam nieco inne bo z Platinim tworzyli duet nie do zatrzymania.

:?!?:

Tu nie ma co mieć swojego zdania, to są fakty po prostu. Boniek nigdy nie był jakimś mega wybitnym graczem, w pewnym momencie swej kariery owszem był badzo dobry ale nigdy nic więcej, do Zidane'a brakowało mu trochę. O ile ich dwóch się da porównywać, to nie bardzo wiem jak chciałeś to zrobić z mega snajperem Paolo Rossim...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-07-2009, 14:49   

HugoL3 napisał/a:
O ile ich dwóch się da porównywać, to nie bardzo wiem jak chciałeś to zrobić z mega snajperem Paolo Rossim...


Mazi to zdolny chłopak, nawet nie wiesz, jak zdolny... Nawet DJ Ficu przy nim odchodzi w cień :D

A teraz proponuję wrócić do tematu Select 500, jak chcecie bawić się w porównywanie zawodników, to nie tutaj, bo powoli robi się barłóg tutaj.
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-07-2009, 16:23   

Jeszcze Maćku chwilka.

HugoL3 napisał/a:
do Zidane'a brakowało mu trochę.


Nie zgodzę się. Nie tylko ja uważam że Boniek był jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Zibi jest jedynym Polakiem na liście FIFA 100. Gdyby nie Boniek w Polsce nie mielibyśmy licencji na znaną markę samochodów. I tutaj nie wmówisz mi że "Bońkowi brakowało nieco do Zidane'a". Był trzecim piłkarzem Europy 1982 w plebiscycie czasopisma France Football. Obok Rossiego i Platiniego był jednym z filarów słynnego Juventusu Turyn w latach 80. Coś jeszcze dodać? Zidane zabłyszczał na początku XIX wieku kiedy piłkarze nie grają dla oczu kibiców tylko dla pieniędzy. Są wyjątki ale naprawde "wyjątki". Zidane'a również podziwiam co wniósł dla futbolu ale moim zdaniem nie można go porównywać do piłkarzy z zeszłego wieku. Tyle.
_________________
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2009, 19:42   

Mazi napisał/a:
Zibi jest jedynym Polakiem na liście FIFA 100.



Pierwszy argument to kompletne nieporozumienie, bo o Zidanie się mówi jako jeden z największych geniuszy futbolu francuskiego i światowego. Pozatym, na tej liście jest też Zizou. Więc jak narazię 1:0 dla mnie

Mazi napisał/a:
Był trzecim piłkarzem Europy 1982 w plebiscycie czasopisma France Football.


Zidane był najlepszym graczem mundialu 2006, zdobył mś w 1998(bohater finału) i me w 2000. Osiągnięciami też Polaka biję o głowę. Trzy razy wybierany był najlepszym piłkarzem świata według Fifa. No i najważniejsze- złota piłka 1998. Otrzymał nawet nagrodę UEFA Golden Jubilee Poll (najlepszy europejski gracz ostatnich 50 lat) w 2004 roku. 2:0 dla mnie

Mazi napisał/a:
Gdyby nie Boniek w Polsce nie mielibyśmy licencji na znaną markę samochodów.


Jak to się ma do gry w piłkę? Czyżby 3:0 do przerwy?

Mazi napisał/a:
Zidane zabłyszczał na początku XIX wieku kiedy piłkarze nie grają dla oczu kibiców tylko dla pieniędzy. Są wyjątki ale naprawde "wyjątki". Zidane'a również podziwiam co wniósł dla futbolu ale moim zdaniem nie można go porównywać do piłkarzy z zeszłego wieku. Tyle.


No to ja Cię zadziwię - nigdy nie lubiłem francuza. Zawsze czułem do niego odrazę, ale był genialny. Pozatym piszesz niesamowite bzdury, jak mógł błyszczeć na początku XIX wieku? Wiesz jaki to był rok wtedy?

TERAZ Maćku możemy zakończyć. Jeśli Mazi wymyślisz jakieś nowe argumenty załóż nowy temat.

XX wiek sorki

No nie sorki, bo na początku XX wieku to on też nie grał w piłkę.

Ha, nie zobaczyłem jeszcze jednej twojej wtopy. Otóż FF to nie czasopismo, tylko tygodnik...
Ostatnio zmieniony przez HugoL3 29-07-2009, 21:37, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-07-2009, 21:32   

Mazi napisał/a:
Zidane zabłyszczał na początku XIX wieku


Mazi w poście Kamila napisał/a:
XX wiek sorki


:sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana: :sciana:

Brawo. Po prostu brawo. Zizou jest po prostu ponadczasowy :mrgreen:
A teraz wracamy do Select 500.
Oprócz tych, które wcześniej wymieniałem, podobają mi się też:



I jeden z dwóch pierwszych Select 500 wydanych na rynek:


Oczywiście pozostałe figurki z tej serii też są całkiem dobre, ale kilka pokazanych sztuk moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2009, 21:43   

Mi z 500 najbardziej podobały się te dwie figurki :



Idealne :D Tego Del Piero mam, a Buffona kupiłbym, za mega atrakcyjną cenę. Tak do 30 zł, gdyż teraz mam nieco inne hobby(właściwie jest ich setki, ale wiecie jak to jest...)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 29-07-2009, 22:11   

Cytat:
teraz mam nieco inne hobby

Można wiedzieć co to za hobby?

Z s500 mam jedną jedyną figurkę Jurgena Klinsmanna i jest naprawdę dopracowana. Mimo że Niemiec grał w Interze to długo nie musiałem namyślać żeby taką zakupić. Tak na chwilę obecną moimi ulubionymi figurkami z s500 są:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: