Forum MyCorinthian


 Statystyki  FAQ  Regulamin  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zarejestruj się  Zaloguj się  Album


Poprzedni temat «» Następny temat
Microstars.pl
Autor Wiadomość
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2010, 19:08   

Cóż nie jestem jedynym pracownikiem sklepu MicroStars .pl. Mogę jedynie przeprosić za mojego pracownika, który odpowiada za wysyłanie produktów. Zapewniam, że przesyłka EXCLUSVIE przy następnym zamówieniu będzie kosztować 6 złotych, otrzymasz również zapomnianą figurkę, która przysługiwała Ci zgodnie z promocjami. O figurce za pomoc przyznam, że sam zapomniałem. Tę również dostaniesz następnym razem.

Jeszcze raz przepraszam.

Co do polskich znaków. To dla tych, którzy są ciekawi - nie jest to błąd spowodowany samym Notatnikiem. By pozbyć się tego problemu należy przy zapisywaniu pliku ustawić kodowanie na UTF-8, nie pamiętam domyślnie co tam jest (nie mam już Windowsa, tylko Macintosha).
Błąd na stronie jest właśnie spowodowany przez kodowanie. Wstawiamy produkty przez plik CSV i jak zapomnimy o zamianie polskich znaków na unicode to dzieją się właśnie takie rzeczy :)

A teraz coś bardzo przyjemnego:
19 seria MicroStars w MicroStars .pl!
Kod:
http://blog.microstars.pl/2010/05/14/19-seria-w-microstars-pl/
http://microstars.pl/product_info.php?products_id=1154
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
Ostatnio zmieniony przez microstars.pl 14-05-2010, 19:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
REKLAMA 
Ojciec dyktator

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Wysłany: 14-05-2010, 19:35   

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 14-05-2010, 19:24, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 14-05-2010, 19:35   

Świetnie, że jest nowa seria! Ale nie usuwajcie z tego powodu trójpaków z PREM09. To ostatnia szansa, żeby podelektować się tymi żelkami :D Made In China, ale pyszne :mrgreen: Jedyny minus to to, że kiedyś do trójpaków dodawali tego więcej, a z czasem ta ilość zmalała...

Polskie znaki... Właśnie pracuję nad nową stroną Corinthian(wszyscy chętni do pomocy - piszcie na PW) i serwis oferujący darmowy hosting ma wbudowany jakiś program podobny do Notatnika, ale wszystkie ą, ę, ż itd. zapisują się normalnie. Musicie się dostosować poziomem do innych polskich stron o MicroStars ;)
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2010, 21:23   

Odnośnie trójpaków PREM09 to zostało nam ich dosłownie parę sztuk, więc wycofanie jest nieuniknione.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 04-06-2010, 10:25   

Dziś figurki z serii 19 mają trafić do sklepu(ŹRÓDŁO). Pewnie po południu już będzie można złożyć zamówienie na te nowe figurki. Jeżeli się nie mylę, razem z nimi ma dojść też nowe MicroDome. Nie ukrywam, że spodziewałem się tej nowej serii w Polsce szybciej, ale i tak rzadko zdarza mi się kompletować nowe serie zaraz po ich wydaniu. Na pewno te nowe sztuki będą atrakcją dla klientów, ale nie mam i nie będę mieć fachowych danych, ile tych figurek zostanie sprzedanych. Wydaje mi się jednak, że skoro w Polsce są nowością w momencie startu MŚ, to mogą się sprzedawać dobrze, zwłaszcza figurki graczy, którzy będą wyróżniać się na mistrzostwach. Taki opóźniony termin może okazać się na rękę sklepowi :)
Mam nadzieję, że nowa seria w połączeniu ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata będzie dobrym pretekstem do rozpoczęcia kolekcjonowania dla nowych pasjonatów! To mogłoby się też odbić na ruchu na naszym forum :D
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-06-2010, 16:19   

Nowy MicroDome i nowa seria już jest w sklepie MicroStars .pl!

Zapraszam na wpis poświęcony nowym produktom oraz zmianom w sklepie, oraz oczywiście do naszego sklepu MicroStars.pl
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 24-06-2010, 21:21   

gdzie jescze można kupić prostars oprócz MicroStars .pl i allegro w polsce
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 24-06-2010, 22:21   

http://mycorinthian.jun.pl/viewforum.php?f=7

Znajdź ofertę, która ci pasuje i już. Na forum jest trochę użytkowników, którzy mają w ofercie figurki, które chcą sprzedać. Sam pozbyłbym się wielu figurek, gdybym dostał odpowiednią ofertę...
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 25-06-2010, 09:01   

na razie nie chcę kupywać ale dzięki
 
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 06-07-2010, 14:09   

Cytat:
Kupując 5 figurek z serii 19 otrzymasz jedną figurkę, z tej samej serii, na złotej podstawce gratis!


Czy promocja obejmuje również trójpaki? Czy można dostac darmową figurkę, kupując trójpak i 2 figurki?
_________________

 
 
 
19tomek98 
Platyna

Ulubiona drużyna: arsenal
Zbierasz od: czerwiec 2008
Wiek: 26
Dołączył: 26 Sty 2010
Posty: 769
Skąd: włocławek
Ostrzeżeń:
 2/3/5
Wysłany: 06-07-2010, 17:34   

nie kupiłem 2 trójpaki i niedostałem rzadnego gratisu
 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2010, 00:04   

promocja nie obejmuje trojpakow.

proszę zrozumieć, że za 18 złotych otrzymujecie 3 figurki z najnowszej serii i gdybyśmy dawali Państwu 7 figurek za 36 złotych to musielibyśmy już dokładać do interesu.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
ketjow10 
Platyna
microstars fan :)

Ulubiona drużyna: Chelsea
Zbierasz od: wakacje 2005
Wiek: 27
Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 920
Skąd: Włocławek
Wysłany: 27-08-2010, 15:33   

Muszę przyznać ,że po kilku latach kupowania figurek najmilsze wspomnienia mam ze sklepem micro.pl . Przesyłki zawsze dochodzą do mnie 2-3 dni od wysłania ,nie ma żadnych wątpliwości , miły kontakt , dobry sposób pakowania figurek , fajniutkie promocje ,no i oczywiście duży asortyment i niskie ceny. Polecam .
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-09-2010, 04:22   

http://microstars.pl

Wracamy po przerwie. Zupełnie nowi ;)
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2010, 23:41   

Blog zamknięty. Przechodzimy na twittera: http://twitter.com/microstars
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 30-09-2010, 14:47   

Pytanie miesiąca: Gdzie są trójpaki, ProStars, Phone Charms i KeyRings? Czy jeszcze kiedyś będą?

Czy nowa wersja sklepu to ta, o której wcześniej czytaliśmy i na której ma się pojawić ten spis MicroStars , o którym rozmawialiśmy wiosną?
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-09-2010, 17:13   

1. ProStars nie będziemy już sprzedawać, ani sprowadzać. Wszystkie egzemplarze, które mamy w magazynie, będziemy dodawali jako prezenty.
2. Breloczki i zawieszki pojawią się w najbliższym czasie razem z zestawami MicroDome 2010 oraz legendami.
3. Jeżeli chodzi o nową wersję sklepu. Jest ona zupełnie czymś nowym. Do tej pory, kiedy robiliśmy jakąś nową wersję wychodziły wszystkie nowości jednocześnie. Obecna wersja sklepu, jest w 100% naszym tworem. Mieliśmy ją opublikować w styczniu. Z racji tego, że nasze serwery padły i straciliśmy dane, musieliśmy jak najszybciej na to zareagować i wprowadziliśmy wersję BETA sklepu. Umożliwiliśmy zakupy produktów MicroStars , wkrótce poszerzymy ofertę o kolejne produkty. Przedstawiamy wszystkim nasze plany na przyszłość, które mam nadzieję uda się zrealizować do końca października (będą one pojawiały się stopniowo):
1. Rejstracja
2. Newsletter
3. Kanał RSS
4. Szyfrowane połączenia SSL
5. Krótkie linki SEO
6. Artykuły o figurkach MicroStars .
7. Galeria figurek MicroStars (o tym rozmawialiśmy z Maćkiem).
8. Zupełnie nowy system promocyjny.
9. Opinie kolekcjonerów.
10. Q&A - przez odpowiedni formularz będą zadawane pytania, będziemy odpowiadali na e-mail, po czym najciekawsze pytania będą publikowane na stronie.
11. Konkursy

Oto nasze plany na październik.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 28-10-2010, 20:58   

No to czeka was pracowity weekend i prawdziwy sprint z tą robotą, bo na razie zbyt wielu z tych planów chyba nie zrealizowano :D Od razu wydawały mi się one bardzo ambitne... Galeria i artykuły zapowiadają się ciekawie, a opinie kolekcjonerów - jeżeli dołączą się forumowi "mistrzowie"(a w szczególności mój ulubiony), mogą być księgą złotych myśli.
_________________

 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-10-2010, 16:02   

Przeznaczę cały mój wolny czas w tym dłuższym weekendzie na rozbudowę sklepu. Mam nadzieję, że dotrzymam słowa i wyrobię się z czasem :)

Rejestracja jest już zrobiona. Użytkownicy mogą na razie tylko szybciej kupować, ale w przyszłości ich pozycja znacznie wzrośnie.

Kanał RSS jest już dostępny. Na razie tylko wpisy z mikrobloga na Twitterze.

Dzisiaj pojawi się newsletter, opinie kolekcjonerów i Q&A.
Jutro zaczynam pracować nad galerią i myślę, że uda mi się ją skończyć tego samego dnia.

Linki SEO i artykuły o MicroStars pojawią się w niedziele.

Przerzucamy na listopad plany dotyczące SSL, konkursy i promocje i z pewnoscia dodamy coś jeszcze, ale na razie nie wiemy co :)

I jeszcze jedno. Jesteśmy pierwszymi reprezentantami figurek MicroStars na Facebooku. Wszystkich kolekcjonerów zapraszamy do zostania fanem figurek! http://facebook.com/microstars
Setna fan otrzyma dwie figurki ProStars do zamówienia gratis.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
Ostatnio zmieniony przez microstars.pl 29-10-2010, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maciex1995 
Legenda MyCorinthian
Ojciec dyktator


Ulubiona drużyna: Górnik Zabrze / Liverpool FC
Zbierasz od: Czerwiec 2006
Wiek: 28
Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 6465
Skąd: Zabrze
Wysłany: 29-10-2010, 16:36   

Galeria w 1 dzień? Ciekawy pomysł... No nic, powodzenia :)
Fajny pomysł z Facebookiem, ale trzeba o ten profil zadbać. Istnieje już anglojęzyczna grupa fanów Corinthian na tym serwisie i to wygląda całkiem ładnie - dużo fotek plus trochę informacji. Można tam znaleźć zdjęcia Master Modeli, wyjątkowo cennych figurek czy całych kolekcji. Nie ma wielu członków grupy, ale za to galeria wygląda imponująco, a przecież to ona, a nie jakaś tam liczba, ma robić największe wrażenie. Mam nadzieję, że polski profil nie ograniczy się do kilku fotek i paru ogólnych informacji.
Jak ktoś chce link to PW. Zaśmiecanie tematu postami typu "Maciek pokażesz link" będzie się wiązało z "nagrodą"!
_________________

Ostatnio zmieniony przez Maciex1995 29-10-2010, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
microstars.pl
Czerwona Podstawka

Ulubiona drużyna: Legia Warszawa
Zbierasz od: 2005
Wiek: 25
Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-10-2010, 18:39   

Silnikiem naszej nowej strony jest baza danych, która już teraz zawiera praktycznie wszystkie figurki MicroStars . Galeria została praktycznie stworzona, muszę jednak ją przetestować i zoptymalizować.

Przyznam Tobie rację, Maciek, że galeria zdjęć jest bardzo ważna. Konto na FB zamierzam traktować poważnie. Przecież Facebook to obecnie idealne pole na znalezienie nowych kolekcjonerów. Duża liczba fanów, duża liczba postów pisanych przez nas i przez Was, duża liczba zdjęć. To wszystko może wpłynąć jedynie pozytywnie, a nie negatywnie na kolekcjonerstwo w Polsce.
_________________
MicroStars.pl - sklep z figurkami piłkarzy
Ostatnio zmieniony przez microstars.pl 29-10-2010, 18:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme blueBall created by Marczak

| | Darmowe fora | Reklama

ZOBACZ TEŻ: