Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie figurki zbieracie?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-02-2009, 18:11   Jakie figurki zbieracie?

Zbieracie figurki tylko ulubionego klubu? A może ulubionego piłkarza? Może ktoś wpadł na jakiś jeszcze ciekawszy pomysł? Zbiera ktoś "wszystko po trochu"?

Ja na jednej trybunie mam figurki Liverpoolu, Leeds i Middlesbrough oraz Repainty. Wszystkie te figurki stoją oddzielnie od reszty. Na drugiej trybunie reszta. Staram się kupować głównie piłkarzy tych 3 klubów(w tym byłych oraz w strojach innych drużyn) oraz reprezentacji Francji. Poza tym kupuję figurki piłkarzy, których lubię i całą masę innych figurek, które mi się po prostu podobają. Rzadko kupuję MicroStars w ciemno, ale to też się zdarza.

To teraz wy się pochwalcie :D
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 18-02-2009, 19:49   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 18-02-2009, 19:49   

:)

Ja staram się kolekcjonować mój kochany AC MILAN ale niestety figurek z tego klubu nie mam za dużo :) Z ProStars'ów zbieram Arsenal Londyn - mój ulubiony agielski klub :)
_________________
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 15:43   

Ja staram się kupować pro/microstars arsenalu, barcelony(chociaz mam na razie tylko 1 ;] ), brazyli i holandi.
Jak jakieś figurki naprawdę mi się podobają np. Cisse z Convention to też je kupuje.
Nabywam też figsy jak są okazje np. rok temu kupilem lacznie z przesylka za 10 zl 4 figurki AC milanu z nowej seri neste, inzaghiego, kake i dide, nie rozpakowani.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 26-03-2009, 16:48   

melo_sopot napisał/a:
Ja staram się kupować pro/microstars arsenalu, barcelony(chociaz mam na razie tylko 1 ;] ), brazyli i holandi.


Mam na sprzedaż Kolo Toure, jakby co to GG albo PW.
_________________

 
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 26-03-2009, 21:26   

Na razie mnie on nie interesuję, jakby co to się odezwę ewentualnie.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 14-04-2009, 17:26   

ja wszystkiego po trochu :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 26-04-2009, 18:03   

W niedługim czasie dostanę sporą ilość figurek milanu i one sprawią że tego klubu będę miał najwięcej
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-09-2009, 17:01   

Od niedawna zbieram figurki Realu Madryt i mam już 7 sztuk :mrgreen: Wszystkie to Repainty, ale jestem z nich bardzo zadowolony. Kiedyś wrzucę zdjęcia.
Dla przeciwwagi, obok nich stoi Luis Garcia w barwach Atletico (moim zdaniem wyjątkowo kozacki 8) ) i Thierry Henry w wyjazdowym Barcelony(takim, jak mój Messi), ale na moje oko wyszedł trochę gorzej.

W sumie to mam na półce tak wszystko po trochu, ale to nie są jakieś figurki z przypadku i kupowane na zasadzie "im więcej, tym lepiej", choć mieć jeszcze więcej figurek byłoby bardzo przyjemnym uczuciem ;)
_________________

 
 
 
Przemek444 
Zielona podstawka
Superman

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: 2007
Wiek: 30
Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 14-10-2009, 07:24   

Ja Chelsea i Bayern muchen
_________________
Mimo, że moja kolekcja jest b. mała, jestem z niej dumny.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-10-2009, 10:04   

Przemek444 napisał/a:
Ja Chelsea i Bayern muchen


Z obu klubów mam na sprzedaż parę sztuk, napisz na PW 8)

I pamiętaj, żeby pisać dłuższe posty, bo te wypowiedzi na ćwierć linijki nie nadają się do wysłania :!:
_________________

 
 
 
tomek94 
Biała podstawka
I am Gooner


Ulubiona drużyna: Arsenal FC
Zbierasz od: 15.11.2009
Wiek: 29
Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Sandomierz
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 06-12-2009, 20:34   

Ja zamierzam zbierać figurki MicroStars mojego ulubionego klubu, czyli Arsenalu Londyn .
Mam nadzieję, że niedługo coś zakupię i będę mógł się pochwalić na forum.
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 06-12-2009, 21:32   

ja głównie zbieram MicroStars z ligi angielskiej ale ostatnio polubiłem też serię niemiecką
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-01-2011, 21:21   

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupowania figurek z edycji Convention Special. Teraz do kupienia są przede wszystkim Collina, Van Basten, Trezeguet i Owen, ale ciągle kusi też Okocha z Convention 2004, który chodzi bardzo tanio. Czy pomysł wypali - zobaczymy. Wszystkie te figurki są efektowne, więc pewnie chętnie będę uzupełniał kolekcję o kolejne takie sztuki.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 27
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-02-2013, 19:39   

A jak wygląda sytuacja u nowych kolekcjonerów ? KubaBogatynia, Bialopole, Gibsson, Skuska- co wy zbieracie ?


Ja idę tropem Craiga- zbieram wszystko, przy czym obowiązuje pewna kolejność ( 1. Microstars, 2. SoccerStarz, 3. Prostars, 4. wszystko inne )
_________________

 
 
 
sycyljczyk 
Złota podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: Od niedawna
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 262
Skąd: Ozimek
Wysłany: 10-02-2013, 09:44   

Bubul, to u mnie wygląda to zupełnie odmiennie. Priorytet to Prostars, podobają mi isę również niezwykle FT Champs, Microstars traktuję jako dodatek, a SoccerStarz jeszcze nie posiadam :) A zbieram zawodnikó tylko jednej drużyny - Realu Madryt

Również wiele figurek daję do malowania :)
_________________

 
 
kubaBogatynia12 
Czerwona Podstawka
Kuba12

Ulubiona drużyna: fc barcelona
Zbierasz od: 2012
Wiek: 24
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 58
Skąd: Bogatynia
Ostrzeżeń:
 1/3/5
Wysłany: 10-02-2013, 15:21   

Ja mam 88 MicroStars , chociaż wolę prostars których mam narazie tylko 11 , kodoto mam 7 , soccerstarz mam 11.
_________________
http://t1.gstatic.com/ima...E9fNc0YNkLz0pgw
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-02-2013, 15:43   

Z założenia w temacie nie miało chodzić o "zbieracie ProStars, MicroStars czy SoccerStarz?", tylko jaką zasadą kierujecie się, kupując figurki - tylko ulubiony klub, tylko ulubieni piłkarze, interesująco wyglądające figurki? To jest chyba ciekawsze pytanie :)
_________________

 
 
 
Łukasz 
Zielona podstawka
AC Milan

Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: 2007
Wiek: 41
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 24
Skąd: Kedzierzyn kozle
Wysłany: 17-03-2013, 17:52   

ja zbieram tylko figurki graczy w barwach milanu , obojetnie czy ktorys zawodnik gral pare meczy w barwach milanu czy kilkaset. grunt ze reprezentowal barwy milanu.mam rowniez pare figurek bez barw czerwonoczarnych ale to dlatego ze sa to trener capello i ci ktorzy otrzymali złota pilke gullit van basten.
 
 
skuska 
Administrator


Ulubiona drużyna: Manchester United
Zbierasz od: Styczeń 2013
Wiek: 30
Dołączył: 01 Lut 2013
Posty: 186
Skąd: toruń
Wysłany: 17-03-2013, 18:19   

Ja nastawiam się na graczy Manchester United, a priorytetem jest jak największa ilość figurek Giggsa.
 
 
Gibbson 
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: niedawna
Wiek: 36
Dołączył: 16 Paź 2012
Posty: 163
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-03-2013, 21:08   

Moje kolekcjonowanie zaczęło się od tego, że na allegro kupiłem figurkę swojego ulubionego zawodnika z obecnego składu Arsenalu - Artety. Później znalazłem link do forum i zobaczyłem, że "figurek" jest więcej z różnych przedziałów czasowych. Chciałem zbierać tylko aktualnych kanonierów ale swojego czasu kupiłem od Maćka, Seamana i Wrighta i to był ten moment... Figurki prostars wkręciły mnie bez reszty są niesamowite...Później zdobyłem swojego ulubionego zawodnika wszechczasów, mentora, idola i prawdziwą Legendę - Tony'ego Adamsa (od niego zaczęła się moja fascynacja Arsenalem)!
Na ta chwilę mam około 40 figurek - wszystkie (aktualnych gracz) z Soccerstarz + ProStars. Mam ambicje żeby skompletować całą drużyną Unbeaten 49 póki co calkiem nieźle mi to idzie, kolekcja powoli rośnie w siłe. Na ta chwile nie ograniczam się do poszczególnych graczy i tak jak Łukasz kupuje każdego który wystąpił w koszulce z Armatką na piersi. Oczywiście mam kilka swoich "priorytetów" ale poza allegro ciężko dostać figurki, marzę o R.Parlour, M.Keown, P.Vieira oraz S.Bould. Jakiś czas temu zakupiłem na allegro kilka legend - Charlie George, L.Brady. Póki co narazie staram się unikać figurek MicroStars - które średnio mi przypadły do gustu, ale pewnie później po zdobyciu tych Prostars które są priorytetem zacznę przygodę z Micro. Wrzucę zdjęcie swojej kolekcji jak przyjdzie nasze zamówienie z Ebay.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: