Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej?
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 13-04-2009, 11:35   

Niech każdy wpisze do swojego profilu numer GG, łatwiej będzie się kontaktować i nie będzie takich problemów z PW.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 13-04-2009, 11:55   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-04-2009, 11:55   

moge Print scrna ci pokazać jak nie wierzysz że mam pustke w skrzyni :)
_________________
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 13-04-2009, 21:29   

Wieże, dlatego pisze, że jest bug ;) )
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-04-2009, 21:34   

melo_sopot napisał/a:
pisałem baaardzo dużo wiadomości i podobno ani jedna nie doszła


poprostu zapewniam :)
_________________
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 13-04-2009, 23:17   

spoko moko xD
ej napisze do ciebie wiadomosc i napisz tu czy doszla.
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 14-04-2009, 09:07   

coś się dzieje ,bo jak pisałem do Maćka to też nie doszło ;/ dosżło dopiero na gg :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-04-2009, 09:47   

ketjow10 napisał/a:
coś się dzieje ,bo jak pisałem do Maćka to też nie doszło ;/ dosżło dopiero na gg :)


Mam od ciebie w skrzynce 4 wiadomości: 3 dotyczące tego, że chciałem ci coś sprzedać i jedna ostatnio o wymianie. Wysyłałeś więcej?

Melo, Mazi... Spróbujcie wykasować zawartość skrzynki i wszystkich folderów, zalecam to wszystkim użytkownikom, problem może wynikać z przepełnienia skrzynki, ostatnio chyba nieco zmniejszyłem maksymalną ilość wiadomości. Wykasujcie zawartość wszystkich folderów, potem zobaczymy, co dalej.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 14-04-2009, 12:13   

ups. :) myślałem ,że jak mi się nie wyświetla w "wysłane" to tobie też nie :)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-04-2009, 12:57   

ketjow10 napisał/a:
ups. :) myślałem ,że jak mi się nie wyświetla w "wysłane" to tobie też nie :)


Dopóki ja nie odbiorę wiadomości, ta wiadomość u Ciebie będzie się wyświetlać w folderze "Do Wysłania".
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 14-04-2009, 12:58   

ok :) już kapuje .....
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-04-2009, 14:53   

Melo mam takie kropki ;D chyba to to :D
_________________
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 28-04-2009, 15:38   

Jakie kropki?!
;p
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-04-2009, 15:48   

no ze pisałeś kiedyś do mnie : P a nie budzisz się po kilku tygodniach :D
_________________
 
 
melo_sopot 
Czarna podstawka
Basketball 4 ever.


Ulubiona drużyna: Arsenal , Barca
Zbierasz od: niepamiętam ;p
Wiek: 28
Dołączył: 25 Mar 2009
Posty: 468
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 28-04-2009, 15:51   

Nie kapuje ;p
Ej napisz na pw , bo skasowałem wszystko i chcę sprawdzić czy działa :)
_________________
-::- Nie olewam forum, mam poprostu na głowie treningi, no i treningi, acha i jeszcze treningi :) -::-
 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 28-04-2009, 15:52   

Pisałeś do mnie żeby sprawdzić czy pw działą
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-09-2009, 14:41   

Znowu mamy zastój. W połowie czerwca tłumaczycie się, że to dlatego, że chodzi się jeszcze do szkoły i jest tak gorąco, że nic się nie chce, a wakacje będzie lepiej. W wakacje tłumaczycie się, że to dlatego, że gdzieś się wyjeżdża, nie ma się dostępu do forum i tak dalej i we wrześniu będzie lepiej. A teraz jest zastój dlatego, że trzeba chodzić do szkoły i się uczyć?!? W takim razie powiedzcie mi - jak to możliwe, że wcześniej forum "działało", jak należy i zawsze było trochę nowych postów?
I jeszcze jedna sprawa. Jakiś czas temu dodałem opcję zgłaszania postów, bo poziom niektórych jest co najmniej irytujący. Dlaczego korzysta z niej tylko jeden użytkownik, a konkretniej HugoL3? Reszta nie widzi tych postów, które nadają się do zgłoszenia?!?
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-01-2010, 21:59   

Po raz kolejny stajemy w obliczu wielkiej posuchy związanej z brakiem nowych postów. Jest to przygnębiające tym bardziej, że zbliża się rocznica powstania tego forum i chciałbym, żeby ogromnym ruchem na forum w tym symbolicznym dniu udowodnić innym i przede wszystkim sobie, że mimo upływającego czasu wciąż sobie radzimy. Niestety, nie ma zbyt wielu nowych postów(choć dzisiaj coś lekko drgnęło) i ta nasza pierwsza rocznica będzie raczej przygnębiająca - działamy już rok, a w tym czasie nie udało się dokonać niczego ciekawego. Przyciągnęliśmy tu kilka osób, które są w środowisku kolekcjonerów zupełnie nowe, niektórzy starsi z sentymentu nadal tutaj tkwią. Niestety, ta pierwsza ekipa jest jeszcze niestabilna, a do tego wykrusza się już na starcie, a ta druga stale się kurczy, bo każdy ma coraz więcej roboty, coraz mniej czasu na takie zabawy i coraz mniejsze chęci do dalszego działania w kierunku podtrzymania tej pasji w naszym kraju.
Osoby, które poznałem na starcie mojej zabawy z Corinthian i siedzą w tym do dziś, można tutaj policzyć na palcach jednej ręki. Raz... wciąż raz.. nadal tylko raz... No, trudno, więcej już nie ma. Ostał się jeden Elvis, świeżakom znany bardziej jako Tomek(nie mylić z Tomek94). Do "starej Gwardii" można jeszcze zaliczyć HugoL3, Marko, Pioter_veb, ewentualnie Mazi1906 i MasterOfDisasta. Reszta obecnych użytkowników forum to nowi, którzy powinni tu wnosić świeżą krew. Niestety, odnoszę wrażenie, że żaden nowy nie chce na dobre zaangażować się w dyskusję i wszyscy tylko czytają, czekając na rozwój sytuacji. Czekacie na rozwój sytuacji, ale bez was ten rozwój nie jest możliwy!
Chcę już zakończyć ten wywód, bo prawdziwą bombę chcę przyszykować na jutro, ale przemyślcie to, co napisałem. Zastanówcie się, czy dalej chcecie mieć takie miejsce, jak polskie forum kolekcjonerów figurek Corinthian. Jeżeli odpowiedź jest twierdząca, to sami musicie się nieco zaangażować, bo przecież sam ze sobą nie będę pisał. Ci, którzy będą się mocno angażować, mogą liczyć na jakieś symboliczne nagrody, ale mam nadzieję, że nie będziecie podtrzymywać MyCorinthian przy życiu dla samych nagród. Fora Corinthian w Polsce tworzą już niemal czteroletnią historię, więc nie pozwólmy, żeby ta historia zakończyła się, kiedy to my odbywamy swoją "służbę" i jesteśmy podstawową ekipą na forum!
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 14-08-2010, 12:31   

Mnie martwi to, że w szybkim tempie tracimy użytkowników. W pierwszych miesiącach forum odbył się konkurs, który razem z Juby'm wygrałem. Ja nadal piszę na forum, drugi zwycięzca chyba zrobił co swoje i słuch po nim zaginął. Nie tak dawno jednym z aktywniejszych użytkowników był Melo. Niestety również nikt nie wie, dlaczego on także przestał wchodzić na forum. Podobnie w przypadku kolekcjonerów: pioter_veb, Adrian czy tomek (Elvis). Może pora do nich napisać i się przypomnieć ;) . Forum od czasu do czasu miewa dziwne zastoje, ale jeżeli tak dalej pójdzie to forum można będzie oddać w niepamięć. A jeżeli ktoś może mi pomóc - powysyłajcie wiadomości na GG ludziom z corinthianpolska. Może w końcu ktoś sobie przypomni kwieciste lata Corinthian w Polsce.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PrzemkoXVI 14-08-2010, 12:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-08-2010, 14:01   

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale większość osób, które pisały na Corinthianpolska, już dawno porzuciła to hobby.
Sam już nie wiem, jaki sposób na ratowanie forum będzie dobry. Może niedługo znowu będzie jakiś konkurs, chociaż nie mam na razie żadnej ciekawej figurki, którą chętnie oddam jako nagrodę oraz nie jestem teraz nadziany kasą, żeby kupić coś specjalnie na taki konkurs. Pomyślę, ale niczego nie obiecuję.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 15-08-2010, 22:44   

Trochę czarnego humoru i... forum odżyło!
Stara Gwardia trzyma solidny poziom. Siedzę przed monitorem i nie mogę powstrzymac śmiechu z niektórych wypowiedzi :) Piszemy, piszemy!
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: