Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie figurki zbieracie?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-03-2013, 14:21   

Powiedzcie mi jeszcze - co, jeżeli dany piłkarz był wydawany kilka razy? Np. Maldini w koszulce z 1996, w koszulce z 2000, z 2002, 2006 itd. albo w wyjazdowych strojach. Wtedy chcecie kupić wszystko, czy wystarczy, że macie już jakąś figurkę tego piłkarza? Bo niektórym wystarczy, że mają już danego zawodnika i skupiają się wtedy na pozostałych, ale ja chcę mieć wszystkie figurki Liverpoolu, które różnią się w jakikolwiek sposób - dlatego mam np. 2 figurki Skrtela w koszulce używanej w latach 2008-2010, jedyną różnicą jest kolor butów, mam 5 figurek MicroStars Gerrarda w koszulce Liverpoolu(licząc wszystkich Gerrardów w kolekcji, dobiłem do kilkunastu różnych), dlatego też brakuje mi jeszcze 2 figurek - gdybym zbierał po prostu po 1 sztuce każdego piłkarza, to nie miałbym takiego problemu, bo Riise i Hyypię mam już ze starszych sezonów.
Szkoda, że gdy wydawali np. 4 takie same figurki Luisa Garcii, to nie zmieniali mu jakiegokolwiek detalu, wtedy miałbym do uzbierania trochę więcej, nie miałbym też takiego dylematu, czy szukać wszystkich czterech, czy odpuścić(na razie decyzja jest prosta - odpuścić).
Od dawna preferuję ProStars(w zasadzie - od samego początku), ale brakuje mi bardzo wielu do skompletowania kolekcji. Powó jest prosty - MicroStars mam prawie wszystkie, bo dużo łatwiej jest je znaleźć.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
AC Milan

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 24
Wysłany: 18-03-2013, 15:12   

 
 
 
Łukasz 
Zielona podstawka
AC Milan

Ulubiona drużyna: AC Milan
Zbierasz od: 2007
Wiek: 41
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 24
Skąd: Kedzierzyn kozle
Wysłany: 18-03-2013, 15:12   

ja w sumie na poczatku to chcialem miec po jednej figurce kazdego zawodnika...ale jak juz mialem wszystkie to nie bylo co zbierac wiec zaczalem zbierac w innych strojach jak mialem w domowej koszulce to szukalem w wyjazdowych koszulkach, a ostatnio zaczalem zbierac juz nawet takie gdzie jest jakas tylko mala roznica w figurce.jakby bylo wiecej figurek z milanu to pewnie dalej bym po jednej zbieral ale coz...choc teraz szukam po calym necie nowosci dzis doszedl mi yepes przemalowany na barwy milanu wiec co jakis czas jakas nowa figurka sie znajdzie ale ogolnie to szkoda ze figurek milanu nie produkuja tak jak angielskich klubow...
 
 
nicolaus99
Biała podstawka

Ulubiona drużyna: Arsenal
Zbierasz od: dawna
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: 18-03-2013, 20:23   

Ja także zbieram wszystkie różniące się szczególami. A teraz gdy już uzbierałem prawie wszystkie MicroStars (brakuje 7)Arsenalu to zabrałem się za zbieranie byłych piłkarzy Arsenalu w innych strojach, ale tylko takich którzy nie byli wydani w barwach Arsenalu
_________________
..........

:P
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-10-2013, 18:19   

Zbieram a właściwie zaczynam zbieranie na nowo głównie MicroStars Arsenalu i figurki które mi się podobają oraz SoccerStarz
 
 
 
bialopole2001 
Srebrna podstawka


Ulubiona drużyna: Real Madryt
Zbierasz od: listopad 2012
Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 199
Skąd: Białopole
Wysłany: 04-11-2013, 08:11   

Ja myślałem, że skończę ze zbieraniem, ale zdecydowałem, że zostawiam sobię figurki Prostars/Headliners i będę teraz zbierał właśnie takie figurki.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-03-2015, 23:17   

Kiedyś takie zbieranie było dość popularne, dziś różnie to bywa.
Chciałbym wiedzieć, czy ktoś z was zbiera tylko i wyłącznie figurki w koszulce ulubionej drużyny? Albo tylko ulubiona drużyna z kilkoma wyjątkami?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: