Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Microstars.pl
Autor Wiadomość
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 05-08-2009, 13:41   

Rozwińcie myśl bo ja nie w temacie :P Jakie to miały być figurki - powiedzcie a ja sobie pomarze . :evil:
_________________

 
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 18-08-2009, 11:07   

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 18-08-2009, 11:07   

Cytat:
Rozwińcie myśl bo ja nie w temacie :P Jakie to miały być figurki - powiedzcie a ja sobie pomarze . :evil:


No to tak:

HugoL3 napisał/a:
Ale wyjebiscie, dowiedziałem sie od epee ze bedzie 3 polska seria!! Znam spis figurek a wiec:

SMOLAREK
BORUC
ZEWLAKOW
TORRES
INIESTA
SILVA
MALOUDA
BENZEMA
NASRI
KLOSE
GOMEZ
LAHM
BUFFON
DE ROSSI
IAQUINTA
HUNTELAAR
VAN DEN SAR
VAN NISTELROOY
MUTU
CHIVU
IBRAHIMOVIC
MELLBERG

Nie wiem jak Wy ale ja jestem normalnie tak najarany tą serią ze nie moge sie doczekac !!!


Wiadomość pojawiła się 1-go kwietnia 2008 i okazała się żartem na Prima Aprilis, ale wierzcie mi, że poszedłem jej szukać do dużego centrum handlowego i źle na tym nie wyszedłem 8)
_________________

 
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 24-08-2009, 21:24   

Jakby była figurka Silvy ,Iniesty i Benzemy to bym się posikał ze szczęścia xD Ale nie chciałbym być w skórze Hugola jak Wam powiedział że to żart xD
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 24-08-2009, 21:58   

ketjow10 napisał/a:
Jakby była figurka Silvy



:mrgreen:
_________________
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 24-08-2009, 21:58   

Chodziło mi o Davida ,ale kit xD
_________________

 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-08-2009, 23:14   

ketjow10 napisał/a:
Ale nie chciałbym być w skórze Hugola jak Wam powiedział że to żart xD


Z tego, co pamiętam, to nie powiedział, że nie ma 3-ciej serii - samo wyszło na jaw, bo miało być na sklepowych półkach, a nikt takowych figurek nie znalazł, więc coś musiało być przekręcone. Ale ubaw chłopak musiał mieć nieziemski, jak robił ten spis ze Smolarkiem, Żewłakowem, Huntelaarem, Iniestą czy Benzemą :mrgreen:
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2009, 17:42   

Tym wpisem kończę tego offtopa i powracam do głównego tematu, czyli sklepu MicroStars .pl

Zgodnie z zapowiedzią pojawiły się nowe produkty w naszym sklepie:

Figurki na prezent:
MicroStars (4 złote) - http://microstars.pl/prod...products_id=775
ProStars (7,5 złotego) - http://microstars.pl/prod...products_id=776

Zestaw 3 figurek z najnowszej serii PREM 09 (18 złotych):
http://microstars.pl/prod...products_id=774

Prowadzimy również sprzedaż na Allegro. Nasze konto to MicroStars (http://allegro.pl/my_page.php?uid=11454464)

Serdecznie wszystkich zapraszam.


Jeżeli macie jakieś sugestię odnośnie sklepu, coś wam się w nim nie podoba, macie jakieś problemy, czujecie, że mogłoby być coś lepiej - koniecznie piszcie!
Osoba, której radę wykorzystamy otrzyma od nas prezent. Przy zamówieniu w naszym sklepie na dowolną kwotę otrzyma od nas figurkę "MicroStars na prezent"!
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 23-11-2009, 20:34   

Pomysły wysłałem już odpowiedniej osobie na PW, ale żeby nikt nie czuł się oszukany tym, że coś napisał i jego pomysł "nie został rozpatrzony":
Wydaje mi się, że warto byłoby wprowadzić "segregację" figurek pod względem ceny, roku wydania, a może również podstawek. Klientom ułatwiłoby to wybranie odpowiedniej figurki, segregowaliby ofertę np. według ceny i na pierwszych miejscach mieliby najtańsze figurki, dopiero po nich te droższe. Zdarza się, że osoba zakłada sobie od początku, że chce wydać na figurki odpowiednią kwotę i wtedy coś takiego byłoby bardzo przydatne. Idąc dalej - może wprowadzić coś w stylu "Wyświetlaj tylko figurki:" i do wyboru byłoby kilka opcji, np. Wszystkie, W cenie niższej niż... W cenie wyższej niż..., Wydane przed rokiem ..., Wydane po roku ...
Skoro do sprzedaży wprowadzono trójpaki z serii PREM09, to warto dodać kategorię "PREM09"(tak jak są 3 kategorie główne - Gry, Kluby i Kraje) i w tej kategorii wyświetlane byłyby tylko figurki z tejże serii oraz właśnie trójpaki. Zamiast tego można też zrobić "Subkategorię", w której jedynym z dostępnych produktów byłyby właśnie owe trójpaki - subkategoria byłaby widoczna po kliknięciu w "Kluby".
I trzeba w końcu uaktualnić stronę "Promocje" - http://microstars.pl/promocje.php . W promocji nie biorą udziału: Bundesliga Box, Legendy Liverpoolu, Legendy Juventusu, MicroDome i SuperClub. Pogrubione produkty nie są już przecież dostępne w ofercie sklepu :)
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 24-11-2009, 14:11   

macie jeszcze bundesliga box??
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2009, 15:49   

Maciex1995 napisał/a:

I trzeba w końcu uaktualnić stronę "Promocje" - http://microstars.pl/promocje.php . W promocji nie biorą udziału: Bundesliga Box, Legendy Liverpoolu, Legendy Juventusu, MicroDome i SuperClub. Pogrubione produkty nie są już przecież dostępne w ofercie sklepu :)


Nie, nie mamy.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-11-2009, 16:53   

Mateusz200 napisał/a:
macie jeszcze bundesliga box??


:S
Tak ciężko jest zajrzeć na stronę sklepu i poszukać?
_________________

 
 
 
Mateusz200 
Platyna


Ulubiona drużyna: Arsenal,Borussia Dortmund
Zbierasz od: 2007
Wiek: 25
Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 805
Skąd: małopolska
Wysłany: 24-11-2009, 17:58   

bardzo :D

jeżeli złożę zamówienie na 200 zł i będzie tam kilka MicroStars to mogę dostać tego samego na prezent??
_________________

 
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 24-11-2009, 21:03   

Mateusz - nie możesz zapytać się na www.microstars.pl a nie tutaj? My Ci tu nic nie pomożemy bo sami nie znamy odpowiedzi na niektóre pytania.
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-11-2009, 21:08   

Dobra, nie nerwuj tak :D Niech pyta tutaj, przynajmniej ludzie pracujący w sklepie unikną odpowiadania 1948 razy na te same pytania. Dopóki pyta się na temat, to niech się pyta. Poza tym niektórzy mogli wcześniej słać maila do MicroStars .pl w jakiejś sprawie i znać odpowiedź na zadane pytanie. Przecież forum mamy również po to, żeby sobie pomagać i odpowiadać na pytania.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-11-2009, 22:20   

jezeli chodzi o promocyjne figurki to sa one wylaczane z losowania gratisu.

Nowa seria (19) MicroStars pojawi się oczywiście w sklepie MicroStars .pl
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
PrzemkoXVI 
Administrator
Stara Gwardia


Wiek: 30
Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 3147
Skąd: Willenberg
Wysłany: 27-11-2009, 19:11   

microstars.pl napisał/a:
Jeżeli macie jakieś sugestię odnośnie sklepu


Moim zdaniem moglibyście pomyśleć na pogrupowaniu figurek np:
- Wchodzę w kategorię Kluby; wybieram np. Arsenal; widzę aż 2 strony zapełnione figurkami, lecz sumując je dochodzę do wniosku że jest ich tam tylko 9, czyli około 1/3 strony (nie licząc zawieszek). Gdybyście pogrupowali figurki (chodzi mi o to że wybieram np. Abou Diaby, następnie wybieram kolor jego podstawki a z boku widzę cenę figurki w kolorze danej podstawki) byłoby nieco lepiej, bo nie musiałbym przewijać stron żeby zobaczyć te same figurki. Nie jest to aż taki straszny problem, sklep i tak wygląda bardzo fajnie i przyciąga uwagę kolekcjonerów :)
_________________
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-11-2009, 12:17   

- z rozwijanej listy "Rodzaj figurek" proponuję usunąć kategorie "ProStars XL" i "Select 500".
Ostatnią figurkę Select 500, która została, można wrzucić do kategorii ProStars.
- kiedy wybieram z tejże listy "ProStars", mogę wybrać drużynę, z jakiej chcę kupić figurki. Proponuję zrobić tuż obok drugą rozwijaną listę, a wniej do wyboru pozycje "ProStars", "ProStars Platinum", "Club Gold", Select 500", "Box Set"(albo coś w tym rodzaju),
- kiedy wybieram z listy "Rodzaj figurek" kategorię MicroStars , wśród drużyn do wyboru jest również "Prezent". Coś takiego przydałoby się również w ProStars.
- czemu gry SuperClub i MicroDome są wśród ProStars, a nie wśród MicroStars (tylko kiedy wybieram rodzaj figurek z rozwijanej listy, o której pisałem)? Przecież zawierają one tylko ten drugi rodzaj figurek.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2009, 16:33   

dzięki Mazi za pomysł. figurka powędrowała do Ciebie.

co do Maciexa to gry są błędem i zostanie to naprawione. co do SELECT 500 to to zostanie, a ProStars XL zostanie usunięte.

dzięki Wam wszystkim za pomysły! na pewno z nich skorzystamy. pisac, pisac, i wynajdywac problemy, ulepszenia i wszystko co Wam do głowy przyjdzie, oczywicie dla dobra sklepu :)

konkurs trwać będzie do końca roku.
Jak na razie na MicroStars na prezent zasłużyli:
Mazi1899 - figurka wysłana
Maciex1995 - figurka przyznana, ale jeszcze nie wysłana

Czekamy na Wasze propozycje.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-11-2009, 16:51   

"Teraz coś z innej beczki". Odczepię się w końcu od tej rozwijanej listy "Rodzaj figurek" i zajmę się czymś innym...
Może po kliknięciu w "Kraje", zamiast napisów "Anglia", "Francja" itd. powinniście umieścić mapę świata, a na niej wyszczególnione kraje, z których macie w sprzedaży jakieś figurki. Po kliknięciu w dany kraj na mapie(oczywiście będą podpisane specjalnie dla tych, którzy nie znają się na geografii, a po lewej pozostanie taka lista, jak teraz), pokazywałaby się lista figurek, które są dostępne.
Podobnie można zrobić w kategorii "Kluby". Klikam na kraj na mapie Europy, potem wyświetlają się herby wszystkich drużyn z państwa, które wybrałem, z których w sklepie są dostępne jakiekolwiek figurki.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2009, 16:03   

pomysł dobry, ale trudny w realizacji.

mogłoby to bardzo fajnie wyglądać, może zajmiemy się tym, ale będzie ciężko, tym bardziej, że nie chcemy dodawać do naszej strony elementów Flash, z wielu względów.

aha i dodam jeszcze, że nie będziemy realizować Waszych pomysłów od razu, ponieważ główny administrator, czyli ja, nie ma czasu. nie przejmujcie się tym. z pewnoscia te pomysly, które zostały przyjęte pozytywnie przez nas zostaną zastosowane w przyszłości.

Jak na razie tylko dwie osoby piszą i zasłużyly na prezent.
Na pewno jest jeszcze wiele funkcji i możlwiści, które chcielibyście dodać do MicroStars .pl.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
Ostatnio zmieniony przez microstars.pl 01-12-2009, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: