Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Maciex1995
28-05-2011, 18:53
Jakie figurki powinny wyjść w najbliższych seriach?
Autor Wiadomość
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-10-2010, 11:38   

Corinthian posiada chyba licencje tylko na ligę angielską obecnie. Simba na niemiecką, a Giochi Preziosi na włoską. Tak się podzieliło, ale z tego co mi wiadomo produkcją zajmuje się tylko Corinthian, ale głowy nie dam jak to tam jest.

Coś ostatnio bardzo głucho o planach wydawniczych. Smutne, ale co zrobić. Teraz żałuję, że nie ma Prostars, bo fajnie byłoby zobaczyć nowe figurki: Ramires, N'gog, Meireles... aj dużo tego.
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 01-11-2010, 22:26   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-11-2010, 22:26   

HugoL3 napisał/a:
Corinthian posiada chyba licencje tylko na ligę angielską obecnie. Simba na niemiecką, a Giochi Preziosi na włoską. Tak się podzieliło, ale z tego co mi wiadomo produkcją zajmuje się tylko Corinthian, ale głowy nie dam jak to tam jest.


A Barcelona ?
W angielskiej serii pewnie ujrzymy tylko drużyny z Wysp i może Barcelonę, teoretycznie jest też szansa na reprezentacje. Bundesliga może być w seriach niemieckich, Serie A - w włoskich. Wszystko wygląda dość zagmatwanie, więc wyjaśnię:
Corinthian ma licencję na Premiership(nie wiem, czy na szkocką też, bo ostatnio byli tylko Angole) i Barcę. Figurki z innych lig wychodziły ostatnio w seriach w Niemczech i Włoszech. W Niemczech dystrybucją zajmuje się firma Simba. To oni załatwiają licencję na Bundesligę, po czym zlecają wykonanie figurek firmie Corinthian. Corinthian daje za to zlecenie jakimś Chińczykom, bo tanio, po czym odbiera gotowe figurki z Chin. Przekazuje je Simbie, która rozprowadza figurki po Niemczech.
Tak samo to wygląda z Włochami i ich Serie A, tylko tam zamiast Simby figuruje w papierach firma Grochi Preziosi. Co ciekawe, ta sama firma zajmowała się dystrybucją figurek na Włochy już w czasach Headliners - jeśli dobrze wiem, to lata 96-97.

Niedawno(jeszcze w wakacje) byłem pewien, że najpóźniej w październiku Corinthian ogłosi nazwiska piłkarzy, którzy pojawią się w serii 20. Liczyłem na Liverpool w nowych koszulkach i więcej nowych modeli niż ostatnio. Teraz nawet nie jestem pewien, czy będzie jakakolwiek nowa edycja...
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-05-2011, 18:53   

Temat z oczywistych względów zamykam, ale zostawiam w tym miejscu, bo ma sporą i ciekawą historię.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: