Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak "wprowadzić" Corinthian do Polski?
Autor Wiadomość
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2009, 21:57   

Cytat:
O ulotki pewnie straż albo pały się podczepią, poza tym chyba nie mamy zgody od Corinthian


corinthian pozwala korzystać ze swoich znaków towarowych kolekcjonerem uważając, że każda forma reklamy jest dobra...

Mazi napisał/a:
zastanowieniu to fakt - policja może się przyczepić


za to, że rozdajesz ulotki albo wkładasz za wycieraczkę ? co ciekawe co się dzieje z ludźmi co pracują jako kolporterzy ulotek ...
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 30-05-2009, 11:27   

 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2009, 11:27   

elvis napisał/a:
Mazi napisał/a:
zastanowieniu to fakt - policja może się przyczepić


za to, że rozdajesz ulotki albo wkładasz za wycieraczkę ? co ciekawe co się dzieje z ludźmi co pracują jako kolporterzy ulotek ...


Policja potrafi do wszystkiego się przyczepić, nie wiem, ilu z was pamięta post napisany przez HugoL3 na starym forum - pisał o tym, że policjanci spisali go w Wielki Piątek, bo o godzinie 10 nie był w szkole :roll: Ale jeżeli ktoś nadal wierzy w nieomylność naszych stróżów prawa i w to, że oni wykonują swoje obowiązki najlepiej, jak potrafią, proszę bardzo:
Kod:
http://img515.imageshack.us/img515/1765/img0004oq7.jpg
- rzetelnie wykonuje swój zawód?
Kod:
http://img107.imageshack.us/img107/934/fota7ay0.jpg
- a ja zawsze myślałem, że leżącego się nie bije...
Kod:
http://images21.fotosik.pl/312/ddb7a2ac49694309.jpg
- wg prawa policjanci mogą strzelać gumowymi kulami po nogach. Nie wiemy, jaka amunicja jest załadowana, ale widzimy, że jeden z tych 2 panów mierzy na wysokości głowy.
_________________

 
 
 
elvis
[Usunięty]

Wysłany: 30-05-2009, 13:49   

doskonale wiem, że spisują za wszystko ale nie jest to regułą bo np ja rozwieszałem po wałbrzychu plakaty promujące nową płytę Ironów i roznosiłem ulotki i nie dałem się uchwycić.
Tylko swoją drogą czy ulotki zachęcą ludzi do odwiedzin forum kolekcjonerskiego zwłaszcza figurek piłkarskich przez wielu uważanych za zwyczajne zabawki ...
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-05-2009, 15:08   

elvis napisał/a:
Tylko swoją drogą czy ulotki zachęcą ludzi do odwiedzin forum kolekcjonerskiego zwłaszcza figurek piłkarskich przez wielu uważanych za zwyczajne zabawki ...


To może rozdawać w centrach handlowych i przy dużych sklepach z zabawkami :mrgreen:
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 03-06-2009, 14:08   

Dobra mam pomysł. Robimy tak. Bierzemy do swoich szkół po jednej figurce prosimy wychowawcę na GW czy możesz pogadać o swoim zainteresowaniu i git. Może troszku do dupy pomysł ale zawsze. ;)
_________________
 
 
Adrian 
Biała podstawka
Goalkeeper Master


Ulubiona drużyna: Juventus
Zbierasz od: Sierpnia 2009
Wiek: 25
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 166
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 19-08-2009, 07:33   

Mi już raz nauczycielka skonfiskowała MicroStars za to, że.......... spadły mi ze stołu :lol: na podłogę :lol: oczywiście oddała mi je, ale zanim mi je oddała to całą przerwę zadręczałem ją pytaniami czy mogła by pani mi je w końcu oddać :angry:
_________________
Hallo! Ich heiBe Adrian.
Ich bin zehn Jahre alt.
Ich komme aus Polen.
Ich wohne in Inowrocław.
Ich mag MicroStars und Juventus Turyn.
Mein hobby ist sammeln MicroStars .
Ciao.
Ostatnio zmieniony przez Adrian 30-08-2009, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 11-12-2009, 13:08   

Nie wiem czy u was ale w mojej szkole jest coś takiego jak giełda hobbystów.Mógłbym wziąć kilka figurek i wystawić do oglądania a obok tego napisałbym taką karteczkę:"www.mycorinthian.jun.pl forum o tych figurkach.Trochę głupio bo nie mam żadnych prosów ale może sobie kupię.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 11-12-2009, 15:12   

Bardzo dobry pomysł.
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 13-12-2009, 08:51   

Ja chodzę na koło hobbystyczne i regularnie biorę kilka figurek . Kilka osób się zainteresowało ,ale nikt nie zamierza kupować. :evil:
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-08-2011, 22:33   

A co powiecie na pomysł, który zaproponowałem już w innym temacie?
Pierwszy zysk z Repaintów(jeżeli wydanie figurek na większą skalę dojdzie do skutku) przeznaczyłbym na skserowanie 100 lub 200 ulotek A4 zachęcających do odwiedzenia i rejestracji na forum. Ulotki dokładałbym do wysyłanych figurek do osób spoza forum, na życzenie mógłbym dodać trochę do koperty jakby ktoś z was zamawiał coś ode mnie, żeby łatwiej było rozpuścić je wszystkie po Polsce.
_________________

 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-08-2011, 22:36   

Świetny pomysł. Ja również sprzedaję (może to nie figurki) różne sportowe i kolekcjonerskie rzeczy na allegro (obecnie skończyło mi się większość aukcji, ale niedługo te wszystkie, które nie znalazły nabywców wystawię ponownie). Do tych rzeczy mógłbym dodawać ulotki. Można by też pogadać z Wojtkiem z MicroStars .pl, czy nie chciałby podjąć próby ratowania tego hobby razem z nami. Może do tych, którzy kupują na MicroStars .pl również wrzucał ulotki. Jednak mógłby chcieć coś w zamian ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 12-08-2011, 22:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 16-10-2011, 09:33   

Na Allegro jest aukcja z Raulem w koszulce Realu Madryt . Cena nie jest wysoka, a zysk z aukcji przeznaczę na rozwój i promocję forum, czyli m.in. te ulotki, o których wspomniałem w temacie.
100 kopii na ksero można zrobić za 6 zł. Ulotki można zrobić A5, czyli po dwie na arkusz i za 6 złotych mamy 200 takich papierowych reklam zachęcających do odwiedzenia forum.

Tylko muszę zrobić jakiś efektowny projekt, bo samo napisanie w Wordzie niewiele da :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: