Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Gry On-line
Autor Wiadomość
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-04-2009, 09:05   Gry On-line

Powstało wiele mniej lub bardziej ciekawych gier internetowych, do których potrzebna jest tylko przeglądarka i zarejestrowanie się. Jedni traktują to jako hobby, inni spędzają przy takich grach całe dnie i noce, żeby tylko okazać się lepszym od sąsiada, który gra całe noce i dnie i pochwalić mu się, "z jakiego ja teraz sforda walem!". Niestety. takie gry doprowadzają do patologicznych sytuacji, kiedy to dzieci biją własnych rodziców, bo ci każą kłaść się już spać. Niektórzy z tego powodu kilka razy w miesiącu muszą udać się do sklepu z meblami, by kupić nowe krzesło; stare jest już roztrzaskane, bo rodzic musiał przecież ponieść karę.

Ja gram w:
www.ManagerZone.com
www.klt.net.pl
www.politycznegierki.pl

I to właściwie wszystko. Nad żadną nie ślęczałem nigdy godzinami, bo mam do roboty nieco więcej, niż ustalać sparingi czy analizować tabele i terminarze europejskich lig, by w KLT mieć dobry wynik.
A wy? W jakie tego typu gry gracie?
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Stara Gwardia

Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Wysłany: 23-04-2009, 12:34   

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 23-04-2009, 12:34   

vm-manager.org jak ktoś lubi siatke :D
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 13-05-2009, 14:44   

plemiona.pl na 2 świecie miałem 110 tys pkt. :) :)
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 13-05-2009, 15:21   

mało xD jak kiedyś grałem byłem w rankingu powyżej 100 :D chyba 600 tysi i 100 wioch xD
_________________
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 13-12-2009, 19:10   

ja gram w menelgame nick XdX121 jak ktoś gra to zapraszam do bandy
nazwa:menele 5b*
hasło bandy:123456789
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-01-2010, 16:15   

Moja drużyna w ManagerZone zaliczyła w tym sezonie drugi awans z rzędu, wygrywając w sezonie 22 z 22 meczów ligowych 8) Moi "podopieczni" w całym sezonie stracili ledwie 11 bramek, strzelając ich aż 126, czyli prawie 6 na mecz. W przyszłym sezonie w końcu czeka mnie nieco więcej emocji, bo pierwsze dwie dywizje składały się głównie z botów, a teraz w końcu będzie gra z samymi(tak mi się wydaje) prawdziwymi graczami, więc nie będzie chłopców do bicia, a zacznie się głowienie nad taktyką, treningami i transferami. Będzie trudniej, ale zabawa będzie ciekawsza ;)
A drużyna w KLT, w której gram, jest obecnie pierwsza w rankingu drużyn :) W przyszłym sezonie czeka nas dopiero 4. liga, ale dzięki zasadom, które są równe dla wszystkich, drużyna znalazła się na pierwszej pozycji dzięki najlepszym typom w poprzednich kolejkach 8)
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-02-2010, 18:36   

Niedawno zacząłem grać w ciekawą grę piłkarską, w której tworzymy własnego zawodnika i kierujemy jego karierą, trenując, podpisując kontrakty, kupując wyposażenie, zdobywając pieniądze i kupować potrzebne "dodatki" jak dom, samochód i inne.
Codziennie zawodnik ma 150 punktów akcji, które można wykorzystać na trening lub na pracę. Trening jest płatny, jednak oczywiście z każdym treningiem powiększamy umiejętności zawodnika. A posiadając odpowiednie umiejętności, możemy kupić lepszy sprzęt. Co nam to daje? Dobre wyposażenie... poprawia umiejętności zawodnika :D Dzięki temu nasz gracz może stawać się coraz lepszy, grać w coraz lepszych drużynach i zarabiać coraz większe pieniądze.
Sam jestem początkującym graczem i moja postać nie prezentuje się imponująco, ale to tylko zabawa - nie we wszystkim trzeba być najlepszym :mrgreen:
Jeżeli ktoś chce dołączyć do gry, to proponuję zrobić to poprzez podany link: http://footballteam.pl/in...polecil=15491#v
Wy nie rejestrujecie się przez to dłużej albo odpłatnie, a ja podjąłem się zadania sprowadzenia do gry określonej ilości zawodników, za co mogę otrzymać nagrodę(oczywiście nagrodą są tylko pieniądze w grze).
Polecam, bo to na prawdę dobra zabawa.
_________________

 
 
 
HugoL3 
Platyna

Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: 2006
Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 956
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-08-2010, 18:46   

Ja natomiast dzisiejszy wieczór spędze z KibolGame xD Fajna zabawa nawet, śmieszna gierka w której upgradujemy skille poprzez chodzenie na siłownie, kibicujemy druzynie, kradniemy itd.

http://kibolgame.pl/20486 Za pomocą tego linku wspomożecie mnie trochę i sami zobaczycie na czym polega ta gra.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 10-08-2011, 19:16   

http://fantasy.premierleague.com/

Zachęcam do rejestracji w grze. Mamy możliwość zbudowania własnej drużyny z graczy wszystkich klubów Premiership, którzy potem zdobywają punkty za każdy występ. Zadanie jest proste - zbudować taką drużynę, która zdobędzie możliwie najwięcej punktów, mieszcząc się w wyznaczonym budżecie.
Stworzyłem forumową ligę na PROFootball. Kto chce dołączyć, niech odezwie się w tym temacie. Start Premier League już niedługo, dlatego najwyższa pora na decyzję!
Kto już się zarejestrował, może się wypowiedzieć o tej grze.
_________________

 
 
 
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 01-12-2011, 17:15   

Ja tez gram w menelgame.pl już ponad dwa lata :D mam 17 odznaczeń i jestem 675 w Polsce :D a tobie Mateusz jak tam idzie ? Może chcesz dołączyć do naszej bandy ?
_________________

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 01-12-2011, 17:32   

Ja porzuciłem wszystkie gry, którymi dotąd się zajmowałem. Za konto w FootballTeam zainkasowałem 40 zł(planowałem trochę więcej, ale nie ma co płakać - ja na to nic nie wydałem, więc i tak warto), bo moja postać była już faktycznie nieźle rozbudowana, a resztę po prostu zostawiłem. Nie mam już czasu na takie sprawy.
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 01-12-2011, 22:42   

Mam dosyc tych gier mimo że nigdy w to nie grałem!Koledzy w szkole na okrągło o tibi
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-12-2011, 23:00   

Ja teraz gram tylko w Urban Rivals. W kilka dni nabiłem12 level i się od tego uzależniłem. Trudna gra przeglądarkowa, strategiczna i karciana. Kupujecie postacie, szkolicie je, ale najważniejszy jest spryt,, umiejętność blefowania podczas walki i przewidywania zagrywki przeciwnika. Polecam
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: