Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
KONIEC PROSTARS
Autor Wiadomość
Gracjan 
Platyna


Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Wiek: 35
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 760
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 13-09-2010, 12:13   

Ja również myśle że MicroStars to bardziej takie "zabawki" ale są i tacy co pozwaznie do ich tematu podchodzą.Ja ogólnie zbieram tylko ProStars a wiadomosć o zakonczeniu ich produkcji jest dla mnie przygnębiajaca.Mam nadzieje ze kiedys ProStars wroca na tasme produkcyjna pelną parą! Póki co zbieram i kupuje te ktore sa dostepne jeszcze do kupienia...Pozdr.
_________________

 
 
REKLAMA 

Ulubiona drużyna: SKY SPORT hehe
Zbierasz od: 2007
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-12-2011, 18:07   

 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-12-2011, 18:07   

Microstars to niby i są zabawki ale i tak bardzo dużo osób je zbiera ale prostars napewno zbiera więcej osób.
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-02-2012, 16:30   

LUDZIE! NARESZCIE DOWIEDZIAŁEM SIĘ, CO SIĘ STAŁO ZE WSZYSTKIMI MASTER MODELAMI Z MAGAZYNÓW FIRMY PO OGŁOSZENIU UPADŁOŚCI CORINTHIAN!

Są teraz w posiadaniu 2 byłych pracowników Corinthian, kiedyś wysoko postawionych w firmie. Wkrótce trafią do sprzedaży przez ich internetowy sklep. Obecnie noszę się z zamiarem, aby dowiedzieć się, czy mają:
a) Coś ciekawego z Liverpoolu
b) Jakieś figurki Polaków
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 05-02-2012, 19:52   

A jaka to strona?
Jest już stworzona?
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 05-02-2012, 19:58   

Nie, jeszcze nie jest gotowa.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 02-03-2012, 21:29   

NIEPOTWIERDZONA INFORMACJA: WŁOSI NABYLI TEŻ PRAWA DO PROSTARS :!:
Czekalibyście na serię 41 wydaną przez Giochi Preziosi, a nie Corinthian? Których graczy z Serie A chcielibyście zobaczyć, gdyby plotka potwierdziła się?

Więcej informacji wkrótce! Bądźcie z nami!
_________________

 
 
 
losktos 
Biała podstawka


Ulubiona drużyna: ManU, Barca
Zbierasz od: Niedawna :)
Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 138
Skąd: Południe
Wysłany: 02-03-2012, 22:14   

Serio czy wkręcasz nas?
Powrót ProStars po 3 latach byłby hitem!
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-03-2012, 22:58   

No jeżeli plotka się sprawdzi, to nie będziemy już płakać. Prostars i MicroStars będą wychodzić dalej. Brzmi prze zajebiście. Ciekawe czy będą inne figurki niż tylko włoskie, a ja chętnie bym zobaczył Boruca w barwach Fiorentiny :D
_________________

 
 
 
Piotrek 
TOP
Chelsea fan!

Ulubiona drużyna: Chelsea Londyn, Ruch Chorzów
Zbierasz od: lipiec 2006 r.
Wiek: 26
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 411
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-03-2012, 20:32   

Maciek mówisz serio ?? Powrót to by była fantastyczna rzecz !! Chciałbym zobaczyć figurki Cavaniego, Lavezziego i Forlana w nowej serii. :)
_________________
CHELSEA!!!!!!!!!
 
 
 
Adrianby 
ViP
Adrianby


Ulubiona drużyna: Wisła Kraków
Zbierasz od: 29 maja 2011 r.
Wiek: 28
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 1228
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2012, 21:11   

Skąd czerpiesz informacje na temat powrotu Prostars ? Na ile ta informacja jest pewna ? Wiesz cokolwiek jeszcze ? Ciekawe, czy Giochi Preziosi zdobędą licencję na inne zespoły niż tylko włoskie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Adrianby 03-03-2012, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 03-03-2012, 21:29   

Informacja jest od Riccardo(Włoch, dzięki któremu wiem o serii 5 i od którego kupiłem swojego Torresa z S4 + swoje pierwsze KoDoTo), który z kolei podobno dowiedział się od Craiga - kultowego kolekcjonera, administratora CorinthianArchive, posiadacza wielu Master Modeli i chyba wszystkich wydanych Headliners i ProStars.
Próbuję dowiedzieć się czegoś więcej, ale na razie mam bardzo skromne ilości informacji.
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 12-03-2012, 15:16   

Temat jest elektryzujący, więc podaję, co udało mi się dowiedzieć:
Wiele marek Corinthian zostało w ciągu ostatniego roku zakupione przez Giochi Preziosi i jej spółki-córki. Wśród nich - MicroStars i całe serie In My Pocket.
Czy ProStars też trafiły w ręce Włochów? Nie mamy informacji podanej wprost. Możemy tylko domyślać się, że jeżeli Włosi wykupili wszystkie "interesujące" produkty Corinthian, to wśród nich mogły znaleźć się ProStars.
MicroStars we Włoszech nie są sprzedawane w sklepach z zabawkami, choć biorąc pod uwagę profil działalności Giochi Preziosi, wydaje się to dziwne. Trafiły do sprzedaży do włoskich kiosków. Nie mogę wam powiedzieć w 100%, ale z tego, co wiem, to kioski we Włoszech są malutkimi budkami, coś jak zmiksowanie kiosku Ruchu i bazarowej budki przy nadmorskich deptakach :) Generalnie wygląda to jak nasze targi z badziewiem w kurortach dla turystów, tylko towar jest "trochę" inny. Dlatego przyszłość ProStars rysuje się tak(jeżeli rzeczywiście rysuje się w jakikolwiek sposób) - albo trafiają do sklepów z zabawkami i stają się produktem mniej kolekcjonerskim niż dotychczas, albo wracamy do dawnych czasów i pora pożegnać się z eleganckimi blistrami - będą znowu folie bądź Window Boxy. I teraz pytanie: skoro przestaną być tak "eleganckie", jak to było kiedyś - co mocno odróżniało je od MicroStars - to czy Giochi Preziosi wypuści je na rynek, trochę osłabiając swoją markę MicroStars ? Przecież teraz już nie będą tak się różniły dla klientów. Zwłaszcza dla nowych klientów, bo Brytyjczycy po wielu latach już znali się na różnicach pomiędzy tymi 2 rodzajami figurek.
Tyle wyciągnąłem od zagranicznych rozmówców. Od siebie dodam jeszcze jeden wniosek.
GP prawdopodobnie ma licencję tylko na Serie A. Na razie nie ma co liczyć na Premiership, La Liga czy Bundesligę. W takim razie czy zdecydują się wydawać drugi bardzo podobny produkt, skoro w zasięgu są ci sami piłkarze? W starych ProStars mieliśmy dużo większe zróżnicowanie: powstały nawet figurki z ligi argentyńskiej, brazylijskiej, japońskiej i serbskiej. Z kolei MicroStars w ciągu 11 lat uzbierały 4 ligi: Premiership, Serie A, Bundesligę i Primera Division. Z tym, że to ostatnie można uznać za przesadę - bo były tylko figurki FC Barcelona , a w Headliners i ProStars w sumie 4 hiszpańskie kluby. Podsumowując, skoro nie ma możliwości wykonania piłkarzy z innych lig(a przypuszczalnie nie ma), to byłoby to znowu dublowanie już istniejącego produktu, którym teraz zajmuje się Giochi Preziosi. Ich szefostwo wie, co robi i raczej nie będzie strzelać sobie w kolano.

Pytanie do kibiców Serie A - czy to prawda, że główny udziałowiec Giochi Preziosi jest prezesem(włąścicielem?) jednego z klubów włoskiej ligi?
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: